Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kluci nechci byt zly, ale tahle hra si zaslouzi max 6/10. A to jsem mel puvodniho noveho wolfa moc rad. Toto je pokazene pokracovani. Ted na to koukam znova a je to strasne. Sorry, nesnasim zle, ironicke, nebo negativni reakce, ale tady to jinak nejde. Koupim, zahraju, ale asi jenom z povinnosti.
    • Podle mě je brzo soudit.
  • Tak nevim,ted jsem po 4 pivech kouknul na demo Wolfa II a musim rict ze strasna nuda. Jednicka mnohokrat lepsi. Mate nekdo stejny pocit, nechci srazet autory, nebo predvadeciho hrace, ale na hru se po shlednuti dema skoro ani netesim :-( a to jednicka i datadisk byli VYNIKAJICI. Tak snad vysledna hra bude mnohokrat lepsi nez trailer.
  • Já se z dovolením nepodívám. Poučil jsem se z New Order, kde v trailerech před samotným vydáním stihli vyspoilovat polovinu hry.
    • Coffin.Corner
      Stejně se nakonec vezmou...
  • FPS hra roku přichází! Nabijeme brokovnice a jdou se přepisovat dějiny! Tohle je tak BADASS, že i Chuck Norris sní o tom, že by chtěl být jako BJ Blazkowicz. *5*
    • Pochybujem ze to prekona Prey...
      • Prey je spis akcni adventura. Tohle bude bojovat s CoD
  • S podobnymi titulky o koupani v krvi kohokoliv opatrne. I prumerne mentalne vyspelemu jedinci musi dojit ze je to nevhodne.
    • PanS
      Nevhodné pro koho? Průměrně mentálně vyspělému jedinci by mělo být jasné, že velká část her zde rozebíraných bude určena pro věkovou hranici 18+.
    • jamar28
      To je ale nacistická krev, to je ok.
      • Ne, neni. Jedno z poselstvi valky je, ze by se lide nemeli hazet do jednoho pytle na zaklade prislusnosti k jakekoliv skupine a o vine ma rozhodnout soud. Koneckoncu i trest pro "nacka", tedy siritele fasizmu, neni smrt. Tou se trestali jen valecni zlocinci. Proto mne ten nadpis pohorsuje, prijde mi bulvarni a nedospely.
        • jamar28
          Chápu, jak to myslíš, ale celé je to takové moc SJW.
        • Tak to mas blby. Nebudem si snad hrat na pokrytce.
  • Nejak mi nevoni velikost zbrani ......... At se na to divam jak chci, tak mit pres pul monitoru jen "vytunene" zbrane se mi vubec nelibi, nehlede na to, kdyz clovek zacne strilet neni casto videt vubec nic ( viz zapalne strelivo ) Clovek nevidi ani killy pres ty mohutne zbrane ......... Doufam, ze pujde zmenit weapon size, jinak tento dil vynecham.
  • Já sem teda nikdy neměl rád fps s "primitivním" scénářem - tudíž Quake, Doom, Turrok atd. nikdy nebyl můj šálek kávy. Měl jsem raději FPS s "přirozenějším, uvěřitelnějším" prostředím allá Rogue Spear, Swat, Operation Flashpoint, Hidden and Dangerous atd. atd.

    ALE NA NOVÉHO WOLFA SE TĚŠÍM PŘÍMO KUREVSKY!!!!! *14* má to prostě šťávu *5*
    • ach......zase jsem ranil někoho, kdo se slzou v oku vzpomíná na to, jak běhal s BFG a sbíral lékarničky, bedničky s nábojema a zabíjel prasata o 4 (slovy čtyřech) pixlech...No co, taky sem na tom vyrostl a strávil v tom stovky, neřkuli tisíce hodin.......ale proč s láskou vzpomínat na něco, co mi přišlo ubohý už v 9 letech, někdy v roce 95?

      Pak naštěstí přišel Rainbow Six, No One Lives Forever, IGI.......prostě FPS, který nabízeli i něco jiného, než jak imbecil po lobotomii držet levé myšítko a freneticky třískat do mezerníku *6*
      • páni tys byl vizionář už v 9 letech, většina lidí co znám tenkrát u hraní FPS na myš fakt nesáhli (ona většinou taky nic nedělala, kolikrát ji člověk tenkrát v DOSu ani nepotřeboval *1* ) ...a když už drželi levý ctrl (=levý myšítko pokud něco dělalo) tak bez cheatů po chvíli došly náboje *1* ...a frenetický třískání do mezerníku??? nevybavuju si že by v nějaký z těch her bylo tolik dvěří tak rychle za sebou že by do toho člověk musel bušit tak jako junior Rotačáák *15*

        ale na novýho wolfa jsem taky zvědavej, předchozí se mi líbil (nezabušil jsem si na mezerník tak jako kdysi, ale atmosféra byla fajn) *4*
      • Nikoho si neranil. Jen si selhal v trollingu...
      • Ale prosim te, uklidni se zas. V 9 letech sis jeste neuvedomoval ani sam sebe, natoz aby ti mohla vubec nejaka hra prijit uboha.
  • Proč sou ty zbraně a zvuky výbuchů tak tlumený? Hudba řve jak prase a střelbu si člověk vůbec nevychutná...
    • to aby sousedi neslyšeli to hajlování
      • ...
    • Kritiku videa radsi Bethesde do komentu pod video, ve hre si to urcite nastavis dle libosti.
      • Ale má pravdu.
  • Blesk titulek jak prase

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit