Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Shenkster
    Heh...namalovali pár obrázků, ukradli nápad ze skladby Hanse Zimmera - Time (google it, uvidíte že to je stejný) a myslí si že to je krásnej trailer *7*
  • Písnička je podle mě od Mobyho nějak předělaná. Ale jinak je to dobrý. Akorát by tam nemuseli být zase nějaký ti mutanti. Nejsem do tohohle fanda.Ale nápad je dobrý třeba to bude trochu změna od ostatních her.
  • Vypadá velmi zajímavě. Rudej nejsem, ale naprosto souhlasím s autorem článku, že nebojovat za "land of the free, home of the brave" je příjemnej fakt. Jinak jsem sám komu hlavní hudební motiv ve videu silně, ale opravdu silně připomíná soundtrack k Inception?
    • já už bych si teda konečně rád zabojoval za Land of the Free(man) :)
      • Xen? *1*
        • vskutku :D
  • Na hry už nemám toľko času ako kedysi, ale nejakú dobrú postapokalyptickú hru by som si zahral. Keby sa autorom podarilo nedať tam ani žiadnych mutantov tak by to bolo super. Tento žáner potrebuje už trochu oživiť a nemotať sa v tých istých klišé stále dokola.
  • Skvělý námět už se těšim doufám že to dopadne dobře a výjde z toho něco mezi stalkerem falloutem a dalšími hrami z postapokalitpickým námětem držim jim palce !! XD
  • Hudba jak od Hanse Zimmera
    • Cista vykradacka hudby z Inception ....
  • Pekny hudebni doprovod me naladil na hru ktera realisticky vykresluje drsny svet po takove udalosti jakou by byla nuklearni valka ale proc mutanti? Ten obri cerv na konci to zabil...
  • ales.smutny
    ... (nevšímat si, neřešit, není tu nic k vidění:))...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit