Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Witcher 3 je hra, která si jistě zaslouží těch zde v diskuzi zmíněných 85% jako optimum (fandové, ať si dají klidn2 95-100% proč ne)......a hejtři, pokud mají alespoň trochu zdravý úsudek dají klidně a rádi 75%-80%.

    Subjektivně si myslím, že Witcher 3 sklízí v diskuzích kritiku hlavně kvůli samotným fandům, kteří až příliš často a příliš nahlas volají něco ve smyslu "game of century"......ale tohle je chlapi blbá reklama.

    Někdo miluje 50kg vyumělkovaný blondýnky, někdo plnoštíhlý brunety.....ale když budete donekonečna týpkovi, kterej miluje blondýny cpát do postele tlustou brunetu....dá vám pěstí a tu brunetu z ložnice vyhodí. Pokud je pro Vás hra špičková, je to jedině dobře - máte o zábavu postaráno......ale prát se donekonečna za "svojí pravdu" - pak sklouznete do stejné škatulky, jako ti hejtři, kteří Witcheru vyčítají snad i závěrečné titulky
    • Bojování za vlastní pravdu jim nikdo neubírá, tady jde spíš o způsob, jakým svojí pravdu člověk prezentuje. Takže můžu mít s někým duchaplnou diskuzi, proč Witchera (či cokoliv jiného) považuje za nejlepší hru ze všech, ale když řeknu, že mě nejvíce baví A, přičemž dalších 20 bláznů na svobodě mi začne vnucovat, že jejich C je mnohem lepší než moje A, pak máme problém. A nevím, proč to píšu vám, vždyť s vámi souhlasím. Teď přestanu psát. Tak teď.
  • C.r.a.b
    Moc hezky napsano. Sice hry hraju uz dlouho, ale obvykle ztratim zaujeti a hru nedohraju .. at uz proto, ze neni cas, anebo ze hra neudrzi moji pozornost.

    Pak je tu ovsem par vyjimek, ktere nejen dohraju, ale mam chut ji hrat znovu od zacatku. Ano, kdyz jsem zaklinace dohral, tak jsem byl i trochu nerad, ze uz je konec. Nastesti mi na GoGu chybi jeste 2 achievmenty, navic je tam New Game + ... mozna si ovsem hru spise poprve zahraju na Steamu, kde jsem si GOTY verzi take zakoupil a vite jak, achievmenty, NG+ ...

    Ne, urcite ani W3 4x nedohraju, ale chci tim jen rict, ze tato hra byla pro mne vyjimecna a i kdyz rozhodne neni dokonala, tak v celkovem pojeti mi jeji chyby nevadi.

    Koneckoncu, "Nikdo (Nic) neni dokonaly".
  • Pro me je rozhodne Witcher 3 neco jako 'game of the generation' a osobne tyto clanky ocenuji vic, nez zpozdene recenze, ktere uz jsou zanalyzovane do haleluja na jinych webech. Dohral jsem to nejdriv na PS4, ted to jedu znova na PC a stale jsem v uzasu. Jakekoliv jine RPG po Witcher 3, ktere jsem hral vice ci mene, pusobi tak nejak prazdneji.

    V tom clanku zadnou reklamu nevidim, proste Witcher 3 je zasadni hra poslednich let, at se vam to libi, nebo ne a proto psat o ni clanky i delsi dobu po vydani na hernim webu mi prijde uplne normalni.
    • flash789
      zasadni urcite je, pro nekoho..
  • A kdyz je napravo od clanku reklama na zaklinace na alze, tak nevim jestli je to normalni clanek nebo snad neoznacena reklama. Kazdopadne by bylo fajn venovat energii recenzovani her radsi. Takhle zfleku mne napada treba steel division normandy nebo datadisk morrowind do TESO nebo, a to uz jsem velice odvazny, dead by daylight ?
  • Mě ten Happy End docela obtěžoval, byl strašně nezaklínačovej. Naopak Srdce z kamene považuju za naprostou špičku, i přes menší množství obsahu scénáristicky dalece převyšuje zbytek hry.
    • maros.goc
      Srdce z Kameňa rozhodne po príbehovej stránke prekonalo aj pôvodného Zaklínača 3, fakt špička ale hrateľnosť bola slabšia....to O víne a krvi malo omnoho lepšiu hrateľnosť, neporovnateľne, ale príbehovo to bolo veru slabšie
    • jj, srdce z kamene a jeho faustovsky tema psany stejnym tymem, co delalo barona, trumflo jak puvodni hru (ktera sla po bitve na kaer morhen kvalitativne dolu a byla spichla dost horkou jehlou, vcetne generickyho zaporaka), tak o vine a krvi, kde zas bylo az moc patrny, jak moc se geralt do toho toussaintu nehodi. a v podstate ty nejlepsi zapletky a postavy z cely trilogie ma na konte hlavne dvojka.

      ja si tu hru taky uzival (a audiovizualne je to jedna z nejlepsich her dneska, na dlouhou dobu pomyslnej etalon pro ostatni), ale ta nekriticka adorace v tom clanku je uz trochu prehnana. pro me byl ten zaverecnej dialog s regisem spis takovej rozpacitej, ve stylu "a to je vsechno?" paradoxne ty vedlejsi questy v toussaintu jsou nektery lepsi, nez ta hlavni upirsko-pohadkova linka (pribehem, hratelnost je porad skvela).
  • já byl spokojen.už se těším na serial od NETFLIXU
    • Ten byl zrušen...
      • Nebyl...
  • jenom cituji člověka(facepalm) dole:

    "Architektura? Ty ses imuni na umeni, nebo ses jenom zaslepenej debilitou? Slameny chajdy a krasny dreveny baraky, na to ses asi jeste mladej, nebo blbej"

    Takže dřevěné chajdy jsou od nynějška umění, kdo v tom umění nevidí, je zaslepený debilitou.

    Tohle je důkaz o tom, že Zaklínač fanatici, jsou nejhorší chamraď na netu.
  • Souhlasím :D Taky mi přeběhl mráz po zádech (myslím takovej ten jako když posloucháte nějakej dobrej song) Myslím že ty kecy o tom že je to hra desetiletí jsou celkem oprávnění. At už si obyvatele dvacátýho prvního století hrajou na ,,cyniky" a snaží se podlomit svýma názaroma ruzný klenoty kultury (at uz filmy,hry nebo knihy) Bavil jsem se u Zaklínače až do konce, Od knižní ságy, od prvního dílu hry až do posledního dlc dílu třetího . Samotná trojka má prostě kouzlo který učaruje většinu lidí.( teda pokud jí to ti lidé dovolí)

    P.S : Moc pěkně napsaný :D
  • Mozek
    Souhlasím... *4*
    Pro mě mistrovské dílo s krásnou tečkou na konec. Hráno od prvního dílu a nakonec i koupeny a přečteny knihy. *3*
  • Nejlepší příběhová hra, co jsem kdy hrál. Tato hra mě doslova ohromila.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit