Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • to Horst Fuchs: Taky si myslím, že třetí díl ve stylu původních dvou dílů by neuškodil. Klidně bych si ho zahrál i ve starém provedení. Občas koukám na předělávky vložené na youtube a musím říct, že sem tam jsou tam dobré nápady a dobrá pozadí. Ale to asi nehrozí. Na tom by dneska nikdo nevydělával. :-D Pokud by ale tyto dva díly měly úspěch, být v kůži tvůrců hry, vrhl bych se i na třetí díl - zkrátka z toho udělal trilogii a hodil nějaký triumfální závěr. :-)
  • navic to i vypada ze to jen nekdo neobesral! jako vetsinu aktualnich remaiku hotovych za tyden s delkou hrani 2 hodiny za ucelam vytriskat conejvice z prodeje na XBL/PSN :)...
    To nemuze byt pravda *1*
  • jedna z nejlepsich her v mym zivote... sem stim......... !!!
  • Lawliet
    MM ani mi nemluv, vyrostl jsem na tom se da rict a tie lasery, a tikani min ty skvele scenerie v pozadi teto plosinovky mi vazne chybi a nejednou jsem se ji pokusil znova sehnat,.. *15* ale no nebylo to uz ono asi menej casu, tak pevne verim ze tomuto remaku se nevyhnem.. to uz by me proste nedalo *1*
  • Pro mě naprosto nezapomenutelná hra, pamatuju že sem se u ní i trošku bál, hlavně těch ''kudlanek'' když sem to tehdy hrával na prvním PS. Velmi se na to těším
  • Si to asi nehrál a video neviděl co? :-)
  • Hanzales
    Ohohohohooo, to je rána do ksichtu jako z děla. Ale koulí z těch nejlepších ingrediencí!
    Taktéž mám na Abeho velmi příjemné vzpomínky a tenhle remake navíc vypadá fakt vymakaně! Teším, koupím.
  • DangerousDave
    sa priznám, že som Abeho nikdy nedohral ... asi teraz tú chybu napravím. Vyzerá to ako jeden z najvydarenejších rimejkov vôbec.
  • super
  • Abe je fakt klasika. Skvělá plošinovka v pěkně nakreslenym světě. Navíc pěkně náročná, někdy až moc. Doufam, že si ten remake koupí hlavně spousta mlaďasů, aby viděli, jak má vypadat pořádná hra. A snad to i dohrajou a neodložej, jen kvůli tý obtížnosti.
  • Rad bych videl i noveho aba. Puvodni zvuky a fx (treba jak se rozprsknou strazci nebo portal) mi prijdou o chlup lepsi. Tesim se *4*
  • Jéééééééééééé *14*
  • Hmm Oddworld, to byla opravdu fajne hra. Ale tohle si asi nechám ujít. Stejně jako v případě remaku MDK2 původní hra funguje bez problému i na moderním PC a jen kvůli moderní grafice to kupovat nebudu. Kdyby radši místo toho udělali normální pokračování ve stylu prvních dvou dílů.
    Tohle bude spíš pro ty co to nikdy nehráli.
  • Hooray! Na Abea mám nezapomenutelné vzpomínky. *14* *14*
  • rami.cz
    Presne!
  • Lawliet
    Neasi *16*
  • Je to ještě apha verze- nedodělaná.
  • Inquisitor
    Abe to je srdcovka. Nádherná hra, tenkrát jsem to pařil na PSX. Na počítači ho mám pernamentně nainstalovaný. HD remake beru všemi deseti i když nový pokračování v duchu prvních dvou dílů, to by teprve byla bomba.
  • Naopak to muze ke hre pritahnout nove publikum.Na dnesich LCD puvodni hra zrovna nejlepe nevypada a dle videa se nejedna o pouhe zvyseni podporovaneho rozliseni ale o slusny remake.
    Takze ja sem pro.
  • přestože Jagged Alliance 2 považuju za jednu z nejlepších her, co jsem kdy hrál, přesně z tohoto důvodu šel Back in action mimo mě, pro lidi, kteří k těmto hrám něměli možnost přičichnout to není vůbec špatný nápad, ale pro fanoušky původních dílů to je jen hořkokyselé déja-vu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit