Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Včera uplne nahodou jsem zabrousil na facebook pirani a videl ctyri dily jejich predvadeciho videa-viz zde v prispevku na games. Stacily první cca tri minuty a vedel jsem ze kupuji a bude to minimalne velmi dobra, spise skvela hra. Je to po tretim dilu a Risenech zase navrat ke Gothic 1,2 s novymi prvky. Hura
  • Vždyť to vypadá skvěle.Jasná koupě
    • Jo, na rok 2006 to vypadá na hru roku.
    • Remember. No preorders.

      https://img.memesuper.com/e84903b37ef4028608ea97defab6e5d8_pcgamer-notes-that-mafia-iii-is-locked-at-30-fps-pcmasterrace-remember-no-preorders-meme_620-379.png
  • Tohle video nic neříká, ale na youtube jsem viděl poměrně dlouhé gameplay video, kde hra vypadá celkem pěkně. Jinak, pro mě Piraně už dlouho kámoši nejsou, Risen 3 jsem dohrával víceméně z povinnosti a byla to spíš úmorná, než zábavná, hra. Samozřejmě doufám, že s novou sérií přijde něco nového nebo zajímavého, ale v sérii Risen se obojího trestuhodně nedostávalo.

    Postapa zasazení mám dost z Falloutu 4, radši bych fantasy, ale vydržím i další rozbořené dálniční mosty, když hratelnost bude dobrá.

    Projektu ale příliš nedůvěřuji.
    • Kozy
      Hlavně ty animace *11*
  • Nechápu proč neudělají klasické fantasy RPG stylu Gothic, Zaklínač, Two Worlds apod.
    Prostě tam furt musí cpát nějaké kraviny, do Risenu pirátskou tematiku, teď scifi prvky.......Nepoučitelní.
    • nekromant33
      Protože už je to nebavilo. Jasně, vždycky když se odlišili, tak to dopadlo.. no hůř než Gothic, ale nemůžeš jim mít za zlí, že zkouší něco jinýho. Ne každej tvůrčí člověk se chce motat v kruhu a dělat to samý pořád dokola.
      • Mam podobny názor. Chtel jsem take to same-principy jen jiny pribeh, ale presne jsem cetl na jejich strankach, ze konec, ze uz to je vycerpane, jakoby a ze chteji tvorit neco jineho. Taky kdyz programuju pro sebe nedelam porad jednu aplikaci, ale zkousim nove veci.
      • Lukyz
        Naprostý souhlas, kdyby to dopadlo jako CoD, tak by taky nikdo nebyl nadšený.
        Pirátský téma taky nebyl špatný nápad, jeho provedení v R2 / R3 (za mě) už bohužel ano.
        Vzpomeňte např. na Night of the Raven, kde působili jako super osvěžení.
    • Já už deset let doufám, že prostě jen okopírujou z Gothicu a G2 všechno co jde a udělají novej příběh. Já nechápu, jak studio co udělalo (pro mě absolutní herní klenot) něco tak dobrýho může vydat takovou sra**u jako je Risen 2 a 3. No a Elex zatím vypadá, že do té řady pěkně sedne..
      • Lukyz
        Tyhle pocity máme asi všichni, ale...
        • XorxoxTalarius
          Hope is first step on road to disappointment.
  • Od tvůrců Gothicu? No, pokud se vyvarují úkolů typu "přines 10 vlčích kůží" a "promluv si támhle s tím, jestli mi vrátí to", tak to může být fajn hra.
  • Lukyz
    Když to tady čtu, tak koukám, že to máme asi všichni stejně *1*
    Prostě jsou to PB, starý "kámoši", takže se nejde netěšit *2*
  • Lima
    Typický pro hry od Piraňí je ten zastaralý grafický engine, ale stejně ty jejich hry hraju rád, hrál jsem od nich všechno, co vydali. Je to jako byste se sešli se starým kámošem, od kterýho víte, co máte čekat, dali si spolu pivko a v pohodě poklábosili. Prostě Piranha Bytes jsou takoví moji staří kámoši *3*
    • Mě to spíš připadá, jako když se člověk po 10 letech sejde se starým spolužákem a zjistí, že on přibral 40kg, pořád maká v sámošce/fabrice, kam kdysi chodil na brigádu, opakuje ty samé 15 let staré fóry a jeho největším životním úspěchem od té doby bylo, když zbouchl Máňu od vedle a z donucení si ji vzal.
  • XorxoxTalarius
    Nevim proc, hra nevypada nic moc, celkove to vypada na slabsi prumer, ale stejne se strasne tesim.
    Ze by guilty pleasure?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit