zavřít
...

Příběh WarGames od tvůrce Her Story se změní podle toho, kterou postavu budete pozorovat

O WarGames, hraném interaktivním seriálu od Sama Barlowa, tvůrce pozoruhodné Her Story, jsme toho až dosud moc nevěděli. Adam ve svém článku vysvětlil, že projekt je inspirovaný osmdesátkovým filmem stejného jména, ale herní mechaniky byly ve hvězdách. Teď se však Barlow zakecal s The Verge a prozradil,...
  • WilliF (anonym)
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Her Story byl skutečně skvělý zážitek. I když to nebyla hra v tradičním slova smyslu, ty dvě, tři hodinky jsem byl úplně přilepen k monitoru a před sebou blok plný poznámek. Celý nápad byl sice na jedno použití, ale jsem rád že originalita ještě nevymřela.

Každopádně, WarGames se nemohu dočkat. *3*
    13.2. (11 dnů)

reagovat

• jindra.veliky tiscali.cz
    0 souhlasí, 0 nesouhlasí
    podle popisu mi to teda jako hra nepripada....
    12.2. (12 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.90.202.184.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.