Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No mě je na blití, za 50 EUR dostanete celou hru a 4 DLC! No to je "nekup to"!
  • XorxoxTalarius
    Jenom dve veci, cernoch v prvni svetove by mohl delat pouze dve veci, cistit boty, nebo zivy stit. K nicemu jinemu by ho nepustili.
    A za druhe. Jakou mam jistotu ze kdyz si koupim season pass (ktery budu potrebovat jelikoz v zakladni hre bude prd) dostanu opravdu veskery obsah. Nebylo posledni dobou jiz nekolik pripadu kdyz (prave v MP hre) vydavali pomerne dulezite DLC uplne mimo season pass?

    A ted upozorneni nakonec. Vyprdnete se na scifi radoby prvni svetovou a kupte si Eternal Crusade. Vcera oznamili datum vydani, jez bude 23. Zari. Ve hre mate tanky, pechotu, souboje zblizka a hlavne ... veskery kontent se do hry bude pridavat zdarma, zadna placena DLC. Uz ted je oznamena prvni rozsireni a bude velike (uplne nova trida, spousta veci a tak dale). Cena by mela byt do vydani 39.99.
    Shrnuto podtrzeno dostanete za tretinu ceny daleko vice obsahu, u projektu kde se pocita ze bude mit zivotnost delsi nez jedna generace konzoli :)
    P.S.: Jedine mozne placene rozsireni budou veci ke kustomizaci vaseho avatara (lebky, streva a tak dale), jelikoz by mohli ovlivnit rating hry. Cena by pak nemela presahnout dva dolary.
    • No, uz tva prvni veta je blabol. Byt tebou bych si trochu vic prostudoval prvni a druhou svetovou.
    • JohnyTheZik
      Ad 1) nemas pravdu, vic se k tomu asi vyjadrovat nebudu :D
      Ad 2) nevim, u jaky hry se tak stalo, ale rozhodne to nebyla zadna BF, potazmo EA hra, takze tolik k tomu.
      • XorxoxTalarius
        Az se ti tam budou po bojistich evropy, kde se ani nebojovalo, prohanet cernosi, tak si na mne vzpomen ;)
        A to ze dosud EA totalne nevyobcovalo s hraci neznamena ze to nezkusi, prece jenom uz tahle politika 110 Euro za hru opravdu silena. A ja nerikam ze to udelaji, ja rikam ze jim neverim ze to neudelaji.
    • Ty voe, už jsem ti chtěl poděkovat za tip, že s takovým názvem hru neznám a která je podobná BF (proč jinak tu hru zmiňovat... *7*) a ty sem dáš takovou barevnou ptákovinu. *15*
    • Jo tak jsem se podíval na gameplay video z tvojí doporučené hry. Nevím, jestli sis dělal srandu, ale jestli jsi toto doporučení myslel vážně, tak by ses měl zamyslet. To jsou naprosto odlišné hry, srovnat se nedají naprosto v ničem. Mimochodem gameplay vypadá opravdu tragicky, to se na mě nezlob.
      • Asi tak *15* já tu negativní komentáře nepsávám, ale ten jeho příspěvek je fakt mimo. Taky pak může jít na forum šachistů a říct jim ať se na to vykašlou a zahrají si radši fotbal...
        • XorxoxTalarius
          Strilecka, jako strilecka, navic oboji je scifi :)
          S tim rozdilem ze aspon Eternal nabizi vic moznosti a stoji tretinu penez.
      • XorxoxTalarius
        Eternal Crusade je MMOFPS z prostredi Warhammeru 40000 a gameplay je super.
        Nic se nevyrovna pocitu kdyz se v roli orka sebevrazedne vrhnes mezi skupinku Eldaru a sekackem jich ctyri pozabijis nez se staci vzpamatovat, v ten moment tam dorazi zbytek tvyk sluggas a nedelaji z eldaru karbenatky. Ty jsi to sice koupil a pomalu krvacis na zemi, ale to nevadi, dobehl medic a ozdravil te.
        A nejlepsi je ze tech momentu je tam silene mnoho, precti si nejakou knizku z W40k a hura do boje ...
        • Až na to, že je to 3rd person, Warhammer svět mě naprosto nezajímá, vypadá to jako omalovánky, dívat se na záda groteskního svalovce v brnění jak monstrózním sekáčem (nejlépe, když ještě jiskří) trapnou animací rozseká nějaké jiné groteskní svalovce v pestrobarevném brnění. Hmm, fakt pecka, nejlepší moment z toho gameplaye byl, když ten maník v brnění střílí po dvou přímo jedoucích tancích. :-) Obstarožní engine, který vypadá jako designovaný na RTS, ale udělali na něm hru z 3. osoby. Fakt mimo. Já samozřejmě chápu, že jsi fanda světa WH:40K, ale ta hra není naprosto v ničem podobná BF, takže tvé doporučení nepadá na úrodnou půdu.
          • XorxoxTalarius
            Unreal engine 4.12 je obstarozni? No nepovidej :)
        • TheGGG
          blbej ork zabije několik eldarů...? TO není moc fluff friendly... *1* *1* *1*
          • XorxoxTalarius
            Je, nesmis na ne nebehnout primo. To pak totiz ani nedobehnes.
    • Eternal Crusade je taky FPS?
    • TheGGG
      a až začnou přidávat další rasy, peněženku budu muset vytáhnout stejně...
      • XorxoxTalarius
        Ne, dalsi rasy budou taky zdarma. Krome skinu pro tvoji postavu tam neni zadny placeny obsah. To je zavazek autoru. Samozrejme, muzes jim verit nebo nemusis, ale vzhledem k tomu ze se nesnazi nic zakryvat, vse ukazuji a na dotazy odpovidaji na foru pravidelne, tak jim verim. Rozhodne vic nez EA ze nebudou placena DLC mimo season pass.
        • TheGGG
          až přidají dark eldary, tak se o to určitě začnu zajímat...
  • Ja jen doufam, ze tato rasove vyvazena hra bude vyvazena i genderove. Jinak je budu zalovat u Mezinarodniho soudu pro lidska prava v Haagu !!!
  • Já to zase koupím v Premium, jako vždy. Cena je prostě prasácká, já to vím. Ale tu nechutnou cenu mi vyváží tisíce odehraných hodin jako v BF3 a 4. Není pravda, že se hrajou jen základní mapy a DLCčka se prostě opomíjí a je zbytečné je kupovat. To je nesmysl. Hraju na x serverech, kde se mixujou všechna DLC a hráči bez vlastnictví všech DLC tam hrát nemůžou. Nehledě na přednostní přístup, když jsi ve frontě na server. Skiny a battlepacky mě naprosto nezajímají, kvůli tomu to nekupuju. BF je jediná hra, kterou vždy kupuju takhle prasácky předraženou, ale je to jediná vyjímka. Chcete ušetřit? Nechte si to koupit jako dárek na vánoce, už jsou za rohem. :-) Já chápu, že většina lidí by na to v pohodě měla, ale nechce to koupit z principu. Já se s tím stotožňuju, ale jak říkám, BF je jediná vyjímka, kdy na princip kašlu a chci se do tý hry pořádně vopřít. :-)
  • TheGGG
    sem zvědavej na singleplayer... zatím se podle všeho bude v každé z 6 kapitol hrát za jiného vojáka... no už máme černocha a ženu beduínku, to nám eště zbývá dost místa na rakousko-uherského homosexuála, britskou feministku, německého transexuála a snad dojde i na hodného francouze ahmeda...
    *1* *1* *1*
    • Já jsem například hnusnej. Pokud nezačnou do her dávat hnusný lidi budu řvát že je to diskriminace.
      • Ja jsem zase id*ot, takže pokud ve hře nebudou id*oti tak to beru za diskriminaci.
        • To buď v klidu. AI je ve hrách obyčejně dost debilní a když náhodou reaguje "lidsky", je to script.
        • Toho bych se nebál, podle mě je např. id*ot každý, kdo si tuhle blbost koupí *1*
    • Předpokládám, že tvůj geniální příspěvek bude smazán ... *1*
  • Takže koupit za rok ve slevě i s dlc.
    • Komu chces lhat ? Dobre vime ze jak to vyjde hned budes kupovat i ti co stebou souhlasi *3*
  • Draken69CZ
    LV není rasista, jen se nedokáže ztotožnit s postavou co má o toooolik větší peenis.
  • Tak mě je to jedno. Ani ne jeden den v práci a ultimate edice je zaplacená. Holt když na to nemáš tak brečíš. Když na to máš je ti to jedno.
    • njn...když kouříš ptáky za zlaťáky *12*
    • Prosím, pověz nám víc o tom, jak krásný a bezstarostný je tvůj život, celý den jsme se na to těšili.
      • @keyser.sozey - pro tvůj klid ti raději nic dál říkat nebudu. Ale můžeš si bej jistej, že se mám jak prase v žitě.

        @kokoskomath - nevim kolik se vydělává kouřením ptáků. Asi to víš když to umíš propočítat. Já prachy vydělávám sezením na prdeli v kanclu. Zkrátka moc se nenadřu. Jen buzeruju patolízali co mi sloužej.
        • Pracuje v kanclu, ale nezná rozdíl mezi i a y. *1*
          • No jo gramatika.. Ono co si budem povídat. Ta tvoje poslední věta by taky mohla být až za tečkou. Hele ale mě je to buřt. Přesně já tam v podstatě jenom sedim. Vůbec nechápu za co mě tak platěj. Za den vyřídim pár mailů někam zavolám a to je všechno. Kdybys viděl kolik za to beru tak bys brečel. A jako bonus můžu poroučet náplavám z moravy a brna a podobnejch řití. Life is good!
            • brno neni na morave? ty si dement, to se nevidi...
          • nepracujem jen tam sedi *1*
  • Ale jo. Spousta lidi si to koupi. Stejne jako COD a jiny. Nej na tom je, ze neni problem na multaku potkat kupu ctrnactiletych kluku, je to nakonec jejich cilova skupina (14-25). Hlavne ze to ma rating M (17+).
  • i eskymák by se tam hodil víc . . .
    • Quoi? V první světové válce bojovalo mnoho černošských vojáků. Američané poslali do Evropy přes 300 tisíc afroameričanů, Francie měla díky svým koloniím také jednotky tvořené z černochů a to samé platilo pro Anglii. Takže černý voják v první světové válce není nic exotického.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit