Přejít na výpis diskuzí

Příběh Just Cause 4 se točí kolem Ricova tatínka

11.10.2018 15:36
Patrik Hajda 5 příspěvků

Když se řekne Just Cause, málokdo si asi vybaví příběh. O ten tu přeci jen vůbec nejde. Bláznivý sandbox hrajeme hlavně kvůli výbušné akci, velkému otevřenému světu a třeba i krásnému prostředí. Nicméně to neznamená, že by zde příběh vůbec nebyl. Nějaké to béčko se vymyslí vždycky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Odulin

  Tatínka...otce...tatínka.....myslim, že tohle slovo tu čtu v nadpisu poprvé...trochu mě zarazilo, jinak nic.

 • Jack1947

  Já se na to docela těším ! Kde jinde si zablbnu s tornádem a změním počasí ? fakt bych podobnou hru rád viděl 😛😎

  • Tak hlavně aby to bylo zábavné. Předchozí díly měly vždy dost nevydařenou akční část (přestřelky s nepřátely katastrofa) což u akční hry považujiza za docela problém. Trojka byla navíc docela technicky nezdařená (minutové loadiny na to aby jsi restartoval nějakou challenge jsou taky prostě moc)

   Uvidíme, jestli se ve čtyřce polepší :-/

   • Jack1947

    Zábavné to určitě bude to bych se nebál, prostě abych dostal alespon 30hodin a budu vrnět blahem, zbytečnosti, nesmysli a jiné ptákoviny jsou v každé hře. Třeba by tam nemuseli bejt sledovací mise to třeba ve WIldlands jsem ani neudělal jak blbé to bylo.

 • XorxoxTalarius

  Hlavne bych si rekl ze si nevybrali moc dobreho nepritele, ono dat mu cervenho cerny maskovani, nazvat je Black Hand, to si primo rika o zalobu ze strany EA. Ale zase by bylo vtipny kdyby v EA pockali az hra bude venku a pak by chteli procenta z prodeje (prece jenom vsechno predelat by stalo daleko vic). No nechtel bych byt v kuzi toho kdo tohle vymyslel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit