Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • těším
  • Divoký hon je tak extrémně badass, ty armory *14* , ty masky *14* , ten hlas *14* Konečně zase jednou důstojný protivník ve hře
  • Naprosto zbytečnej humbuk. Kvalita podřadná, žádný živý hraní, jen komentovaný video, který už na netu koluje. *10*
    • Krescz
      a deme*tni otazky *7* př..(bude tam jezerni pani?...tak si to zahraj ty homokl*do a neotravuj)
  • Chlapci su plateny od slova? Kazdu pajcovinu ozaj nemusia komantovat.
  • kam se daju psat otazky, zeptal bych se jestly rozjedu na full max se grafykou 6GB *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5*
  • Hnisavec
    nie, radšej knihu!
    • Nebo alespoň (...) dévédé?
    • Ty nerobis hanbu svojmu nicku.
    • P1trs
      Vogon byl první!
    • radšej si necham vrtat do kolena ako pozerat zaklinača
      • Panove, Vy jste se hledali, az jste se nasli. Co kdybyste vypadli v ramci CS druzby do hospody a prestali zaplevelovat diskuzi.
  • Ilusiveman
    Bral bych gameplay od Geralta, kdy by občas utrousil nějakou cynickou poznámku...jooo, to by se mi líbilo.
  • už se tešíme jak budou 2 hodiny delat kotouli a snad bude i nejaka scena s nahatou ciri *14* ale zaklinač neni rpg protože si nemužete vybrat za koho budete hrat *13*
    • wenceslaus
      Troll tam bude určitě taky, neboj.
    • Jen se muzes za nej rozhodovat, coz vlastne neni vubec role play vid?
  • fluffy
    Aka je sanca, ze mi odpovedia na moj dotaz? :D Preco mam pocit ze to bude sledovat na tisicky ak nie 10tisice ludi a dotazy budu sa chrlit rychlostou spamu? :D
  • Dragon Age třetímu Zaklínači pořádně zatopila - jak kvalitou grafiky, tak nadšenou reakcí recenzentů (já osobně tak nadšen nejsem). Čili chápu, že vydávat Zaklínače teď, když všude je DAI jako hra roku by bylo hodně špatné načasování. Jestli to hře prospěje, rád si těch pár měsíců počkám.
    • L o L

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit