Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já vám do toho teda nechci kecat, ale to slovo znamená "zemřelých" a nikoli nemocných. Proč by probůh někdo střílel živá nemocná zvířata :D Házela se shnilá prasata a podobně.
    • nevim jak v originale ale oni strileli nakažena zvirata aby je infikovali, takova primitivní forma biologickych zbrani
  • hraju to, mam origo ale padá mi to *13*
    • Tak si stahni crack ... ;D
  • Mato1987
    Podľa metacritic to nie je žiadna sláva a hneď v niekoľkých recenziách tam aj píšu, že na prvý crusader to ani zďaleka nemá, preto nevidím dôvod si hru zaobstarávať keď sa dá ešte aj dnes prvý crusader bez problémov hrať.
  • KIMCID
    kdo hrál ať poví jaká je to hra?
    • nahodil som ju v piatok vecer a do nedele noci som sa od nej nevedel odtrhnut, ma drobne graficke chybicky , co si ale pri hrani aj tak clovek neuvedomi,
      Už dlho som sa tak dobre nepobavil od čias skveleho AoE, či AoM.
    • vyzkouseno a hra je to mirne receno...mizerna

      pulku veci ze staryho crusadera vyrizli a vyhodili,druhou pulku veci rozbili a zjednodusili
    • pro mne jedna z nejlepších rts za poslední dobu (predchozí díly jsem nehrál tak nemužu srovnávat)

      taky jsou zde 2 čtenárske recenze, moje je psana trochu narychlo a v nekterych vecech jsem se seknul tak pak tam je muj prispevek s menší korekcí
      • zkus jedničku
  • Neplácej nesmysly a zajdi se tam alespoň podívat
  • Lenny
    Já tedy nejsem historik, ale poslední obrázek mi přijde trošku ujetej...opravdu by někdo stavěl hrad v údolí? *1*
    • Vogon
      Leda tak v bažině.

      https://www.youtube.com/watch?v=aNaXdLWt17A
      • Třeba Swamp Castle ;)
        http://www.youtube.com/watch?v=aNaXdLWt17A
    • CrocoRay
      Kdyby jen v údolí. Ono je to vyloženě v nějakém kráteru, takže hradby nemají prakticky jakýkoliv význam *1*
    • Možno ano ale kedže historiu pisu vitazi, tak s to nikdy nedozvieme.
    • je to hra ne simulace a nektere mapy jsou schválne unbalanced, kdo je v udolí ma nevyhodu ale zase je to vyvaženo treba lepším pristupem k surovinám
    • Třeba zrovna Karlštejn stojí "pod kopcem."
      • Jiste, ale v dobe kdy byl budovan a ucel za kterym byl budovan, to naprosto dostatecne splnilo. Navic patri k nemnoha hradum, kterej byly oblehany, ale nikoli dobyty. Narozdil od spousty jinych, postavenych na daleko lepsich mistech.

        Ono totiz (jak je opakovane prokazano) zalezi predevsim a defakto pouze na vuli. Obrancu ubranit a utocniku dobyt. Jakekoli technologicke/pocetni a dalsi papirove predpoklady mohou sice sance naklonit k te ci one strane, ale opravdu jen teoreticky.
        • ne, treba viden vydržela turecke obležení jen kvuli tehdejsímu nejvyspelejsimu opevnení
          • Ani nahodou, Viden temer pomrela hlady, akorat holt turkum dosly zasoby driv. Ono totiz obhlehani bylo vzdycky pomerne nakladna sranda a naprosty minimum opevneni padlo po nejakym utoku. V drtivy vetsine pripadu to bylo na mesice, nekdy roky.
          • No a taky díky skvělým organizačním schopnostem Zdeňka Kašpara Kaplíře ze Sulevic *3*
      • KIMCID
        ano ale husiti nedostřelili
    • Gondolin *1*
    • KIMCID
      ale jsou takové připady ale životnost se tim dost zkrátila *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit