Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Budu si myslet že si idiot...(a né že bych si to nemyslel už teď :D)
  • S 3rd person pohladom? Tak to na Prey 2 moc nesedi.
  • Protoze mam troll v nicku myslis ze chci byt troll? To jen vy tupouni si vsechny porad nekam musite zaskatulkovavat. Kdyz si dam do profilu cikana, budes si myslet ze sem cikan?
  • Daniell605
    asi si chtěl bejt rádoby troll, ale fakt si spíš za dementa *1*
  • janchor
    http://icanhascheezburger.files.wordpress.com/2007/10/lolcat-funny-picture-moderator1.jpg
  • smejki
    http://www.roflcat.com/images/cats/270911970_db35fdd4ca.jpg
  • Sákryš to by byla škoda kdyby toto nevyšlo. Sice to s pray nemá nic společného (ten úvod nepočítam), ale je to asi Jediná FPS z poslední doby co mě fakt zaujala (kromě black mesa zamozřejmě) No držme palce ať to nakonec vyjde.
  • Az si napises domaci ukoly rekni mamince at ti udela kakao.
  • Jestli je tomu tak, tak se omlouvám Lukášovi za kecání do práce.
  • To se Ti na tom líbí, viď?
  • God-of-War
    Je mi Tě líto *9*
  • Jasně trumpeto *1*
  • God-of-War
    Jestli to nevyjde, tak někoho nakopu do koulí!
  • Bethesda je jako nádor herního průmyslu.
  • S prvni vetou tveho prispevku nelze nez souhlasit. Z druhou vsak jiz vubec :) Vzdyt i dvojka vyhlizi velice slibne co do inovativnosti a moznyho pojeti gameplaye, alespon z toho in-game videa jez bylo zverejneno.
  • Hanzales
    Jednička byla super, střihnul jsem si ji mnohokrát.
    Dvojka jde "krapet" jiným směrem, ale z mého pohledu mnohem, ale MNOHEM zajímavějším.
    Taky doufám, že nakonec vše dobře dopadne a milovníci atmosféry Blade Runnera a spol si přijdou nakonec na své. Jinak samo lepší malé, ale pozitivní zprávy, než ty dosavadní, spíše skeptické. Inu držím palce, seč mi síly stačí!
    EDIT: slovo "skeptické" nahrazuji slovem "tragické". Inu zase jsem chtěl blbec vypadat chytřejší *2*
  • USER47
    Myslím, že Lukáš spíš žertoval:)
  • Doufám že to vyjde. Moc se mi to líbí. Ta hra představuje alespon že i mimozemštany jsou uchylaci a pasaci kteři chodi do borderu a tak...
  • Mato1987
    súhlasím, prey 1 bola v mnoho ohladoch revolučná hra, táto dvojka mi pripadá až natoľko vzdialená prvému dielu, že by to mohli vážne premenovať na blade runner the game a nechať značku prey na pokoji v sieni slávy, kde právom patrí.
  • Néé vypadá to jako další Mass effect sh*t

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit