Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak jestli má moderní plošinovka vypadat třeba takto, tak pak jo. Moc pěkný, to si dám.
  • nightborne
    Dobrý bože, nepamatuju si, kdy jsem se naposled na něco těšil tak strašně moc, jako se těším na tohle... jestli toto nebude parádní hra, prodávám počítač a stěhuju se žít do tibetského kláštera.
    • nightborne
      Tak, už mám nahráno asi deset hodin a s radostí hlásím, že se do Tibetu nestěhuju =)).
  • Cenu na steamu odhaduji na 19.90 euro (Vychazim z toho ze v USA to pry bude stat 19.90$). Tak uvidime :)
    • nightborne
      Taky bych řekl... ale mohli by si konečně jednou uvědomit, že dolar nerovná se euro, a dát nám to za nějakých lidových patnáct =).
      • za chvilu uz bude dolar / euro 1:1 vydrz
  • Corvus
    Nevíte někdo jaká bude cena na Steamu a zda bude i krabicová verze (asi těžko, řekl bych). Díky za případné info.
    • Nevím jak krabice ,ale jediná snad známá cena je 19.99 dolarů pro US. Eura jsem nikde neviděl.
      • Corvus
        Takže cirka pětikilo. Ok, díky za info.
  • Kedaro
    Vypadá to mnohem akčněji než z traileru při oznámení, čekal jsem oddechovku. Tohle je taky fajn.
  • pekne
    • Hra na me pusobila velmi disneyovsky stylizovana, obzvlaste v kontrastu hrdiny a temnejsich lokaci. Bravo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit