Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Škoda že tohle období obsáhnou jen v malým DLC. Rád bych celou hru o opravdových začátcích Batmana s větším zaměřením na Bruce Wayna, jeho první zločiny, první zlámaný žebra, první oblek, první verze gadgetů atd. Vývoj postavy by tam byl hodně výraznej.
    • Jack1947
      To by ale dnesni "hrace" nebavilo co po nejake minulosti nejakeho Waynea lepsi je jedno male dlc a pekne shrnuto bez mnjakych zbytecnych oklik.
      • Malleth
        Třeba se toho ještě dočkáme. Je jasný že WB montreal nebudou něco takovýho dělat. Vyžadovalo by to značně překopat design. Už tak si ukousli celkem velký sousto
        • Jack1947
          Mohlo by to byt pojato trochu vice Hardcore treba, ze by Batman to mel zezacatku tezke bez udelatek jakozto smrtelnik a postupne se vypracovaval. Pid po pidi. No a pak by jsme se vicemene vesli do toho spravneho komiksoveho pocatku Batmana. Zbozne prani ale kdovi. *4*
          • Ale vždyť to napsal Malleth u v prvním příspěvku. Co tě navedlo k tomu to zopakovat?
  • Jack1947
    Inspirace filmem " Batman Begins" vice nez zrejma. *3*
    • Jazz
      Tady někdo ví o Batmanovi velký kulový.
      • Jack1947
        Vicemene ano, jen ten Screen mi to pripomel . Batman je jinak pro mne velka neznama, jen je to moje oblibena postava a kdyz jsem byl mensi byl to pro mne pomalu az vzor. *4*
        • Jak to mohla být tvoje oblíbená postava, až vzor, když o něm nic nevíš?
  • Jack1947
    Ninjove meli velice malo prostoru ve hre, takze ted snad by uz mohli dostat svou sanci. Docela se i tesim.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit