Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já se nedivím, vyvíjet to, taky bych začal pít :D a ve velkým konzumovat meruňkový žvejkačky..

  • Psychotic

    Hra je skvělá. Jsem rád, že tenhle chaos začal až po vydání vylepšené edice a neohrozilo ji to.

    • LessPh

      Ja si teda myslim, ze je to precenovany titul.. nechal jsem v tom 8 hodin, z toho 7 hodin jsem se nudil a cekal kdy to vlastne zacne...

      U me byl problem v tom, ze tam bylo hodne C2 EN textu, mam certifikovanou EN C1 a proste se tam ztracel.. navic toho textu bylo fakt hodne, porad jsem premejslel, ze by bylo lepsi otevrit normalni knizku a precist si poradny pribeh, protoze DE ma takovej Beckovej pribeh.. a kdyz jsem si pozdeji cetl na wiki rekap pribehu, abych to nemusel dohravat, tak jsem kroutil ocima. Takze to je prvni cast me kritiky, druha je, ze tam temer vubec nehrajete.. protoze jen ctete nudny text.. a do nebes vyzdvyhovany Role Play u me proste nezacvaknul.. to prozivam 100x vetsi roleplay u CK III.

      A jeste, ovladani na gamepadu melo takovy zvlastni lag, neslo to moc dobre ovladat...

      Do dneska lituju vyhozenych penez...

      • Jarisko84

        Mne sa to zas moc pacilo.. je tam kopec super pamatnych momentov a hra ma paradnu atmosferu a hudbu... za mna 10 urcite hej... aj ked skor ako rpg by som povedal ze to je adventura s rpg prvkom... mne vadilo ze niektore situacie ako je napr. prestrelka pred barom nema vela rieseni mozte loadovat kolko chcete...

      • nesnesitelnej666

        Je to niche titul pro velmi úzký profil fanoušků, a jo, je to v podstatě textovka. Za mě 10/10 a jedna z nejlepších her posledních let, přitom naprosto chápu, že pro někoho je to vlastně nehratelné.

        Škoda rozhádaného týmu, ten svět je geniální a rád bych se tam vrátil...

      • Psychotic

        Je to hra o filosofii a politice, v tom je unikátní - a to začíná hned od začátku hry. Rozumím tomu, že pokud tě tohle nezajímá, tak ti nemá prakticky co nabídnout a ne"začne" nikdy. Vlastně se divím, žes vydržel tak dlouho.

        • LessPh

          To ja taky, nestihnul jsem to refundnout, resp. po 2 hodinach jsem byl na vazkach.. no a pak kdyz jsem nemel uz moznost refundace, tak jsem pres bolest zkousel hrat dal, protoze jsem do toho prece investoval penize😅

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit