Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sup sup ven na majales vy tvarohové držky, at chytnete barvu , pak nemate vypadat jak fetky
    • Já jsem se svojí bílou držkou celkem spokojenej...
      A na Majáles se nechystám protože je mi z principu protivný pseudointoušký strašně undergroun skupiny účastnící se těch nejkomerčnějších fesťáků za účasti Klusů a podobných, ale dejme tomu, dělají svojí muziku a nikoho neobtěžují, co už ale trochu obtěžuje jsou jejich alternativní fans který mají pocit, že zrovna oni sežrali moudrost světa...bohužel nic takového jako Sigur Rós nebo osobnost jako Warren Zevon v českém brčálníku nevznikne a nebude
    • To je zvlastni, ja sem zas mezi lidma povazovanej za fetku protoze sem jedinej opalenej.
  • Jezis to je zas poctenicko...nerdi+ socialni zivot... :-D nebojte neni to povine vylezt ven na svetlo
    • nekromant33
      co má moje neochota jít mezi dav lidí pogujících před pódiem, na kterým se střídají kapely hrající "muziku", která je pro mě jako pro ateistu nejbližší představou pekla, společnýho s mým sociálním životem... oh wait
    • hlavně ty znalosti hudební scény a odbornost komentářů .. si připadám, jak když to komentuje děda s babi tvl *1* *1* *6*
    • jn, pro ně je to horror se vsím všudy :D :D
  • Reklama na Majáles je jako mor. Dobrý business.
  • No, když Vás tam nic neláká, nikdo Vás tam chodit nenutí... Třeba se Vaší oblíbené kapely dočkáte někde v nějakém klubu... Samozřejmě, že tyhle akce jsou dělaný pro ovce, jak jinak by na tom asi vydělali...

    Já osobně jsem si v pátek v HK Majáles užil - MIG, Horkýže, Chinaski... nějaký pivo, zábava se spolužákama... jenom herní stánek tam fakt nebyl... :D Ale pokud Vás to neláká, tak tam prostě nelezte... *7*
    • Veskoslav DETECTED (!!)
  • TheGGG
    V dnešní době jedině Party Lajf a J. B., jinak je to neposlouchatelný.
  • Co je to chytrá muzika?
    • Třeba Deathspell Omega, Rachmaninoff nebo Autechre. Tak daleko asi chytrý posluchač MIDI LIDI nedohlédne.
      • janchor
        Divil by ses, Rachmaninove. Pochvaly už léta sbírají od kritiků, o jejichž hudebním rozhledu se nám oběma může jen zdát (viz např. http://klusak.blogspot.cz/2011/10/nezapomenout-laska-je-mozna-vltava-midi.html).
        • Hudební rozhled = kvalitní hudnební vkus? To jsem nevěděl. Nepopírám, že člověk s širokým záběrem bude schopnej analyzovat hudbu víc, než třeba nějákej povrchní posluchač, ale že má někdo naposloucháno neznamená, že má patent na vkus. Mně MIDI LIDI feelingem zapadaj třeba mezi takové Čoko Voko a podobné pseudointoušské h o v n a. I když nepopírám, že jsou LIDI o něco sofistikovanější.
          • janchor
            No, vytáhl jsi tu, že posluchač ML nebude tušit, co jsou zač Autechre, tak jsem to jen uváděl na pravou míru. Patent na vkus pochopitelně neexistuje. Nicméně zrovna Čokovoko mi přijdou velice vtipný, takže jsme doma (tzn. je zřejmý, že do určitý míry příbuznej styl humoru, se kterým obě tyhle kapely pracujou, tobě nevoní a mě naopak jo).
            • Ano, opravdu si myslím, že průměrný posluchač MIDI LIDI nezná Autechre. A tím nemyslím pár hudbě znalých kritiků.

              A ano, podle mého názoru nemá humor v hudbě co dělat.Tedy ne v té, kterou poslouchám já.
    • Tak jsem si ty MIDI LIDI pustil a asi je to na mě vážně moc chytrý *13*
  • drogy, alkohol, nezavazny sex a kult tela. ne dekuji.
  • Jack1947
    Nesel bych tam , nejen kvuli tomu ze nemam obecne spolecenske akce moc v lasce - krom GAMES by me nic nezajimalo a jen kvuli tomu to ne. (navic pujdu jinam ale i tak bry).

    Mozna bejt tam nakej ten ROCK... to bych zvazil. I kdyz asi ne.
  • Co poslouchate vy kluci? Kdyz se Vám alternativa nelíbí tak co potom? Škoda že na Majálesu není Pitbull a všichni mainstream sráčové včetně České pop music...
    • Vyzývám tě antikriste!
      "Heeej, jen mi dudáčku hreeej,
      píseň tvooou ať ptáci roznesou..."
      http://www.hlasite.cz/text-pisne/helenavondrackova/116171-malovanydzbanku
    • A co třeba takhle: http://www.youtube.com/watch?v=iw2damZnaAU

      To je taky mainstream? *1*
    • Keyz
      Zásadně http://www.youtube.com/watch?v=AHm5fndM8DQ

      *3*
  • Pete.palis
    snad jen Inekafe....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit