Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proč kupovat tohle, když je tu roky prověřený Wurm??? Tam je toho mnohem více, co lze dělat - třeba podívat se na horu, říct si "hm, tahle hora se mi tu nelíbí" a celou jí pak vykopat pryč. Tohle má jen trochu lepší grafiku, což když si člověk zvykne na Wurm grafiku, tak je to nakonec jedno - Minecraft taky nevypadá zrovna jako Crysis a lidem je to docela jedno.
  • Martine, musím dát opravdu palec nahoru. Hru jsem koupil hned co vyšla. Něco málo jsem vybudoval. Baví mě ty změny které se dějí díky updatům a líbí se mi, že řešíš problémy a vychytávky s komunitou díky Steam diskuze.

    Ale prosímtě, popřemýšlej o tom, jak by v Unity šlo udělat to, aby byla možná úprava terénu. Snad se všema co jsem se bavil z mých přátel na Steamu a hrají to tak si přejí to samé. Prostě tohle je už v dnešních survival běžná věc a hráč si na to zvykl. Pak se objeví další taková pecka od McMagic Productions a ono to tam není :(
    • Pocti si neco o unity a teraformaci, pak mozna pochopis proc to v tolika hrach na stejnem enginu neni :]

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit