Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já věděl celou dobu, že Steam je jen jeden velký podvod. *2*
    • Například v tom, že má prsty i v pomoci k řecké ekonomické krizi ?
  • Jack1947
    Někdo chodí do práce v reálu a někdo zase obchoduje s imaginárními předměty. (někdo třeba nic nnic muzikant) Pokud je to baví a rádi stráví čas nad imaginací ok. Nakonec to může dělat opravdu každý, beztak jsou ale chytřejší ti co na tom něco hodí než ti co to koupí.

    I když ti nákupčí mají peněz a želez takže pár oir/dollars je nechává v klidu. Tedy no pár skin za 300-100doláčů oblíbené zbraně není třeba nejlevnější. Jo, nechápu to ale to už je dvojí a vyloučitelné.
    • ringmancz
      a někdo píše komentáře do každé diskuze na games
    • Tohodle fracka by mel doma fotr vyliskat ,at se vzpamatuje *3*
    • ja nemluvit rec tveho kmen *1*
    • wtf? :) Předpokládám, že neděláš tiskového mluvčího :D
      • Jsi tu novy? To je nas Jack, mistni kryplik, na to si zvyknes :)
        • Mluv o něm s úctou, on je náš legendární troll *1*
          • V čem legendární? V tom napsat něco, co nedává vůbec smysl a kolikrát nejde poznat v jakém jazyce je to napsáno?
            • Právě v tom je ta legendárnost *1* *1*
            • Presne si to trafil.
          • Jack1947
            To asi ještě ne ale jinak díky za poctu. *4*
  • dokud jsou to skiny a podobny blbosti nedavajici zadnou herni vyhodu, nemam s tim problem...
    • Ty vole a čo si myslíš že im tam povolia predávať nejaké cheaty?
      • On měl spíše namysli výhodu Pay for Win. a plně s ním souhlasím. takhle je to pouze o obrázek na zbrani a pokud je blázen ten kdo mi za něj dá 100 Euro tak proč ne :) sám jsem si vydělal za půl roku přes padesát Eček a tudíš GTA V zadara a navíc ze hry kterou stejně hraji téměř denně. Děkuji Valve
    • Myslis jen na sebe ty egoisticka sracko! Vsichni vime co si zac! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit