Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Humbuk kolem této rádoby události naprosto zbytečný a nejtragičtější jsou ti, kteří za tohle nic, vyhodí peníze, aby se tam dostali ... kam ten nejen herní svět spěje, hnus.
    • reklamní akce na značku a produkty firmy a lidi na ni platí vstupné totální braiwashing...
  • yuri.sidius
    O pokračování starcraftu stále nic? I tak doufám, že se něco na blizzconu dozvíme ...
    • tam se dozvis leda tak jak v "uzasne" nove MO(BL)BA hre muzes jezdis s Tychusem na ruzovem jednorozci *10*
  • TheGGG
    ježiši, do teď tu bylo každý den tak pět článku o této firmičce, teď jich tu bude desetkrát tolik. *11*
    • Mě spíš udivuje že firma co má cca 5 her má tolik pozornosti
      • No a prave to je ta ukazka ze malo je niekedy vela 5hier a vsetko legendy
        • To záleží na vkusu, pro mě byla jejich poslední dobra hra Diablo 2 a i to řadím jako druhořadé H&S RPG.
      • 5 nejuspesnejších a podle me i nejlepších her historie, blizzard osobne miluju a rad si o nich přečtu, pokud ty ne nemusis ty clanky cist
      • Veskoslav
        Tak jste se vzájemně poplácali po ramenou a můžete zase jít někam, kde trolové umírají na něco hodně bolestivého;)
        • No musíš sám uznat že mají až moc pozornosti takřka kvůli ničemu.
          • Veskoslav
            Byl jsi tam někdy?;) Někdo řekne 5 her, ale já tam byl v roce 2011 a nic srovnatelného, co se týče přednášek, prezentací, turnaje, soutěží atd jsem nebyl. A to jsem byl i na Gamescomu. To by jsi tam musel být, aby jsi to pochopil.
            • Pravda nebyl a ani nebudu bohužel tyto akce jsou pro mě z časového hlediska nedostupné. Ale ty přednášky jsem na netu jen tak prolit a nic extra to nebylo
  • Miserius
    Edit: tak už nic, jen jsem to dopsal a je to OK

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit