Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PvP jsem hrával minimálně. Nejvíc najetýho jsem měl Shadow Dancera, toho jsem prošel bez ztráty života. Taky u nás měli 4místnýho Gauntleta, to bylo první MMORPG! *1*
    • Výborně, tak si Gauntleta pro 4 přijeď zahrát i se Shadow Dancerem :)
  • presne zajebiste !
  • Malleth
    Tak Mortal Kombat 2 nebo Tekkena bych dal rád, ale na automatu bych dostal přes tlamu. Na tý páce mi to nejde. Vždycky skočim, když chci jít dopředu nebo hodit energyball *13*
    • To je naprosto v poradku, Tekken se bude hrat na konzolich, ne na arkadach.
  • TheGGG: Street Fighter X Tekken je mezi hracema SF4 pomerne dost neoblibenej a nikdo ho nehraje. Posledni Mortal Kombat nepatri mezi oblibeny hry ani v Americe.

    Jestli budem SF4, KoFu 13, UMvC3, TTT2 a GGXXAC rikat 8bitovy vykopavky, tak pak muzem nazyvat vsechny bojovky karetnima hrama.
    • TheGGG
      Říká kdo? Street Fighter X Tekken je každým koho znám dost chválenej takže tak. Plus nevím kde jsi byl na tom že je mortal kombat neoblíbenej stačí se podívat na metacritic
      • Turnajove. Cross do vydani ver.2013 nebyl casto ani na streamech behem turnaju, mk9 jsem na major streamu posledne videl na EVU.
        • Nicmene pokud na miste bude clovek, ktery si budes chtit kazualne zahrat cross / mk9, tak neexistuje duvod, proc byste si spolu nemohli zahrat.
  • Yeah, konečně!
  • Yeah, konečně!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit