Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přiznám se, že mě hs přestalo bavit hrát. stejně jsem to tak měl u naxx rozšíření, ale tam mě to vrátilo zpátky díky skvělé nostalgii z wow. u gvg to ale necítím. mech karty mi přijdou tak nějak mimo, nemám k tomu prostě nějaký vztah, který mě u hs většinou držel. samozřejmě vyzkouším a chvíli si zahraji, ale nový "datadisk" mě víceméně nechává chladným.
  • A nemala s datadiskom vyjsť aj Android tabletová verzia. Či to bude neskôr? Hovorili, že koncom roka sa dočkáme Android verzie. Ale nejak som o tom nečítal nijaké novinky odvtedy.
  • Jsem rad, ze clanek psal nekdo kdo tomu evidentně rozumí. Uz mam nasetrenych dost goldu, jen se chci zeptat jak se to bude kupovat. To budou dva druhy balicku nebo je jeden se vsema kartama?
    • v shopu budou na vyber dva balicky a muzes si zvolit kterej chces koupit, ale v arene bude jako reward jen novej balicek z GvG takze pokud hrajes vyhradne arenu a chces sesbirat vsechny vanilla karty tak si budes muset zacit kupovat balicky z shopu a nespolehat je na arenu.
      • Kedaro
        Takže jsem našetřil přes deset balíčků zbytečně? Na co zvlášť balíček, proč to nedali do toho základního?
        • A nebylo zbytečný, šetřit balíčky, když se ti prakticky nageneruje už při koupi?? Proč jsi nešetřil zlaťáčky?? :D
          • Kedaro
            Měl jsem za to, že se to generuje až při rozbalení
    • Jestli na chatu nekecali nejaky famy, tak by mely byt dva balicky
      • 3 balicky + jedna arena zdarma
  • Škoda, že není čeština do téhle hry, jinak bych si ji i zahrál.
    • Angličtina je od druhé třídy ZŠ a pak si u takto primitivní hry čtu takovéhle komentáře... To nikdy nepochopím.
      • No dnes asi jo, ale ja měl na základce z cizích jazyků jen ruštinu, ne každý hráč je mladý puberták *7*
        • Mně je 35 let...
    • neni potreba tady mas primitivni navod na zakladni pojmy z hry, na proniknuti bohate staci znat par slovicek: http://www.hearthstone.name/navod.htm
    • Upřímně, tady čeština vážně není potřeba... angličtina je fakt primitivní a za chvilku to máš v krvi a víš co která karta děla... třebe mladou jsem naučil hrát za maga a dava si to ;) a to anglicky neumí ani píp *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit