Přejít na výpis diskuzí

Připravte si volanty, oficiální videohra náročné rally Dakar 18 vyjde v září

4.7.2018 13:15
Patrik Hajda 12 příspěvků

Zatímco si užívám dobře zvládnutý Wreckfest a pokukuji po The Crew 2, stále mi v hlavě leží především před půl rokem oznámená rally Dakar 18. Zkušenosti studia Bigmoon Entertainment sice nejsou úplně dobrými předpoklady pro takhle obsáhlou závodní hru, ale ještě neházejme flintu do žita. Kvality a případné...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jendabek
    Realistická fyzika tam stoprocentně nebude, protože kombinace reálného jízdního modelu, poškození a vzdáleností jednotlivých etap by znamenala, že to nikdo nedojede. Takže zpět k RBR :)
    • Jack1947
      To byla první hra kvůli které jsem měl volant :D a ten cz dabing Tak to by bylo dost nefér tady čekat nějakou lepší fyziku nedej bože reálnou lol.
  • PLuto.petr
    Pamatuju svého času nepříliš vydařenou Paris Dakar Rally. Mám na ni (kromě toho, že byla špatná) jen dvě vzpomínky - že se mi u ní dělalo po pár minutách blbě (něco na způsob kinetózy) a že jsem ji hrál zrovna v době, kdy jsem v televizi poprvé zaznamenal, že v Americe vletělo letadlo do WTC (11. září 2011).

Doufám, že tato nová verze ve mě zanechá trochu pozitivnější dojmy a vzpomínky.
    • Jack1947
      Taky mi to něco říká ale to už je dost nostalgie, a nebylo to nic moc. 11.září 2001btw
  • Hanzales
    Fakt nezbývá, než počkat. Tady z toho videa se jízdní model strašně špatně usuzuje byť přibližně. Je tam snad jen jediný záběr, kdy nějaký vehikl zatáčí a to jede pomalu a jinak to všechno rychlostřihem sviští pořád rovně. Na Youtube jsem ale dvě gameplay videa našel.

No mám pocit, jakoby se ty auta vznášela, zhruba se nakláněla a skákala a tlumiče a kola jen vyplňovaly mezeru mezi zemí a autem. Ale opět z těch záběrů nějaké přenášení váhy atp. těžko soudit. 

Vypadá to moc hezky a vyloženě Dakar se fakt hodí, ale dokud si to člověk neojezdí, nebo neuvidí aspoň nějaké pořádné dlouhé gameplay video na volantu, může ta hratelnost dopadnout jakkoli.

• Mart9
      Já nevěřim, že se podaří zkombinovat obrovský svět se skvělou fyzikou a grafikou pro plnohodnotnou Dakar hru. Něco z toho bude rozhodně ošizené a podle toho videa se zdá, že více méně bude ošizené všechno. Od oznámení od téhle hry z toho důvodu nic nečekám a může mě jen překvapit.
      • Jack1947
        Tak to určitě, protože by to konzole asi neutáhli ne v požadovaných FPS. Když to ale bude arkáda s trochou té fyziky a bude to hratelné nemám s tím sebemenší problém.
    • Jack1947
      Klidně at je to arkáda to mi žíly netrhá ale konečně něco nového, hlavně at to není jak WRC.
  • Jack1947
    Ještě že tak...
    • Draken69CZ
      Ještě že co?
      • Jack1947
        nebylo od ohlášení článek takže klidně to mohli napsat že bude až příští rok.

https://games.tiscali.cz/preview/slavna-rallye-dakar-se-po-15-letech-docka-dalsi-oficialni-hry-dakar-18-307833
  • Snad to bude povedeny. O tomhle jsem snil dlouho :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit