Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cože? Dost drsná změna najednou začít přídavky k SC2 zpoplatNóvat njn nejdřív jednu hrou rozdělej na 3 a pak ještě platit za přídavky co doteď byly zdarma... klasickej Activision Bližidzard *11*
  • Redakce: Přídavky se budou dát koupit jedině digitálně, že? O žádném krabicovém vydání se nemluví, je to tak?
    • Spades
      Nic sem nikde nenašel, takže asi fakt jen digitálně.
      Ale výjimečné můžeš sehnat třeba cdklíče v kamenných obchodech.
  • Sarah se obětovala pro záchranu galaxie, Zeratul chcípl rukou Artanise..série skončila, už nemá smysl jí dále hrát...
  • kostejnesmrtelny
    Budou-li to mise podobně nápaditý a zábavný jako Templar's Charge (pohyblivá základna) nebo Rak'Shir (přetahovaná o vůdcovství Tal'Darim) z LoTV, nebo aspoň tak působivý jako závěrečnej onslaught v HotS, nemám s tou cenou nejmenší problém.

    Bude-li to podobná vata jako ty tři mise uvolněný k předobjednávce, může si to Blizzard strčit *5*
  • Spades
    Jako už sem si to předobjednal.
    Sice je škoda, že v ceně není třeba hrdina do HotS, ale singleplayer SC2 vždycky vítám.
    Tím víc, jestli bude obsahovat více misí, jako mise za Novu a Toshe ve WoL.
  • ježiš a já si naivně myslel že to bude zadarmo *7* *1*
    • Asharak
      Asi si všimli že se jim to nevyplatí u Diabla tak změnili systém. Otázka je, jestli je to stejně obsahu jako třeba DLC pro Zaklínače.
  • single player u SC2 mě nezajímá, ale pro lidi co ano to určitě bude fajn, 400 jsem dneska dal za oběd pro sebe a přítelkyni a ještě byla nepříjemná a vypruzená protože měla blbej den, to si u těch 9 misí za 400 užijete určitě víc zábavy *1*
    • BangMeInBangladesh
      KRYTON: (Tlumeně) To byla důležitá informace a bylo nutné ji sdělit, avšak navrhuji, aby od této chvíle byla další diskuse vedena těmi, co mají mozek větší než angrešt.
      • trhni si majzlíku *1*
  • alladjex
    Na booomu je reportován moc pěkný cosplay Novy
    http://booom.tiscali.cz/patecni-cosplay-nova-terra-ze-starcraft-ii-v-podani-lyz-brickley-269132
    • hroznej hlas, ale dobrej camel toe *1*

      http://www.gameslife.gr/wp-content/uploads/2015/11/Lyz-Brickley-Nova-Cosplay-2.jpg
    • BangMeInBangladesh
      no ani ne
  • jako todle mi pridjde divny, jako 9 novejch pribehovejch misi za 400 kila je pro me ok. Ale proc to delaj ve trech balickach? to mi prijde dost divny, a dost me to stve.
    • DekkerDave
      Protože Activision-Blizzardu došlo, že 3x400=1200? *1*
      • Spades
        A proto prodávají za 400 všechny 3 balíčky dohromady?
      • Asharak
        takže 27 za 1200,- je lepší než 3x9 za 400,-? *7*
        • JohnyTheZik
          Ta vase matika je neskutecna, klobouk dolu :D

          Je to 3x3 za 15 dolaru, resp. 22.5 dolaru (kupovany samostatne).. Ne 3x9 za 400, ani nejakejch 3x400 = 1200 (nevim, co tim chtel autor rict popravde)...
          Nebudte jak na novinkach a nejdriv si ten clanek prectete, kdyz uz se o tom chcete bavit..
          • Asharak
            Jo že jakoby na ní bylo něco špatně. *7*
            • Asharak
              Ty budeš matikář žejo.
            • JohnyTheZik
              Vzhledem k tomu, ze pracujes s vymyslenejma cislama (nejsou to 3 balicky po deviti misich, ale jen po trech), tak jen vyvozujes irelevantni zavery, takze vlastne ano, je to spatne.
  • Tohle se mi moc nelíbí. Nemam problém si zaplatit hru - jsem majitelem všech sběratelských edic SC2, ale cálovat teď opět za tyto malé přídavky se mi zdá trochu nemístné. *THUMBS DOWN*
    • Overwatch
      Nemístné? Za DLC si účtuje peníze drtivá většina herních firem...
      • Tak nevím,ta cennová politika je fakt divná. Za 900 jsem měl celé LofV,kampaň o 25 misích(?), spousta obsahu do Multiplayeru atd atd. Tady po mě chtějí za skoro poloviční cenu 9 misí. Když se na to koukla moje ˇučetní,tak mi doporučila si počkat,až to bude v za smysluplnější cenu *5*
    • Kr.Pa
      Tak si zaplatil 2500 za jednu kolektoru, ktera obsahovala 25 misi a 400 je ti moc za 9 mis?
    • Člověk při kupování sběratelek časem zjistí, že se mu "krámy" válej a nic z toho není. OST na cd? V době YT je to nesmysl jako bonus. Jediný co jsem z HoTS sběratelky využil byla podložka na myš. Je to jen dojení peněz z fanoušků, stejně jako tohle s Novou.
    • Mno já s Whiplashem celkem souhlasím. Nemám nic proti Blizzu, naopak mám jejich hry dost rád,ale k*rva 400 za pár misí, mi přijde celkem ojeb. No nic, tohle oželím nebo koupím za rok dva v nějaké svlevě za 2 eura..
    • gesto
      Když kupuješ sběratelky tak neříkej že 4 stovky jsou problém pro tebe :)
      • no doteď byly VŠECHNY PŘÍDAVKY A UPDATY do SC2 ZDARMA proč bych si měl myslet při koupy posledního dílu, že se od teď budou platit???
        • Spades
          Doteď žádné příběhové přídavky zdarma nebyly, o čem to žvatláš?
          A není to update, ty budou logicky zdarma vždycky.
    • Zdá se, že pánovi drží někdo pistoli u hlavy a nutí ho si koupit i produkt, za který se mu zdá divné platit...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit