Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nehral jsem red orchestru, ale to cim je Verdun jsem nezazil v zadne jine MP strilecce. Max .pocet hracu je velmi dobre kompenzovan game disajnem a verte mi ze na plnem servru je to neskutecna vrava, budete umirat a to hodne. Hra je postavena na dobyvani linie udrzeni linie a utoku na dalsi linii, nepratelsky tym ma samozrejme ten samy ukol, cili jde o udrzeni iniciativy na strane vaseho tymu a zatlacit soupere na najzassi bod obrany. Co dale povazuji na hre za vyjmecne je fakt ze v podstate staci jedna rana z pusky a jdete k zemi, to je mechanika ktera mi narame vyhovuje, Co bych hre vytknul je dle meho neprehledne menu a zpusob pripojovani se do hry to mohlo byt provedeno lepe. A jeste jeden zapor absence dema nebo trial modu, protoze tento kousek je velmi originalni a chapu ze nemusi vyhovovat kazdemu, davat tedy 20e za zjisteni ze vas hra nebavi je fakt oser.
  • Bude tam railgun?
  • Jede to na unity... To mi staci. Predpokladam, ze to bude nevyladeny a orezany.
    • Ořezané o co konkrétně?
      • Max hráčů 32. To stačí. První světová válka se s takovým počtem hráčů nedá ani přiblížit natož se snažit jí napodobovat či dokonce simulovat.

        Hra nemá příliš dobré hodnocení. Obecně nevěřím, že to bude za něco stát a vzhledem k tomu, že není demo, tak nezájem. Škoda.
        • A on snad někdo sliboval, že ta hra bude mít jiné parametry? Pojem ořezané chápu tak, že někdo udělal finální produkt, který "očesal" o některé jeho části a následně vydal. Nevím jestli tomu tak bylo a proto se ptám.
          • No oni to dělali tak dlouho, že já bych čekal něco trochu lepšího. Osekané to v tom smyslu, který ty myslíš, asi není. Ale vadí mi těch 32 hráčů. To je fakt slabota. Obecně je asi nejlepší kouknout na recenze a odezvu hráčů. Nepřišla mi nějak zvlášť dobrá.
          • Ne, on si jen leci komplexy, trapak jeden...
  • Proc to neni free2play?
  • Kdyby to bylo SP tak bych měl zájem. Jak se mi tahle doba videoher strašně nelíbí...
    • kdyby alespoň boti... pořádná valící se masa na obou stranách... takhle to zase bude o lítání dokolečka a honbou za killy. Včetně výskoku a střely do hlavy, začínání hry hodem granátů a vychutnávání si "noobů". Perfektní. Tohle ani za 20 euro nestojí.
      • hral jsem zatim jen chvili ale v 99% staci jedna rana a jsi mrtvi granaty nema kazda postava a ma jen jeden
  • 32 hráčů je málo..když už je to 1.světová tak by to chtělo rozhodně víc lidí na mapě,aby to mělo správnou atmosféru *4*
  • ne,nekoupim si hru dokud si jí nemůžu vyskoušet!!!!
    • tak plav do zátoky a neremcej
      • spíše by měl plavat zpátky do školy *3*
      • Jack1947
        Tím by si tedy moc nepomohl...
  • vypadá to jako menší a pomalejší red orchestra 2... a red orchestra 2 mi přijde velká tak akorát, a kolikrát jsem rád že už není pomalejší.
  • Jack1947
    Já nevím ale nečekal jsem že se to bude prodávat, (ono z počátku to snad ani nemělo ne a nějakou dobu bylo f2p - nebo stále je? nějaká light verze) asi s tím mají nějaké větší plány... jenže pak je to zase o hráčích aby to fungovalo a nebylo jako COD Carry = best... prostě honba za killy.

    Nějaký ten řád a pořádek jinak to asi nejde ale to už je hra, takže z toho beztak bude mela vždyt jsem to hrál. *7*
  • vypadá to jako Call of Duty 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit