zavřít
...

Příběh WarGames od tvůrce Her Story se změní podle toho, kterou postavu budete pozorovat

O WarGames, hraném interaktivním seriálu od Sama Barlowa, tvůrce pozoruhodné Her Story, jsme toho až dosud moc nevěděli. Adam ve svém článku vysvětlil, že projekt je inspirovaný osmdesátkovým filmem stejného jména, ale herní mechaniky byly ve hvězdách. Teď se však Barlow zakecal s The Verge a prozradil,...
 • WilliF (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Her Story byl skutečně skvělý zážitek. I když to nebyla hra v tradičním slova smyslu, ty dvě, tři hodinky jsem byl úplně přilepen k monitoru a před sebou blok plný poznámek. Celý nápad byl sice na jedno použití, ale jsem rád že originalita ještě nevymřela.

  Každopádně, WarGames se nemohu dočkat. *3*
  13.2.2018

  reagovat

 • jindra.veliky tiscali.cz
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  podle popisu mi to teda jako hra nepripada....
  12.2.2018

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.80.82.9.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.