Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je REMAKE nebo je HD REMASTER.... Film Psycho z roku 1998 je REMAKE filmu Psycho z roku 1960. Psycho z roku 1960 na blu-ray v HD rozlišení je REMASTER. Easy.
  • Výborná zpráva. Ano HD remake Blade of Destiny nedopadl extra slavně, ale patche vycházejí dodnes a už se to dá hrát normálně. Pokud Star Trail vyjde ve stavu jako je dnes Blade of Destiny, budu spokojen. Autorům přeju, ať to dobře dopadne a trochu se rozšíří povědomí o tomto skvostu. Pokud na tom neprodělají určitě budou Shadows over Riva následovat (ta hra měla super děsivou atmosféru a výborný soundtrack - není to horror, ale u žádné horrorovky jsem neměl tak nahnáno jako tady na hřbitově a ve stokách)..
    • Soundtrack k Rivě byl výbornej, teda kromě tý skladby co hrála v hospodě. Ne že by nebyla hezká, ale tak vlezlá, že jí člověk nedostal z hlavy tejden. *1*
    • JJ setkáme se o půlnoci na Boronově poli
  • Smarja, tyhle hry nepotrebujou prece zadny HD remake.
    • Však on to není jen ledajaký HD remake po vzoru Age of Empires či Sony , ale spíš totální konverze , páč dávat do HD dva tři typy plochých domků vážně nemá smysl ... ;)
      Smysl to dává , dneska jsou už původní hry totální textovky (samozřejmě dobré , ale textovky ;)) .....
  • MickTheMage
    Jezis Maria Jozef... nestaci, ze dovrtali Schicksalsklinge, oni chcu este vrtat aj do toho dielu co ziaden remake nepotrebuje? *censored*
    • BangMeInBangladesh
      Nekdo ti drzi revolver u hlavy a nuti te si to koupit? Kezby....
  • O nejočekávanější hře následujícího roku je právě rozhodnuto...
    *14*
  • Nejlepsi herni oznameni za tenhle rok.
  • Hrál jsem jen Stíny nad Rivou , ale i tak pro mne tahle série představuje legendu srovnatelnou snad jen s hraním papírového Lone Wolfa .... Svět Schwarze Auge mne oslovuje víc než Dungeons & Dragons at to až tak , že Drakensang série i Chains of Satinav pro mne v podstatě byly povinností ..
    Remake Blade of Destiny už na Steamu mám , takže vím co lze čekat , ale přece jen lepší tohle (hrát se to dalo a pokud jste zkusili originál hate se konat nemohl ) , než nechat tuhle atmosférickou hru hnít v kryptě věků a zapomění ....
    • Morraw
      A co Blackguards? Teď jsem koupil oba díly na HumbleBundle a zvažuju, jestli hrát oba nebo jen ten druhý.
      • Jednotka má kvalitný príbeh a temnú atmosféru. Dvojka je celá o súbojoch, takže ak ťa na jednotke budú baviť súboje, dvojka bude tiež fajn.
      • Hrát jen ten první, to je solidní temné RPG, ale dvojku inovovali a vzniknul pěknej shiit :)
      • *1* JJ v knihovničce jsou , jestli je kdy zahraji , netuším ;) (Protože pro tenhle žánr už mám ve frontě plno )
  • Ať vydaj Stíny nad Rivou když to hrál brácha tak jsem to úplně hltal a koukal na to jak to dopadne, ještě mám doma originálku cd ať udělaj HD remake ale pořádnej ať to stojí za to
    • Myslíš originálku z časopisu GameStar, nebo skutečnou originálku?
  • Tudle trilogii považuju za jednu z nejlepších RPG her, tak hlavně at to vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit