Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cahir
    Takže je to jasný, Fallouta bude dělat Bethesda *11* A já furt doufal...
    • MrSanta
      Ona už Bethesda při oznámení vývoje F:NV pravila, že 4. díl Falloutu budou dělat sami. Takže já jsem ani nedoufal.
      @smejki: Nečekal jsem, že bude F4 ještě na tuto generaci konzolí. Ví se něco více, nebo je to pouze předpoklad?
      Já bych se nezlobil ani za Evropu. Rád bych se dozvěděl, co se v té době u "nás" děje. Jsou o tom nějaké informace, nebo se tím IPLY/Bethesda vůbec nazabývali?
      • smejki
        nic se neví. Jen, že na dalším díle dělá Bethesda. Neví se, kdy to vyjde, jestli to náhodou není to MMO, co už několik let kutí. Nic.

        Evropě by se musel vymyslet nový ksicht. Tam nelze aplikovat americký padesátkový retrofuturismus, kterým je Fallout audiovizuálně živ.
        • MrSanta
          Díky. Bethesda dělá MMO? Jsem neměl nejmenší tuchu...
          • smejki
            Jo, založili asi 4 roky zpátky Zenimax Online Studios a investice do projektu byla kolem 300 megababek, jestli se dobře pamatuju. Otevřeně mluví o tom, že kutí MMO, ale tím veškeré info končí.

            Na druhou stranu jsem teď málem sletěl ze židle. http://www.zenimaxonline.com/index.html
            Ta poušť na homepage mě regulérně děsí.
            • MrSanta
              Máš strach z Fallout MMO? I v Tamrielu se určitě najde nějaká poušť. I když snad říkali, že TES MMO se nedělá. Mě spíš děsí to, že se do MMO vůbec poustili. Kdyby radši těch 300 megababek investovali do něčeho jiného...
    • smejki
      pokud se nebudou snažit cpát na Západ, aby ho úplně dojebali, tak je mi to celkem jedno
    • Uděláme demonstraci před jejich barákem, přičemž opodál bude hořet hromada originálních F3 disků a v pozadí hrát "Why Don't You Do Right?" od Peggy Lee.
  • A já zas doufám, že to bude trvat ještě co nejdéle než novou generaci oznámí. Stávající mi bohatě stačí...
  • Chcete stálý měsíční plat? Zkuste http://pritel007.webnode.cz ...Vše je zdarma, přečtěte si info
  • inb4 Demence by trol.diskuzni™
  • Tak to opravdu vypada ze se vyplni to co bylo receno pred pul rokem? - aneb na E3 2012 oznami MS Xbox 720 (Xbox 4).
    • Xbox 4 těžko, když dosud vyšly jen dva...
      • Spades
        Taky vyšli iPhone 2g,3g,4 :D První generací byl asi myšlen prototyp nebo co :D
      • Jde o to srovnat krok s konkurenci, to pochop...
        • To by mohli vydat rovnou Xbox 5 a budou o krok pred konkurenci? :D
          • Já ti to věřím... každopádně ta věta jak je napsaná, je docela vtipná.

            Ale to stou nohou nebo kolečkem už bylo slabší
          • Vtipne. Treba to jednou pochopis myslenkove pochody marketingovych oddeleni...
            • Battle: Ty mas neco se zidli? Spatny kolecko, nebo jedna noha nalomena? Nemuzu sice tvrdit, ze pracuju v marketingovym oddeleni, protoze tu takovy oddeleni primo nemame, ale marketing delam :)
            • Tak to sedíte nejspíš vedle sebe, ne? *1*
            • skoro v jednom pracuju :D:D sorry ale málem sem spadl ze židle
            • Zkrátka ten, kdo vydá konzoli s označení "ležatá osm", tak z marketingového hlediska absolutně vyhrál.
            • No ja skoro v jednom takovym marketingovym odeleni pracuju, takze myslim, ze to chapu :)
            • 360 je víc než 3 nebo 4, takže nevím, co vlastně řešíš *1*
  • fallout
    Doufám, že Bethesda grafický engine pro Fallout kompletně překope, nebo nejlépe použije úplně jiný... dosavadní grafický engine je vadou na kráse tohoto legendárního RPG... *3*
    • Těžko. Teď trochu pošuchrali Gamebryo pro Skyrim a jede se dál, na pár let je zase vystaráno. Dynamicky hnusný stínu už máme, tak co bys chtěl. Snad ne třeba takovej motion capturing? Od Bethesdy přímo? *1* *1* *1*
      • deridon
        stíny se dají nastavit na krasně ostré v ini.. ale musí se zaroven nastavit menši dohlednost těch stínu.. což nevim jestli je to kvuli náročnosti nebo nevim..
        • No to sice jo, ale aby byly stíny alespoň srovnatelný s konkurencí, tak je jejich dohlednost sotva kolem deseti metrů. A jako pardon, ale běhat po světlým lese bez stínů, aby se mi pod nohama rýsovala tma, tak to ať si strčej zase hezky někam. To už radši ty zuby... Kvůli náročnosti je to těžko, konkurence to umí. Spíš to doprasili jako v Oblivionu trávu. Risen - 1024x1024, krásný stíny. Skyrim 4098x4098, ale to rozpočítaný na všechny stíny v oblasti dohromady - a jsme zase u zubů nebo nechutně krátký dohlednosti.
    • fallout - vadou na kráse této diskuze jsi ty, tak zalez a nepiš blbosti. Kvůli čemu hraješ hry? Asi jen aby ses díval na hezké obrázky, protože očividně na víc nemáš...
      • fallout
        ty jsi blbý až to bolí.... *2*
      • a kvůli čemu je hraješ ty??
        • Kvůli hratelnosti a zážitku a rozhodně raději s gamepadem na konzoli než s myší a klávesnicí na PC. A určitě nezkoumám, jestli ta která hra má naprosto dokonalou grafiku, víc efektů a polygonů než na konzoli. Z toho jsem už dávno vyrostl. Někteří jedinci ale očividně ještě ne...
    • No ten co je použitej u Skyrimu je docela dobrý... Spíš se bojím, že to budou vyvíjet oni a ne Obsidian
      • Tak tak, vyvijet to Obsidian,tak tomu verim. Pokud to zase bude Bethesda,tak to pro me znamena velke NE. Btw taky bych rekl,ze to pobezi na Skyrim enginu, delat to na starsi verzi by nebylo dobre.
    • deridon
      no nevim.. modifikovatelnost Creation Enginu (Gamebrya) či IDTech 5 (Rage)? toť otázka.. já bych byl radši pro Creation, ale zase bych řekl, že IDTech 5 neukazal naplno svůj potenciál a Fallout by mohla být skvělá příležitost.. ale po Rage jsem spíše skeptický
    • XorxoxTalarius
      Tak se hlavne modli aby nepouzily cell shade :D
  • Hura, jsem optimista a verim ze ES6 bude po graficke strance poradna bomba blizici se virtualni realite, kdyz odpadnou ta zatracena omezeni vyvojem pro soucesne gonzole :)) A doufam, ze se nebudou drzet zpatky a hodi tam celej Tamriel, ne jen jednu provincii, to by byla nirvana :)) A multiplayer pro 2-6 hracu.
    • Hlavne at to ma dostatek pameti, jak na gpu, tak celkovy RAM (i do budoucna). Nevim, proc na tomhle vzdy skudlej a pak je to nejvetsi brzda technickyho rozvoje her.
      • Ano je to tak, paměti v konzolích rozhodně nejsou obyčejné PC šunky za pár korun. uvědomte si, že čím víc paměti konzole má tak tím jí to pro výrobce velice prodražuje. Zvlášť na začátku cyklu, kdy výrobce konzolí hardware de facto dotuje a vydělává na hrách...
      • Protože rozdíl tři tisíce v ceně (časem míň, jak jde dolů cena pamětí) znamená, že si to koupí třeba o polovinu míň lidí. Neměj strach, mají dobře spočítané, co se jim vyplatí a co ne.
        • Tri tisice? To snad ne... Me je jasny, ze to maji spocitany, ale taky by si meli uvedomit, co bude pak vyvojare omezovat a cim by jim vysli vstric.
          • Musíš si uvědomit, že paměti v konzolích jsou několikanásobně dražší (a výkonnější), než paměti v PC.
            • Spades
              Je úplně jedno jak výkoné jsou, když tam nenarveš HD textury, tak je tam protě nenarveš...
              A načítací doby jsou tam horší jak na PC, tak o té rychlosti bych tež pomlčel :D
            • taku kravinu si kde vyhrabal?:D
            • Coz o to, ja bych si to uvedomil, kdybych to nekde videl cerny na bilym (nebo inverzne), o kolik jsou ty pameti rychlejsi a drazsi nez normalni :) Jako jasne, verim, ze jsou drazsi, ale konkretni informace by me docela zajimaly.
            • XorxoxTalarius
              A na tom jsi byl kde? :D
  • Playstation a DirectX moc dohromady nejde, to by mohl herní novinář vědět ;-)
  • Jaky pak nove konzole na DirectX11. Na DirectX11 muze bezet jen masina od Microsoftu a nic jinyho :)
    • Spades
      Konzole měli po vydání vždy high-end HW, daleko lepší jak PC v stejné cenové kategorii - je to tím, že konzole se dotují, aby se jich prodalo co nejvíc a vydělalo pak následným prodejem her.

      Pamatuju dobu, kdy Halo muselo mít horší grafiku, aby ho PC vůbec rozjelo :D
      • trolo
        lul
        • Ringwraith
          Jenže má naprostou pravdu, ty lule.

          Jo, teďka se můžeme PS3 a X360 smát, ale když jsem před lety poprvé viděl záběry z prvního Motorstormu, tak jsem si málem po.... gatě.

          I když drby o tom, že X720 bude mít ekvivalent Radeonu 6670 mě nenaplňují jistotou, že tomu tak bude i v případě nové generace. Asi se MS zaměří spíš na Kinect, zabudují do konzole Angry Birds a Facebook a budou to prodávat jako multifunkční krabičku.
          • trolo
            tak ja sa potom sem vratim ked budu mat nove konzole grafiky typu 3650 a 260
            • Ringwraith
              Tak špatný to snad nebude.
    • trolo
      aj tak tam bude uplne low end dx11 grafika(ak vobec bude)
      hovorim o xboxe.
      • Á, pán je znalec. Vždycky máš nutkání vyjadřovat se k věcem, o kterých nic nevíš, nebo jen teď?
      • Kdyby dali do novyho Xboxu to, cemu dnes rikame low end grafika, tak ten novej Xbox ani nemusej vydavat ;) Samo pak za nakej cas po vydani to low end bude, ale to je vec jina.
        • trolo
          si myslis ze tam natrepu grafiku typu gtx260-460 ? lol

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit