Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to tu zase bude pyskáčů jenom kvuli tomu že ps hráči dostanou dřív jako vždy tuhle reakci už si odpuste je dost odpuzující od debílku jako jste vy
  • Whoossain
    Já za to dal dohromady cca 3k a nestěžuju si. Aby jo, když tam mám nahráno bezmála 600hod...

    K tématu - na AK jsem zvědavej, hlavně na nový vehikly. Ale uvítal bych, kdyby už lehce zastaralý Humvee nahradili konečeně nějakejma MRAP vozítkama. Mohla by s tím být větší sranda.
    • Shaker
      me se ta hra porad nelibi, kdyz uz tam sou realny vojaci, vehikly a zbrane, tak at se to proboha hraje realne... to, ze ma M4 striktne nastavenej dmg asi na 12,5 bodu za strelu a jina zbran se stejnym kalibrem to ma o nekolik bodu vys, tak to je pro me proste nestravitelny (celkove to, ze zbrane ubiraj lautr ho*no, spolecne s po*ranym hit log systemem)... Nerek bych ani popel, kdyby tam byly zbrane ala unreal tournament, tam at si to delaj jak chtej, ale tohle je pro me proste hnus... Mam nahrano 217 hodin, takze na tebe evidentne nemam a mozna se to kolem 500. hodiny lame a cloveku uz sou takovyhle veci volny, ale ja spis premejslim o smazani z disku nez o jakymkoliv dalsim hrani hry, ktera co slibila, to bud nema nebo to poradne nefunguje a EA si z toho udelalo dojnou kravu. BF3 me zklamal jako maloco a ted po skoro roce opravdu lituju, ze sem jim nalitnul.
      • U me se to na 500 hodinach zlomilo a zacal jsem hrac HC mod, aby ty zbrane zacaly konecne davat "realnejsi" dmg.
        • rád si sem tam zahrajem HC ale veľmi ma tam štve tá mapa...
    • práve toto mi tam chýbalo, aftermath majú byť súboje v mestách, a moja predtucha mi hovorí že nejaké takéto vozidlá by tam nemali chýbať :)
      a keď nie v aftermath tak v endgame okrem motoriek a liedadiel pribudnú nejaké transportné vozidlá
  • Premium je stejně takové codkařské elite. *3*
    • polopravda, premium sa s cod elite nemôže rovnať v množstve bonusov, kde u cod elite sú to len mapy, pri bf premium sú to mapy, zbraňe, skiny, assignmenty, kamufláže a nejaké bonusy naviac, ktoré zase nie sú ničím výnimočným ako videá, artbooky a podobné debiliny v digitálnej forme
      • Hovoris bludy

        CoD Elite nie su len mapy ale aj kompletne odoknutie vsetkych funkcii elit, statistik, moznost hrat oficialne turnaje o ceny, upload videa, vytvarat videa atd

        Zatial co ty v premium si dosta akurat tusim 6 trapne kamuflaze na zbrane,, 2 pre vojaka, a jednu prirucku ktora je o nicom a par atworkov, ktore su v momente vydania na nete zadarmo :D

        No nekup to! Aspon si over info, ked uz tak fanaticky nieco obhajujes *12*
        • Walldstein
          Ehm..promiň ale statistiky si u BF3 měl už v základu a to díky battlelogu...
        • Zadrž, ty tvrdíš že odomknutie nejakých štatistík(ktoré sú mimochodom plne odomknuté už v základnom battlelogu), funkcia na upload a vytváranie videa(lebo v dnešnej dobe je málo programov na vytváranie videí....) spolu s hraním oficiálnych turnajov(to je teda riadna bomba, oficíalne turnaje za skvelé ceny ako zlaté prasiatko alebo strieborný bludišťák) je rovnocenným bonusom u cod ako sú u bf3 premium nové mapy, vozidlá, zbraňe, skiny, assignmenty, kamufláže a pod?
          A ty si stále presvedčený, že hovorím bludy? zamysli sa nad sebou a svojimi inkoherentnými bludmi Maroško.
          • CoD je hra pro děti zkoušel jsem jí na víkend když byla na steamu a nic moc grafika byla taková vyblitá i na high rozlišení 1680x1050 :-/ o proti BF3 který hraju na ultra se to nedá srovnat. A malý mapky tak jsou a žádný ničitelný prostředí a snad krom helikoptéry žádný vehykly :-/
        • Jazz
          Jo, to je tak 10x lepší než BF3 premium! Úplná bomba!
          • Nikde som neprejavil nazor, ze je to lepsie, len opravujem jeho nekorektne tvrdenia, on tvrdi, ze premium je bomba a nieco viac a elite su len mapy a nic k tomu....Pritom su to totozne sluzby s cielom vytiahnut peniaze za obsah, ktory by bol potencionalne zadarmo, ak by existovali mod tools, ale to fanatikovi ci do CoD alebo BF3 nevysvetlis....Automaticky u oboch je ta sluzba lepsia a druha je podradna.
            • Ty si tu jediný fanatik, ja som len vymenoval tie najpodstatnejšie a najmarkantnejšie rozdiely medzi týmito dvoma službami.
              Aj slepý a racionálne zmýšlajúci človek musí vidieť že battlefield premium na rozdiel od cod elite toho ponúka podstatne viac.
  • 11 septembra je fajn, pre mňa najočakávanejšie DLC spomedzi všetkých, to close quarters je podľa mňa najhoršie.
    • TAky jsem se na to tak ze zacatku dival, ale dnes je to super. Jen to chce hrat s max 32hraci. Spis 24 a min. Pak je to uplne super. Vazne zkuste, uvidite ze je to vetsi psina.
  • at si premium strci nekam.
    • Přesně.
  • ja by som sa pytal ci tym ludom to stoji zato si priplatit aby robili betatest.
    • Shaker
      Njn, je to smutny, ale je to tak, BF3 je beta BF4... jen sem zvedavej, jestli taky BF4 nebude beta BF5. Abych ctyrku koupil, musela by to byt opravdu hodne velka pecka a toho se po zkusenostech s BF3 nebojim.
  • "člověk se stále musí ptát, zda placené platformové exkluzivity za těch pár dnů stojí."

    Já jsem si tedy za exkluzivitu neplatil. Platil jsem za balík (v mém případě 4 DLC) a za 700 Kč (jednu dobu, možná ještě pořád) je to výhodný nákup.
    • ales.smutny
      Já měl na mysli z hlediska společností, tedy, že Sony platila za časovou exkluzivitu, jako to jindy dělá MS.
      • Sorry, asi jsem měl vlčí mlhu.

        Těžko říct, jak to ovlivní prodeje. Asi to neví ani v Sony. Můžou jen hádat kolik lidí si hru koupilo na PS3 místo na X360 jen kvůli 7denní exkluzivitě.
  • Chce se mi z EA zvracet...
    • Koupíš ruskou verzi za $20 a pak za $50 premium ktere neni nijak časově omezeno, obsahuje veškere DLC a bonusy.

      Mě to přijde jako dobrý kšeft.
      Není to nijak časově omezeno, vyjde to mnohem levněji než to kupovat po jednom.
      Nemá to nic společného s předplatným a měsíčními poplatky.
      Narozdíl od různých alternativ je to výhodné pro zákazníky.
      • Ale ja tim nemyslim, ze se mi chce zvracet z dlc nebo ze hry ale z toho jeji premium a toho ze nedokazi vydat dlc na vsechny platformy v jeden den, takhle to vypada ze jedne platforme nardzuji a navic mi nejde o cenu ale o jeji pristup... omlouvam s ze nedelam hacky a carky ale pisi z tabletu a to by mi zabroalo trochu vice casu.. :-)
        • vypada to že nadržují protože mají smlouvu se sony o exkluzivitě vydání , stejně jako má CoD na Xbox 360
      • deridon
        souhlas, mě to celkově stálo okolo tisícovky (BF3+Premium ve slevě) a je to zábava na stovku hodin určitě.. EA a jejich politiku a celkové znasilnovaní herních serií nemám v lásce, ale u BF3 se bavim a DLC u trojky beru stejně jako byly datadisky u dvojky
      • ja radsej dam 10E za konkurenciu ktorej obsah sa bude stale zvetsovat uplne zadarmo
      • naprosto souhlasím, když to oznámili díval sem se na to jak na nejblbější věc co mohli udělat, ale je z toho dost dobrá nabídka
  • Shaker
    Jeste info k trojce, battlerecorder a spectrator v tomhle dile nebudou, protoze ten dalsi by uz asi nikdo nekupoval... Jo a neco mi rika, ze mod tools pro svoji slozitost (ctete: nejsou z toho prachy) taky na 99% nebudou.
    • Nie, už zmenili verziu. Mod tools nevydajú preto, lebo sa boja, že cez ne by cheateri našli chyby v engine a pribudlo by číterov....To mi je ale výhovorka, čo *6* *1*
  • Já nevím jak BF3, ale tady je trailer z nejlepšího vojenského simulátoru všech dob! http://www.youtube.com/watch?v=N9LLa7xixR8
    • hrozná grafika, jednoduché ai a stejně lepší hra než všechny BF a CoD dohromady =P
    • Tak toto je super hahahaha, presne vystihol OFP, asi mi prečítal myšlienky, lebo presne toto som chcel natočiť aj ja :D, len nemám oldschool US uniformu hahaha, super video *1*
    • A kdo chce hrát simulaci prosimtě? Já se chci u hry primárně bavit...
      • A to se nějak vylučuje?
    • Skvělá parodie prvního Flashpointu! Docela mě i navnadil, abych si ho zahrál znovu. *1*
    • Ty už jsi ho hrál? :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit