Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pred par tydny jsem si delal graf prodjnosti vity a psp v dobe launche a vita se drzi zhruba na 70% urovni PSP. To neni dobre, ale ani katastrofalni, kdyz vezmeme fakt, ze svet je dnes v recesi a Vita ma v mobilech a tabletech mnohem silnejsi konkurenci.
  • já mám tak nějak pocit, že kapesní herní konzole umřely spolu s GameBoy Color, kdo má mobil alespoň trochu k světu, zahraje na tom kdeco... a o takovém "kdejakém" zabíjení času v autobuse tyhle věci asi jsou, na to netřeba pořizovat jednoúčelné zařízení za 6k
    těch lidí, co se celý den v práci těší až přijdou k sobě domů a sednou k PS Vita asi moc není :)

    na druhou stranu každá taková serepetička posouvá technologie zase trochu dál
    • inb4 jejdasek co zacne vysvetlovat jak se tech 6 tisic strasne vyplati a ze kdo si to neporidi tak se strasne ochuzuje *15*
      • Pri zivotnosti Vity sest let tech 6000 Kc neni zas tak moc, dela to 2,75 Kc za den. To je bezvyznamna polozka vzhledem ke kvalite tohoto hardware a predevsim cene her. Kdo se spokoji s hranim na mobilu prosim, ale v mem pripade mobil nedovede konkurova ani PSP, natoz Vite. Nicmene je fakt, ze svet dava prednost levnemu smejdu pred kvalitou, za kterou se musi zaplatit, takze kvaliti hry na handheldy to budou mit dnes tezsi.
        • Jo to je kvalitni investice, uz jenom zbyva si vzit vyhodnou pujcku.
  • Prej Šúhej Jošida hahaha hůř už to snad ani napsat nešlo
    • HOrší je to ještě v tom, že tento pán opravdu není prezidentem SONY, jak nám autor článku tvrdí. Prezidentem Celého SONY je totiž Kaz Hirai *3*
  • Ja osobne mam psp dostal jsem ho darem, muzu rict, ze je to celkem povedena vecicka, taky mam komp a ps3. Jenze horko tezko stiham nahrat tak 15-20 hodin tydne na vic proste nemam cas a to nemam deti ani zadny jiny mimopracovni konicky, mila ps3 se mi uz tak pulroku vali na stole a psp uz jsem nevidel ani nepamatuju, o Vite jsem chvili uvazoval, ale jako dekorace celkem draha krabicka.
  • Veskoslav
    Nebude to tím, že nové hry stojí více než na PS3, Xbox či PC a jejich cena rozhodně neodpovídá ceně 1799 za novinku? Já jsem si koupil PSP poslední generace v akci za 1500. Sadu 10 her za 1500 a mám vystaráno.
    • Kde ste vzal tu cenu za novinku? Maximum 1299 ale většinou tak kolem 1000 na PSstore někdy i levněji.
      • zdeeneek
        I cena 1000 Kc je nehorazna suma za hru na handheld. Stejny je to i u her na 3DSko. Pokud to ma clovek jen jako doplnek k PC/konzoli tak si za takovy ceny muze dovolit koupit hru jednou za uherskej rok ( ja mam 3DSko uz dlouho, ale diky vysokym cenam mam jen 3 hry )
        • A to jako proc? Jestlize handheldová hra baví stejne jako hra na PC nebo PS3 a poskytne desitky hodin zabavy, proc by nemela byt za stejne penize?
          • zdeeneek
            Zalezi na tom o jakych hrach se bavime. Koupil jsem tradicni hry od Nintenda - Maria, Zeldu - ty mi za ty penize stoji. Kupovat predelavku Tetrisu nebo Froggera za nejakych 8-9 stovek je mimo moje chapani, to bych musel byt padlej na hlavu, abych za to dal tolik penez ...
            • Ano, zalezi na konkretnich hrach. V prispevku na který jsem reagoval jsi ale mluvil pausalne o hrach na handheld.
        • Ano i cena 1000 Kc je nehorázná suma za hru na handheld. Jenže problém je v tom, že ty hry co jsou tak drahý nejsou vlastně handheldový v tom původním slova smyslu. Jsou to často zmenšeniny her z velkých konzolí a tím taky asi náklady a doba potřebná na výrobu budou skoro srovnatelné. Skutečně handheldovej trh je dnes na mobilech a tabletech a tam taky většinou stojí jen ten jeden dolar.
  • Ja Vitu planuju koupit na vanoce protoze me hrani na mobilech neuspokojuje a jsem spise narocnejsi paran, na cesty rozhodne vita nesmi chybet. klidne bych si ji koupil hned ale prece jenom tech spickovych her neni tolik abych sahnul po koupi ihned. Do vanoc jeste pockam. Kazdopadne souhlasim ze jakmile se Vita hackne tak se prodeje znekolikanasobi.
    • prodeje se znekolikanasobi...ale... nebudou vychazet zadne hry
  • montatatana
    Taky na Vite hraju hlavne PS1 hry :) Bud z nostalgie nebo ze mi kdysi unikly... navic s nima Vita vydrzi snad vic jak dvojnasobnou dobu, nez pri hrani vlastnich narocnych her :)
  • Ano pro firmy jako Sony a především Nintendo je těžké přijmout fakt , že mobilní segment kapesní konzole pomalu ale nezadržitelně válcuje . Ještě nějaké to rozumné ovládání (Xperia play je polotovar) a nemám důvod proč sáhnout po nějaké PSV či 3DS .
  • Moj nazor je ze preto tolko ludi radsej na mobiloch hraje hry lebo mobil mam stale zo sebou vsade a vitu nemozem so sebou vsade tahat...
  • Spíš lidi čekaj, až PSV hacknou a pak si ji teprv koupí. S PSP to bylo nějak podobně, ne?
    • jojo. psp mělo taky slabý start a málo her. nakonec se to otočilo a u Víťi se to snad otočí :-). Jinak ho prodám a hotovo. :-/
    • "Hacknutá" konzole má vždycky větší kouzlo než konzole bez her i SW . Ale jak je vidět na akcích steamu či Google .... při správně nastavené ceně her lidi houfně kupují a často ani nepřemýšlí jestli tu hru budou ještě někdy hrát . Holt uzavřený HW je dnes na přítěž .

      Věřím že PSV by i tedˇ dost pomohlo , kdyby měla nějaký trhák ... a ten mi schází .
      • to poves majitelum androida... ceny takrka dolarove a miira piraatstviii vic jak 95 procent :D
        takze ani ceny tomu nepomohli
        • uz mi taky neni pomoci (nepomohlY)
      • Teď to vypadá, že bude zas hacknutá PS3, takže taky fajn. Hry si sice kupuju, ale chtěl bych na ni mít nějaké emulátory + třeba stáhnout nějakou hru na vyzkoušení a pak bych ji koupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit