Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nějaká diablovka takovej mix fps/3rd ps by byl mnohem lepší...
  • Ta hra je hrozně pomalá.. je tam málo nepřátel.. navíc to nebude mít hned coop... jsem zklamán.. velice.. Diablo to rozhodně není.. těžko říct co to vlastně je...
  • Jde videt,ze autor je do WH universa hodne zainteresovany *3* A to je dobre.Ale i kdyz jsem jen hodne okrajovy fanousek,vetsine veci z textu skoro nerozumim *1* *1*
  • Magister_Peditum
    Na tohle jsem hodně zvědav.
  • Zkusil bych, ale ta cenovka mě hodně děsí, z toho co jsem zatím viděl, my ta hra za plnou palbu nestojí... ta 29.99 EUR nebo možná i 35 EUR, ale za 50 EUR asi ne *13* .
    • A to se musí hry hrát hned jak vyjdou? z toho už jsem vyrostl, koupím to na vánoce se všemi DLC za 9,99 v akci a jsem happy
  • Už jo? No potěž, tady mi to smrdí uspěchaným vývojem a nedostatkem chechtáků.
  • TheGGG
    kdo říká že do imperial knighta usedne inkvizitor... třeba to bude jak v CoD, kde máte nějakou hlavní postavu, ale pak se třeba v určité misi přepnete do velitele tanku....
    • Říkali to sami vývojáři v dev diary kde bylo tohle video poprvé zveřejněno (twitch stream). V jedné misi zachráníte "řidiče" a ten vám pak na oplátku pujčí svého drobečka.
    • ales.smutny
      Nepřátelé ho v té scéně oslovujou jako Inkvizitora... Ale třeba je to bug v hláškách.
      • XorxoxTalarius
        A nebo low budget a nemeli na vic hlasek :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit