Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cr8gg
    Muzete taky uz zacit hazet naky veci o WT? ... tahle s*acka (ANO S*ACKA) nikoho vazne nezajima ..
    • Moc na online jsem nikdy nebyl tanky jsem přestal po betě letadla zapnul a vypnul.Ale WT mě chtlo hodně.
    • Už jsem o to zde na Games sice žádal dřív, ale myslím ,že nebude na škodu, když žádost znovu zopakuji: :Prosím VÍC článků o SKVĚLÉ hře War Thunder". Děkuji mnohokrát....
      • klidne misto kazdeho clanku o War of Planes ..
  • Nevite nekdo, kdy konecne na radu prijdou WT tanky ? Jelikoz ten hnuj ve WoT se jiz opravdu neda hrat.
    • běží uzavřená beta. tipuju kolem nového roku že to bude open ;)
      • Jeste ne. Rikaji ale, ze nejpozdeji do 4. prosince bude. Zatim jenom bezej denni ukoly pro pripadne testery. Jak dlouho to ale potrva k otevreny nikdo presne nevi.
  • Letadla se jim ale ani trochu nepovedla . Každý kdo chce online letecké souboje létá s Warthunderem ... už kvůli tomu že arkáda je jen jednou z možností a vypadá to i hraje se po čertech lépe než Warplanes :/
    Horko začne být , až se Gaijin pustí i do pozemních bojů (a že pozvánka do bety už přišla), to se otřese i pozice WOT ....
  • Jako hráč WT jsem WOW zkoušel a můžu říct , že je to arkádovitá arkáda. Bohužel to co funguje u tanků nikdy nebude fungovat u letadel. Každý veterán WT vám potvrdí, že sranda začíná na Historical Battles obtížnost. Já prostě nemůžu dostat přes srdce HPčka u letadel....to je prostě pitomost. Pokud chcete zkusit pěkné online létaní, běžte do Warthunder, užijete si tam mnohem víc zábavy.
  • martyEF
    průměrně necelé 3000 hráčů on-line je docela průser, a to jsou tak z 90% hráči WoT kvůli výhodám spojeného účtu ... za to jak poslední dobou s*rou na tanky tak jim to i přeji, a to nejsem nepřející člověk ....
    • vím že jsem menšina vím že tento příspěvek odsoudíte ale... Proč bych měl přejít na WoW z mé skvělé X3 serie (ano je to vesmírný simulátor) proč bych měl hrát zrovna toto když na trhu je tolik leteckých simulátoru které jsou daleko kvalitnější (abych to hrál proti více lidem?)

      WoT je blbost ke které se z nějakého důvodu pořád a pořád vracím, má to v sobě něco co ostatní hry nemají a proto ho hraji. + Jsem si vždycky chtěl zajezdit v tanku a tankové hry nejsou... To samé čekám i na WoB (lodě, chci si zahrát nějaký lodní simulátor a užívat si souboje na velkých mapách)

      za neuspěchem WoW nestojí kvalita hry ale pouze přesycenost trhu
      • Nebo ze by to spis bylo naopak? Ze za uspechem wot stoji vyhradne to, ze na trhu (zatim) jine tanky nejsou ... a jakmile budou, tak pujde wot do kopru?
  • Hral sem oboje ale war thuner mi prijde vymakanejsi, alespon prozatim...
  • me tedy po mesici nebavilo ani WT, jestli to vylepsili mozna se jeste mrknu ale mapy me pripadali male a gameplay na jedno brdo,nevim.....radsi si pockam az bude hotovy novy sturmovik,lital jsem s lagginou v alfe a je to parada jak ma.nic ve zlym :)
    • Pripada ti mala mapa, kterou na maximalce preletis za +- 15 minut? Osobne sem nikdy nemel u WT pocit, ze by mi byla mapa mala => jen velmi vyjimecne vidim varovani, ze se mam vratit do zony. U wotka se zcela bezne stava, ze tanky bojuji nekde na okraji mapy ... a vsemozne se o nej zasekavani ...

      Samo ze to je casem repetetivni - stejne jako kazda gamesa. Ale kazdopadne to skyta vic zabavy, nez to co tvori wg ...
  • Pilgrim66
    Jinak dodám, že anglický přepis by byl Sergey Ilushin, ale lepšíte se...
  • World of Warplanes můžou hrát jen ti, kteří ještě neobjevili War Thunder
    • tak jasně, fakt že je WT prakticky ve všem lepší je celkem nepřehlédnutelný slon uprostřed obýváku, ale i tak si WoWP zaslouží aspoň trošku té ne-hatovací pozornosti *4*
      • A čím si podle Tebe WoW zaslouží pozornost. Kdyby nebylo marketingu a jeho chytrého tahu s tokeny, tak dnes už po této herní frašce ani pes neštěkne.
        Jenže žijeme v době kdy na prodeji výrobku se nejvíc podílí reklama a ne kvalita výrobku jako taková. A tak nás nutí konzumovat "lejno nabarvené zlatou barvou a podávané na zlatém podnose".
        • Jenze wowko je ponekud jiny zanr ... a zije predevsim kvuli lidem, kteri v nem maji acc roky, a ti tam jsou proto, ze tam jsou roky spolecne se znamym/kamosem/...

          O kvalite to davno neni, neznam defakto zadnyho dlouhodobejsiho hrace, kterej by s kazdym datacem nenadaval, ze to zase podelali ...
          • Pardon, moje chyba, já měl na mysli WoWP - World of Warplanes.
      • Greenhorn
        Samozřejmě ale je to především kvůli zastaralému enginu (lepší grafika a plynulejší herní zážitek) a faktu, že ve WT se objevují pouze stroje, které opravdu zakusily válku :)
  • Pilgrim66
    Proč to nemá hlavičku PR/Obchodní sdělení

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit