Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Som zvedavy, ake budu argumenty ludi na to, ze Mists of Pandaria bude dalsia "hra", ktora posunie hranicu predanych kopii za prvych 24hodin.

    Cataclysm - 3.3 million
    Wrath of the Lich King - 2.8 million
    The Burning Crusade - 2.4 million

    Jedina dve hry, ktore maju celkovo viac predanych kopii, su The Sims a The Sims 2 kde je tolko datadiskov, ze sa mi to ani googlit nechce...
    • No bude to vypadat asi takto.

      Mists of pandaria - Kolik, že to má Číná obyvatel ?
      Cataclysm - 3.3 million
      Wrath of the Lich King - 2.8 million
      The Burning Crusade - 2.4 million
  • Nikde ve vašich článcích jsem nenašel žádné info o datu vydání datadisku k StarCraft II (Heart of the Swarm). A stejně tak jsem našel pouze jedno video z této hry. Nahodíte i ostatní prezentovaná videa a představení nových jednotek. A nebylo by lepší udělat pro informace z BlizzConu speciální sekci jako to mají na IGN, nebo jako to máte u vás s TES: Skyrim?
    • Též očekávám hru za zergy snad více, než za terrany, ale mám takový pocit, že ještě ani přibližný datum vydání není známý, jen už mě zase trochu nahlodali *4*
  • Nový systém soubojů petů ve WOIF (world of idiotic fuckers) , nic proti redaktorům ale na tohle snad máte fan web určený pouze pro tuhle p* , tak jaké pak že to nemáme číst a pokračovat dále ... každá hra tu má prewiev , rozhovor , novinku , recenzi, WoW je tu každý týden a od pátku nebo kdyže to vlastně oznámyli tu při každém novém prohlášení od vydavatelů děláte nové newsky ba co hůř v mnoha člancích jen uvažujete co vlastně ve hře bude nového , horší jak bulvární bonusweb ..... A ano jen si poslušte zavislé děcka a *lůzo* dávajte mínusy ať vím že mám pravdu ... *15*
    • WOW hraje miliony hráčů (já ne) a myslím si teda, že by měli na HERNÍM WEBU informovat o jakékoli novince. Naopak, myslím si, že šel tento herní web hodně nahoru - je tu hodně informací a v docela i kvalitní podobě. Rozhodně lepší jak bonusweb, který je prakticky mrtvý. Takže takové články jsou rozhodně ku prospěchu, ačkoli třeba já WOW nehraju a ani bych ho nikdy nehrál, páč mi už příjde skoro komické a já jsem hráč dost konzervativní a nerad bych běžel raid s pandou... Ale každého věc. *3*
    • Erien
      Lůza seš jedině ty. Na AC je taky fan web, na L.A. Noire je taky fan web, každá hra ma svůj fan web. Tak to tady zabalíme a budem všichni chodit jen na fan weby ne? Ty články číst nemusíš, vlastně tady ani nemusíš chodit. ;) Jenže tobě nevadí článek tvůj problém, je že nesnášíš wow, tak musíš útočit na každý článek o této hře. Bohužel pro tebe o této hře se psát bude a tím, že tu budeš nadávat redakci nic nezměníš jen poukázeš na sebe jaky seš blb.
    • Cas takovyho burana jak ses ty ma nulovou hodnotu, takze nic neztracis. Pokud te nezajima WoW tak snad jsi natolik inteligentni, aby jsi z nadpisu poznal, ze se jedna o WoW a necetl to.
  • A tohle opravdu někoho baví? xD
  • to sem skutečne nekolikrat za den budete davat updaty na tu samou temu? nechcete treba pockat a vydat jeden velky clanek misto takových updatu kazdych pet minut? *11*
    • sleepless
      Ano, budeme. Pokud vas to nebavi, tak to nectete, jednoducha pomoc :)
      • bravo! jen tak dál. tento web je dobrý a rád si přečtu i o jakékoli drobnosti, i o menší novince. Já jsem rád, že tento web existuje a informuje tak často. Pamatuji si doby, kdy se tu moc článků neobjevovalo. Nyní je ale daleko lepší doba a článků je tu požehnaně a to je jen dobře.
      • holt nejak se penize vydělavat musi tak to nejak prezijte Luzo
        • nevadi vam že je tenhle web neprehlednej?
          • Paulcz
            typická lekce českého podnikání :)
  • casovky ve hrach je svinstvo
    • Preco by to malo byt svinstvo? Ako bolo pisane v clanku, challenge mode je dobrovolny, nemusis ho pustat ked nechces a druha vec - odmena sa odvija od casu. Ked uz neviem co robit v dungu, urcite to predlzi zivotnost instancie a nebude sluzit len na denny cap.

      Mne to vyhovuje ze to pribudne... vlastne okrem toho brutalneho zasahu do talentov novy exp s radostou ocakavam. Hunter bez minimal range FTW!!
    • jen si posluzte deti
      • díky tati

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit