Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Masa-san
    Hm nazvěte mě staromódním, ale pořád se cítím mnohem lépe, když mám v ruce disk se softwarem, než když mám jen nějaký účet bůhví kde a bůhví kdo ho bůhví kdy haxne nebo něco a je po srandě *2*
  • mno digitalní hezké ä jednoduché ale stejně se víc těším až mi přijde sběratelská edice SW TOR:)
  • U mně je to přesně naopak, výjmu-li BBC 2 + Vietnam za 105 Kč *14* Přestávám stahovatelné kupovat "hry", které nemohu normálně a jednoduše prodat, ostatně stejně není za co *16*
  • splash
    Na xboxu je výhoda že nemusíte před stratem každé hry vyměňovat disky. Ale mít v ruce obal od nějaký peckový hry je taky pěknej zážitek...
    • No,ale nesmíš mít výpadek internetu,pak si můžeš tak maximálně pustit menu hry:-) a předpokládám že při případněm výpadku XBL bys byl taky nahranej a nepustil bys ani sigleplayer...
      • splash
        Výpadek internetu nemívám. A když už výjmečně vypadne tak je za 10min. zase OK. A o XBL se opravdu nebojím. MS není SONY *1* *1* .
  • Koupit si hru "jen tak", za několik málo sekund (plus stažení)? Ano, je to pohodlná možnost. Ale stejně - u "větších" her radši volím klasické DVD/CD, stahování uznávám jen u vyloženě oddechových hříček (Plants vs. zombies, Dogfighter...). Krabička je krabička. Ta většinou na stabilitě distributora nezávisí (specielně v případě, kdy kupujete levné hry ve "výběhových" vydáních, tzn. za pár korun a zpravidla už se záplatami a bez ochran).
  • Nejebe, next...
  • Zakladni podminkou je moznost jednoduse a bezpecne platit na internetu. To jest bez platebnách karet. A to je mozne teprve chvili a diky paypalu. Ted ýz se na digitalni distribuci take divam prizniveji.

    http://spokojeny.blogspot.com/2011/08/paypal-neb-bezpecne-platby-pres.html
    • Ja se na digitalni distribuci zacnu divat prizniveji az jedna a tataz hra nebude stat pro Amiky 60$ a pro Evropany 60€, chapu ze jim nejde pod nos ze dolar uz neni co byval ale na to jim se.e Bily Tesak. Ja jim diry ve statnim rozpoctu latat nebudu. *5*
  • filias
    Započítavali tam i hry na tablety za 3 dolary, nebo jen ty na klasické konzole /PC? Z článku to moc jasné není. Celkem razantní pokles o 10-20% by tomu i nasvědčoval.
    • "červenec byl v prodeji her na pevných médiích se svými tržbami ve výši 707 miliony dolarů nejslabším měsícem od roku 2006"

      Evidentně to není jen procentní propad, ale i dolarový.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit