Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 2142 byla právě velmi uvěřitelné scifi. Žádné zbytečné točící se a svítíci zbraně, všechno to vypadalo jako přirozená evoluce. Žádné lasery, teleporty ani světelné meče.
  • nerikali nez bf 3 vyslo ze chtej aby kazdy vojak mel moznost ozivovat spoluhrace ? nebo mysleli to samovylecovani ale to bylo i v bc 2
  • Supr gamesa pro nasi gay komunitu,,LAMA´´ *14* tesime se
    • A co podporucas? MW3? :)
      Ja hravam BF3 a je to dobra hra a nebudes mi verit ale nie som gay. Je vsak pravda ze par vci je tam vymyslenych totalne hlupo.

      Numero Uno hluposti BF3 je respawn na konkretnom pointe o ktory sa bojuje. A je jedno ci sa respawnujes alebo prave dobijas nepriatelsky point.
      Ked sa respawnujes na takomto bode s 50% pravdepodobnostou dostanes do par milisekund headshota a nebudes vediet kde je sever alebo ta uplne debilny system respwnu hodi za nepriatelskych vojakov ktory akurat obsadzuju point a ty ich ekne vyhladis od zadu lebo si sa "zhmotnil" asi meter za ich chrbtom.
      To iste plati naopak.
      Bud preberas point pricom je este stale v nepriatelskych rukach a mieris na miesta kde sa zvycajne respawnuju soldiery alebo inak oblubeny spawnkill (nepliest s curakmi ktori zakempuju oproti main spawnu po tom co obsadia vsetky pointy a kosia vsetko na nepriatelskom main spawne kde sa nie je kam schovat) alebo pekne si dobijas nepriatelsky point s celym squadom a za chrbtom meter od teba sa zhmotni partia nepriatelov a aj ked bu mat diaoptrie 10/popolnik tak vas vyvrazdia do jedneho lebo neustale sledovat ci sa za tebou niekto neobjavy je fakt dobre tupe.

      Pritom stacilo tak malo. Respawn iba na mainspawne alebo so soldierom v squade cim by sa podporil aj team play aj by clovek mal istotu ze tam kde sa objavy nebude stat partia onanov co iba cakaju kym preberu point a dali tym par odvazlivcom hedoura za odvahu. Ako respwn je v BF3 vec co tu hru taha dole.
      • Jj kdyz umiram po 4. v rade jen ze jsem se blbe respnul taky si rikam neco podobnyho.
  • super stare dobre casy doufam v titan mod a ze tam bude support za neco stat a ne jak v BF3
  • spis bych to videl na patch...ale sam mam cukani si ho zkusit znova zahrat, tak kdyz me nikdo nepredbehne dam info. Mrtvy to snad neni :-o
  • Jsem mimo jiné veteránem infantry módu i v BF:2142, bylo to sviňsky težké, stejně jako BF2 a ne jako dnešní takřka načančaná arkádovka BF3 (až příliš očividně soupeřící s CoD)... nechci se do trojky navážet a ani do CoD, ale proč nezůstali na své cestě, BC2 mělo větší battlefieldovský šmrnc a parádně vybalancované... balanc v BF3 je hodně diskutabilní (např. co provedli se snipery je k pláči sniperům a k smíchu ostatním)
    • Co udelali sniperum? Udelali z nich podpurne pruzkumniky jak to ma byt? Jedno oko nezustane suchy....
      • Jojo. Moc lidi si asi nevsimlo ze je to RECON. Ale jedno se nechat musí, ta optika by tak svítit nemusela, notabene přes smoke. Stačí to před ním zahulit a pak snipera ustílim i pistolý.
  • Mám dotaz sice to moc s tímhle nesouvisí ale přesto se zeptám. Mám BF2142 ale když jsem si chtěl po dlouhé době zahrát tak mě to nenabídne žádný server, hru mám s nejnovějším patchem (mám dojem) ale přesto mě to nenabídne žádný server... To je ta hra už kaput? *9*
    • Takže jak sem slíbyl, tak píšu. Úplně nejposlednější patch je 1.51 . Je docela hukot ho najít, protože na ofiko stránkách nikde nic nepíšou. Stahuj zde http://www.shacknews.com/file/25463/battlefield-2142-patch-final-151
      • No ja predchvily stahl taky patch 1.51 ale odjinud kterej má 2gb ten co si poslal ma jen 1.3gb ale kdyz ho chci nainstalovat tak me to napise ze mam nainstalovanou novejsi verzi přitom tam mám verzi 1.40 tak co to k*** je *1*
        • Tak už instaluju 1.51 patch :) Stačilo si pohrát v registrech.
          • Myslim že budeš sklamanej. Ve verzi 1.5 mi to našlo asi 5 (pět) serverů, s verzí 1.51 žádnej. Vím že existoval ještě 1.51beta, ale všechno nasvědčuje tomu, že je tahle hra nadobro mrtvá. :"(
            • Bohužel :/ me to teda naslo 15 serveru na patchi 1.51, ale když jsem se chtěl lognout do hry tak mě to koplo že mám nějak pozměněnou hru či co to psalo... tak to vidím tak že to můžu hodit do kontejneru :D
    • Kompletně to odinstaluj. Měl jsem obdobný problém a vyřešil jsem ho registrací a instalačkou hry přes Origin.
      • to mě bohužel nejak nejde, na internetu pisou ze to de pouze pro hry vydane po roce 2009 a ja mam BF2142 kterej je 2006 :/
  • ten nápis je na IBC kontejneru *3*
  • To byly časy, když jsem lítal s tim vrtupníkem celou mapu bez sestřelení a nasbírával body, nebo když jsem byl generál a plánoval jsem utoky a ani jsem nevyšel z lodi jak sem byl zaneprázdněn pak jsem byl nejlepší z mapy, protože jsem měl podíl z každý z mnou naplánovaný akce
    • Ty budeš vždycky nejlepší.
      • dokonce si pamatuju jak jsem tam zavodil s hračema
  • BF2 a BF2142 zatím pro mě nic nepřekonalo.
    BF2142 jsem se nahrál asi nejvíc.
    • BF1942 překonalo obojí ... *2*
      • walltar
        Jo BF1942 bude pro mě vždycky jednička .... ale 2142 byla taky parádní.
      • Jamile v tom není míření přes mušku/hledí tak ne-e. 1942 mě oslovilo jen dobou a krasnejma leteckejma bitkama kdyz to slo.
        • Vtom pripade koukni na tohle. Jen lode tam nejsou :( http://forgottenhope.warumdarum.de/
          • to sice jo, ale to uz skoro nikdo nehraje, jestli bezi dohromady tak 10 serverů tak je to moc. Buh vi jak osídlený jeste bejvaj. Chci mít z čeho vybírat kdykoliv si chci zahrat, ne cekat jestli to zrovna pujde nebo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit