Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :( Od Nintenda to cítím již delší dobu ...Ale doufám , věřím a pak startup ve kterém krom Zeldy snad opravdu nic nestojí za ohlédnutí . Ok jsou svoji - rozkošní a ohromující . ARMS překonaly i moje nejdivočejší sny , opravdu tohle někdo financoval ?
  • Jack1947
    Své zájemce si jistě najde- o tom žádná a i přesto že cena je vyšší ( asi 8540kc,.) než byla předpokládaná, jen škoda že nemá Nintendo konkurenci to by ptom byla jiná a lepší.
  • Tak na Gamestopu Bomberman za 59,99$...no nekup to... :D. Cenova politika Nintenda je silena. Konzole 300$, "normalni" ovladac 70$, to uz jsme tesne pod PS4 Pro. Jedina poradna hra, kterou prezentovali je Zelda. Vetsina hricek taky za 60$, ale maji i levnejsi, Tetris jenom 40$ :D. Jsem vazne zvedavy, jak se to switchovani vyvine. Osobne mam pocit, ze N je nejak mimo realitu.
    • Btw, Zelda je super, jenom mam z te hry pocit jako kdyby ji chteli mit tak velkou, az je to prazdny. Aspon na me ten svet tak pusobi - je hezke mit moznost jit vsude, kam vidim, ale bude tam neco?
  • Za mě:

    + V podstatě Wii spojené s handhaldem
    + Nintendo hry
    + Tohle mám i jako zápor, ale předpokládám konečně online služby na úrovni, když za to chtěj platit
    + Cartridge

    - Neukázali jak bude vypadat samotné prostředí OS
    - Jejich předplatný s jednou NES/SNES hrou měsíčně, kterou si další měsíc už nezahrajete pokud si jí nekoupíte je vyloženě hovadina
    - Nic moc startovní pozice co do počtu her, podle mě i ve srovnání s Wii U
    • =nejdřív Vánoce
  • To jsou aspoň pořádné gameplay trailery, ne ty dokonale naskriptované filmečky s nereálnou grafikou, kterýma lidi oblbuje Ubisoft.
  • nintendacka97
    S hrama to vypadá dobře, na Maria jsem teda valila oči, když se objevil ve městě. A Zelda, to je dostatečný důvod si koupit Switch.
    • Veskoslav
      Kvůli jedné hře vyhodit více jak 8000? Slušný oddíl:) Něco jako Apple herního světa.
      • 0011
        Jsou lidé, co "vyhodili" víc, za bloodborne+ps4 a dál jim to slouží jako předražený bluray přehrávač a jsou spokojený, apple herního světa to fakt není, ano 3ds mi příjde drahé, ale 2ds, které nemůže hrát jednu jedinou hru(xenoblade chronicles) je levné. Za nejlevnějši ipad dáš sice 7 litrů, ale jedinou nintendo hru, kterou si na tom zahraješ je supermario run. Navíc se vsadím, že slečna konzoli nekupuje jenom kvůli zeldě, pro mě je hlavním tahákem xenoblade 2, v již konečně dohrané jedničce mám 198 hodin, to je víc, než mám ve skyrimu na steamu, od zeldy i xenoblade 2 očekávám ještě mnohem delší dobu, která hra na pc ti tohle nabídne kromě kompetetivních stříleček nebo grindovacích her od blizzardu? Myslím hru s příběhem, jediné, co mě za poslední roky napadá je jenom Witcher 3
        • Veskoslav
          Jako sorry, ale 2DS je jedno z nejhnusnějších zařízení, co kdy Nintendo udělalo. Ideální zarážka pod dveře. Taky je to s cca 6 miliony stejný propadák jako WiiU. Xenoblades 2 je zatím pouze oznámená, nemá ani datum vydání, takže dříve jak Q3-Q4 2017 nebude.

          A ono PS4 nabízí poněkud mnohem více titulů než Nintendo. A výkonem a současnou cenou staré PS4 a PS4 SLIM je zcela někde mimo chápání manažerů Nintenda, kteří vsadili svoje koule opět na nostalgii. Jediné, co bych si skutečně zahrál, tak je ta nová Zelda, ale kupovat si kvůli tomu konzoli s výkonem tabletu, to se mi fakt nechce. Možná až ukážou plný výkon konzole a že tam není pouze stará X1/k1 Tegra a display nebude mít kvalitu čínského tabletu a cena spadne pod 6000, tak by se o tom dalo uvažovat jako o doplňující konzoli. Měli se vykašlat na kombinaci handheld a dokovací stanice a udělat konzoli ve stylu Wii. Jednoduchá, skvělá, levná a ve své době i trochu revoluční konzole, která nabídla trochu jiný zážitek z hraní. "Úspěch" WiiU mohl něco změnit, ale jak se zdá, jedeme z kopce a když z kopce, tak pořádného.
          • Veskoslav
            Skvělé porovnání monitoru a handheldu. Jestli to myslíš vážně, tak opravdu nemá cenu se dál bavit. 2DS je prostě hnusné, slabé na výkon. Pořád mám doma původního GB Color a to byla věcička. Ale teď? Vždyť i můj telefon je o řád výkonnější než WiiU pomalu. Switch má mít upravenou tegru. A teď záleží jakou. Jakmile má K1, tak je to zastaralé ještě než to vyjde. I X1? O té se prakticky nic neví. "Uniklo" akorát video cca rok staré, kde byla proti sobě základní PS4 proti X1 a vypadalo to, prostě high vs low textury.

            A jelikož teď má v květnu atd. vyjít nové procesory od Samsungu, MT z řady Helio, Snapdragon či nový procák od Apple, tak si i troufám tvrdit, že nakonec Nintendo ostrouhá i co se týče mobilního světa. Protože ruku na srdce, jediný důvod, proč to pořizovat je nová Zeldovic. Protože Mário je už tak vyždímaný od Nintenda, že to bude další XXX. pokračování série ala co jsme ještě neudělali ze světa Maria:)

            A 6,2 palce s HD rozlišením v roce 2017 je výsměch. A když to nevydrží při takovém rozlišení ani tolik, co např. můj Samsung při hraní her, tak sorry, ale je to prostě průšvih a ze slova mobilní se stává nabíjecí. A argument s Lankou a připojení lokálně X. lidí. To si jako dají každý měsíc sraz všichni majitelé Nintenda?:) Tahle funkce je možná možná tak v Japonském světě, možná trochu na Západě a USA.
            • já kamarádovi koupil k vánocům SEGA Mega Drive Handheld - 25th Sonic the Hedgehog Anniversary Edition to je fakt bomba a nebylo to tak drahý, je tam golden axe1-3, mortal combat, pochopitelně sonic a má to i slot na sd kartu pro rozšíření o další hry a můžeš to pomocí av kabelu zapojit do televize a handeld používat jako gamepad
            • Veskoslav
              Já jsem právě teď uvažoval na tím "novým" retro Game Boy, co má vyjít jako pocta. Ale opět, přepálili cenu.
            • Můj telefon taky spustí slušný hry ale obvykle na něm nepařím náročnější hry než solitaire *1* placený DS simulátor, já teda radši hraju chinatown wars na 3ds a věci jako monsterhunter nebo poslední 2 fireemblemy si na tom nezahraješ a třeba takový mariokart7 a mk ds se nedají vůbec srovnat a nemluvím o grafice. Nedokážu si představit tohle šmrdlat po displeji. 3ds, to menší se dá v čr sehnat nové za 4 litry s daní, pokud ti extrémně nevadí, že je to bundle s animal crossing a teda i díky krytům ta konzole vypadá jako pro malý holčičky *1* nic co nespraví nové kryty, samolepky, nebo custom design paint job, v nejhorším investice do krytu, já osobně jich mám víc podle mých oblíbených IP
            • Skyrim mozna jde rojzet na lepsich tabletech co maji Windows ale lidi s tabletama co na tom pari Skyrim opravdu behem dne moc nepotkas protoze ovladat hru jako Skyrim pomoci sw tlacitek je neuveritelnej vomrd a nikdo si nepolozi ve vlaku tablet do klina aby mohl parit skyrim pomoci Xbox ovladace.

              A to samy plati pro ten tvuj slavnej DraStic DS emulator. Musi to bejt fakt parada na emulatoru hrat hry pro DSko a smrdlat prstama po displeji nebo si pripojit Xbox ovladac a telefon si polozit na stul.....

              A i kdyz se mi Switch docela lidi tak jsem pro Nintendo hry nikdy nebyl cilovka. Zadny velky nadseni se nekona.
            • Veskoslav
              Já nesrovnávám s mobilem. To byly jenom příklady procáků, co vyjdou.A to se nebavím, že Skyrim lze rozjet na prakticky všech lepších tabletech, co mají plnohodnotné Windows a stále Tě to nebude stát 299 euro + nejspíš 60 euro za hru. Jo nemůžeš mít pohybové fičury, co má nejspíš Switch. Ale zase si můžu připojit jednoduše Xko ovladač a není problém.

              A že si nezahraji? Na mobilu hraji většinu Nintendo her:) Ono v době emulátorů to opravdu není žádný problém zrovna u Nintenda (placený DraStic DS emulator například). Jako největší oříšek bylo rozběhnout Return the castle Wolfenstein, ale i to se nakonec podalo.

              Chápu, že jsi z toho šíleně nadšený. Ale cena je prostě přepálená. Kdyby to dali za 200 dollarů a hry za 30/40 maximálně, tak jim lidi urvou ruce, protože to bude něco nového, jiného a defacto konzole+handheld. Takto to vypadá jako hodně drahý tablet bez klasického OS, který dostal dokovací stanici. Nic víc.
            • Zboznuju kdyz nekdo srovnava Nintendo 2DS a telefon :D
            • SalemCZ
              0011: nebo i ten samotnej Skyrim asi moc nepojede na tom telefonu a to je už pár let stará hra. Výkon u telefonu je trochu vedlejší věc, to je jenom pěkný papíroví parametr skutečnost je jinde.
            • 0011
              Jediný důvod pro tebe je nová zelda, to že zbytek IP nintenda neznáš/ingoruješ není můj problém a s argumentem "Tahle funkce je možná možná tak v Japonském světě, možná trochu na Západě a USA" sis sám odpověděl, kde jsou hlavní odbytiště. Proč srovnáváš herní konzoli za 300 dolarů, která umí spustit hry od nintenda s ještě nevydaným mobilem(S8), který má stát 800 dolarů a i kdyby ses na hlavu stavěl tak si na něm nezahraješ ani toho mario run co vyšel jenom na ios? Dále napadlo tě, že ten HD displej je tam hlavně kvůli úspoře baterie? Zvládne tvůj dokonalý samsung hrát dýl jak 3 hodiny openworld hru v grafice zeldy s mapou větší než skyrim? Prosím argumenty, ne pseudoargumenty a demagogii typu moje závodní motorka je lepší než tvůj rybářský člun, jinak se fakt nemáme o čem bavit
          • 0011
            2DS má skvělou ergonomii, ty se při hraní na pc soustředíš na rám tvého monitoru, případně estetickou záři tlačítka přepínání dpi na myši? *1* Jinak v čem je switch méně inovativní? Co ta pokročilá haptika viz prezentace? Co to, že můžeš na lokální multiplayer bezdrátově propojit 8 zařízení na kterých může hrát celkem 16 lidí a nepotřebuješ k tomu žádné další příslušenství? Můžeš si s sebou vzít výkonější a ne zas tak o moc levnější ps4 slim, které nemá displej žádný na cestu do vlaku a hrát na něm? Nintendo se nesnaží být soupeř pro PS4 pro a Scorpio na jejich poli, silná stránka nintenda byly vždycky handheldy a tam sony těžce pohořelo. Původní 3ds je velice solidně vyrobený systém a spoustu lidí ho má dodneška, proto prodeje 2ds nejsou tak závratné, zato prodeje her jsou slušné, škoda, že nejsou přesná čísla a aktuální informace, ale třeba posledních pokémonů se jen v roce 2016 prodalo 10 milionů kusů a to ta hra vyšla v druhé půlce listopadu. To překračuje téměř 2x prodeje gta 5 na steamu. Záleží na preferencích, já rád hraju o víkendu v posteli/křesle/v leže na pohovce/na cestě vlakem na handheldu a stejně hodlám využívat switch, jenže zatímco ty se pořád soustředíš na to, že to je konzole, která je (a nevíme to jistě) slabší a ne zas tak signifikantně než Xbox one, zatímco cílovka to vidí jako nejvýkonější handheld na světe s možností hrát v 1080p na velké obrazovce, což víme jistě, neoznámili to u dalších her, ale mariokart údajně běží 60fps v obou "módech" a rovněž údajně v s těmito parametry má fungovat i Zelda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit