Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • God-of-War: Dekuju za zhodoceni zaty ty si Inteligenti a Kultivovana osobnost
    • JustinBieber
      Čeština ti moc nejde co ? Chlapče...
  • bobo: Ano myslim si opak Hral jsem v coopu na nejtezsi obtiznost Killzone 3 A vsechny Halo hry a AI v killzone je tak tupa az to boucha dverma... A AI je pro me to proc je pro me halo zabavnejsi nez cokoliv so za posledni roky v sigle fps vyslo. Po kazdem loadu checpointu bude situace vypadat jinak....
    DADO:Musim zduraznit ze Legendary obtiznost je to co dela halo podle mne tak dobrou hrou
    Protoze jak rikam krome FEARU mozna Halfife je umela inteligence NPC ve FPS hrach tragicka..
    • TheGGG
      WTF, tupá? Hrál jsem killzone i halo a rozdíl v AI byl minimální. Občas se AI v HALO nepříjemně zasekla.
      • Nevim Hral jsem 4 hry (na Halo 4 se chystam) problem s AI halo rozhodne nema a jak rikam na zhodnoce AI schopnosti musis hrat na Legendary protoze tady obtiznost zveda ne jen vydrz a dmg mobu ale i inteligenci
  • V clanku je krom PS4 i konzolista odkaz na shrnuti her pro Xbox One a opet me dostava naprosto stupidni diskuze pod nim, kde se misto nadsencu dane konzole projevuje zdejsi sonyboyz luza plkajici uplne nesmysly. Ten web sel vazne tezce do haje.. se uz ani nedivim, ze tam krom deti, kterym rodice koupili PlayStation, skoro nikdo normalni nechodi. Smutne.
    • ja mam ten samej pocit zase tady,kdyz ctu ty komenty
      • Jj tady vetsinou taky no, bohuzel..
    • TheGGG
      http://www.globalnerdy.com/wordpress/wp-content/uploads/2013/06/ps4-beating-xbox-one.gif
      • Mel si asi tezke detstvi vid? Chapu..
        • vlastik.plaminek
          U něj dětství ještě probíhá.
        • TheGGG
          Proč? protože hraji na Playstationu lool *1* *1*
          A to mám doma i xbox
          • Ja taky, ted dojizdim The Last of Us, ale pristi generaci jdu do Xbox One.
            • Hanzales
              Bože války, nic si z toho nedělej, já na začátku pustil slzu taky a pak jsem byl ještě nejednou tím dějem dojatý a konec ve mně zanechal absolutně šílený pocit. Za mně hra, která si tu desítku po dlouhé době opravdu zaslouží, i když taky nějaké ty mušky má. Už se těším, až to rozjedu na ten survival, či co to tam je, to asi nedám :D
            • God-of-War: Jj je to dobre, takova priprava na Dead Rising 3 *5* Hry se zombikama snad neprestanou vychazet nikdy.
            • TheGGG
              Já jdu v příští generaci na playstation 4 protože mám radši exklusivity co nabízí sony. *1*
            • God-of-War
              Last of Us je težká pecka:). No to doufám:). Miluju zombie hry, i když tohle neni přímo zombie hra. Jinak sem na začátku brečel:(
  • TheGGG
    POZOR, jen napíšu že se mě tato hra líbí ano. Žádné agresivní chování a žádné narážky na PC bohy. Pouze si myslím že tato hra bude zajímavá a že si ji zahraji. Samozřejmě NEMÁ na PC hry, opakuji PC je nejlepší platforma. Kdo nehraje na PC jako by nebyl.
    • God-of-War
      Zase bych to tak nepřeháněl s těma PC bohama.
      • Zbláznil ses? Neuctívat tady "vyvolenou" herní platformu, to chce hodně odvahy.

        Nedej bože, abys tady cekl jen o pirátství na PC a už se tady na tebe lidi sesypou a proklínají tě do 10 kolene.
        • God-of-War
          Já mam odvahy dost, to se neboj *3*
          • Jolly59
            Na netu, viď? *3* *15*
            • 2 god of war : a my ti to samozrejme vsichni verime *1*
            • God-of-War
              Já nemám zapotřebí si tu honit triko. A hlavně nejsem nějakej anonymní somrák, kterej tu machruje a pak nedojede.. Je to asi dva měsíce starej případ. Věř hlavně tomu, že mě absolutně nezajímáš *3* .
    • Mám takový podezření ,že jsi někdo z redakce a snažíš se rozproudit diskuzi (větší návštěvnost stránek>líp placená reklama>víc peněz),protože takový intelektuální klenot jako ty to se jen tak nevidí.
      • Hanzales
        Hele, to s tou redakcí mně už dříve napadlo taky, ale víceméně žertem, tak jsem to nechtěl psát nahlas :D
      • TheGGG
        Ano jsem z redakce a všem Vám doporučuji chodit na tyto stránky, pít Big Shocky, poslouchat Evropu 2 a používat eset a teď to pěkně všechno zapomeň.
        • Hanzales
          Já sem chodím rád. Z big shocku bych blil, z evropy 2 ještě víc a z tebe nejvíc :D Ale pořád sem chodím rád.
    • :( to znamená že nejsem? fňuk
      • TheGGG
        Ne, PC TOTIŽ válí. Jestli máš jen konzoli tak sem radši ani nechoď, neboť zde krutě ale spravedlivě vládnou jediní skuteční hráči a to jsou majitelé PC.
        PC do toho
        PS: Už jsem si v bance půjčil 500 000,- a koupil si pár TITÁNŮ tak jak to má být.
        • vlastik.plaminek
          Víš, ono je rozdíl hrát na PC, hrát na konzoli, hrát na čemkoliv nebo být jenom totální p*ča, co akorát prudí na fóru.
  • Kromě grafiky vypadá novej killzone dost obyčejně.Určitě bych si kvůli němu PS4 nekoupil.
    • Jo takovej mám taky názor. První záběry vyrazí dech, ale jak dojde na akci tak je to klasickej killzone
    • Ja bych sel spise do Xboxu One, ten se jevi hodne dobre, plus mel skvele oznamene hry na E3.
    • Tvůj problém.
    • mdkGT
      Uz si to dohral jo?
      • On říkal,že vypadá ne že je.To je velký rozdíl.
  • ringmancz
    zvláštní dedukce s Fezem, PC je asi jako platforma nenapadlo
  • Tvle, blbej fanboyismus se nevyhne nikomu.
    • dalsi -ismus? nikdy by me nenapadlo, ze vasek klausu cte i tiscali.games *5*
      • Kámo, fanboyismus je dobrý slovo.
  • To vyzera na zas dalsiu bezmozgovu somarinu pri ktorej sa nemusi ani rozmyslat a vsetko za teba vlastne spravi hra sama, este ze to nebude spatit na pc
    • To souhlasím. Rád hraji právě ty tituly, kde mohu přemýšlet o ději, postavách, atmosféře a hra je dostatečně obtížná i na střední, a proto si radši zahraji COD.
      • Cod je este vacsi hnoj snad budu robit nove cod kazdy mesiac a nechaju to len na konzolach, kazdy diel o tom istom a este rychlejsie dohratie a samozrejme cena na konzole aspon 60 euritos :)
        • Ironie Ti nic neříká, že?
  • Rhulad
    PC je baštou pro FPS, ale nejlepší FPS vycházejí na konzole. Sladká ironie.
    • Nejlepsi? Promin, ale hurdur pewpew No-AI fps game maji hodne daleko k tomu byt nejlepsi. Mel by si pravdu v tom, ze na konzole v tyhle dobe vychazeji nejlepsi "press fire to finish game" strilecky.
      • no AI a press fire to finish game? Zkus treba Halo: Reach na Legendary a pak nekomu vykladej o no AI.... Je to pravda jedny z nejlepsich FPS jsou v posledni dobe jen na konzole treba DUST 514 :/
        • JJ Dust 514 (http://www.metacritic.com/game/playstation-3/dust-514) 60% definitivne nejlepsi FPS ... A jestli pro vyjmenovani FPS, ktera je jina nez jsem popsal, musis sahnout 3 roky zpatky, tak to asi neco znamena.
          • Proc 3 roky? tak to zamen za Halo 4.... uz ne takova slava ale porad lepsi nez vetsina fps singlu na ps za posledni 2 roky (Dishonored a podobne nepocitam jako cistokrevnou fps)
            • ty vtipalku *1*
            • TheGGG
              Killzone 3 byl lepší než HALO 4 *3*
    • Psychotic
      Půlka hráčů nebude souhlasit s první půlkou té věty, druhá půlka zas s druhou :-D
      • Trisska
        Hm asi ne, neboť já souhlasím s oběma půlkama tý věty.... A vůbec, bejt po mym, dala bych celej tenhle žánr zrušit, protože tam jde jen o střílení a zabíjení... a pořád dokola. *6*
        Potom není divu, že šíleným hráčům střileček často přeskočí kolečko a popletou si hru s realitou. A vždycky to odnesou ti neviní. *9*
        • TheGGG
          Na druhou stranu, občas je třeba bojovat za to co je správné. Pro ochranu své rodné země a pro ochranu playstation komunity se nebojím pozvednout své zbraně.
        • Přečti si sloupky Michala Rybky, ten ti vysvětlí, že není násilí jako násilí. Vidíš vše až moc černobíle.
        • Ataker
          A všichni žili šťastně až do smrti... konec pohádky.
        • mdkGT
          Tobe zase dneska preskocilo kolecko a pises v zenskym rode?
  • 15k3
    Se divím, že to dělají jen jako exkluzivku. Kdyby to udělali alespoň ještě na xbox, nebo na PC tak vydělají víc. (pod podmínkou, že by se na PC nepirátilo) *7*
    • TheGGG
      Proč nenabízíš i červená jablka a žlutá? Myslíš že každý má zájem jen o zelená?
    • JustinBieber
      Stejně by jsi to zpiratil, takže je dobře, že to na PC nebude...
      • 15k3
        Máš pravdu, já si kupuji jen hry, které mě opravdu zaujmou. *5*
        • tak si jdi koupit Minecraft a nepruď
    • Psychotic
      *7* Oni to fakt nedělají jen z lásky k SONY. Zkus minutu přemýšlet, přijdeš na to.
      • 15k3
        Jsou blbí? Protože takhle nic nevydělají. *7*
        • God-of-War
          Oni vydelavaji dost a nepotrebujou k tomu par prodanych kopii na kompu,
          to mi ver;)
        • Hm, a co třeba hardware? Spoustu lidí si kvůli exkluzivitám Playstation koupí, proč by to dělali kdyby to bylo i na PC? *7* co třeba trochu ekonomicky přemýšlet, než napíšu podobnou kokosovinu
          • Psychotic
            Nech to být, jen jsem chtěl vědět, jetsli je to blb nebo trol. Teď se přikláním ke druhé možnosti.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit