Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    *14* bomba! Jednička byla vizuálně a atmosférický perfektní. Nejvíce mě těší, že použijí téma Gathering Storm. Teď už jen ať GW konečně oznámí návrat stolní verze.
  • No já jen doufám, že to nedopadne jako jednička. SP sice použitelny a fajn, ale MP zel prázdnotou, protoe se na něj vývojáři jednoduše vykašlali. Jestli to zase bude jen boom ohledně téhle hry, ktery vydrží tak měsíc možná dva a pak to zase umře.. Nene, znovu se oblbnout nedám, tentokrát nepřeobjednám.
    • Tak to je bude dost mrzet a asi to nevydaj
  • ta planeta co vybuchla musela být Cadia....
  • XorxoxTalarius
    Jakoze prvne jsem videl trailer a byl jsem skepticky jestli tam bude dost obsahu, ted kdyz vim ze tam ma byt nekolik kampani (snad to nebude vic kampani ala Dawn of War: Dark Crusade/Soulstorm) a dvanact armad, tak se docela tesim. Snad bude velmi zajimavy pribeh *14*
  • to je super, jednička mě bavila hodně, ale multiplayer umřel moc rychle
    • Protože hratelnost nebyla nic moc.
  • 'They shall be my finest warriors, these men who give themselves to me.
    Like clay I shall mould them and in the furnace of war I shall forge them.
    They will be of iron will and steely muscle.
    In great armour shall I clad them and with the mightiest gun shall they be armed.
    They will be untouched by plague or disease, no sickness will blight them.
    They will have tactics, strategies and machines such that no foe will best them in battle.
    They are my bulwark against the terror.
    They are the defenders of Humanity.
    They are my Space Marines...
    ...and they shall know no fear.'
    • TheGGG
      http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/647/641/465.jpg
  • TheGGG
    zpráva měsíce *14* *14* *14* sice jsem doufal že rozšíří první díl, ale komplet nový díl s tolika frakcemi, to je ještě lepší masaker, hlavně teda Tyranidi potěšili...
    • Trochu vidím problém v MP balancu, v prvním díle to bylo jak na houpačce. Se bojím, aby nekroni naprosto nezdecimovali všechno nehledě na počty a složení (jasný, bylo by to podle lore, ale hratelnost by trpěla).
      • XorxoxTalarius
        To se da vyresit rozdilnou bodovou cenou, takze zatimco ja si poridim jeden Nekronsky kriznik, tak ty si poridis 3 Imperial Navy krizniky. Mozna se inspiruji i osmou edici pravidel a pouziji neco jako Power Level, pripadne kdyz se Games Workshop chysta znovu vydat W40k: Epic, tak se treba chysta i reedice BFG. A budou pouzivat bodove rozlozeni z toho, ale jak se rika, kdyz se chce, tak to jde.
      • Nekroni jsou OP i ve stolním BFG, ale v pravidla do PC verze byla i v jedničce převedena dost volně, tak to asi nějak upraví, horší než stealthovací quad damage Eldar BC z jedničky to nebude *4*
      • TheGGG
        tak mě zajímá jen ten SP... ale v MP by byla sranda, mít jednu nekronskou loď a tvůj soupeř by potřeboval tak 20 lidských.... ale vždy se může nějaká hrdinná skupina astartes dostat na loď nekronů a sebevražedně ju zničit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit