Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kr.Pa
    Praha...
  • Fakt by se to mohlo nahravat na kameru a casem lupnout nekde na web. Treba ted jsem si na YT pistil doktora Koukolika a super. Byla to prednaska ciste pro doktory, cili pro zvane a i ja jsem se mohl diky tomu, ze to nekdo nahral spoustu veci dozvedet. Kazdej cocot dnes vytahuje telefon a kde co se toci a akorat pribiva balastu
  • Kdy uz kruci zacnou prednasky a vubec vzdelavani byt primo na internetu- online nebo cele zaznamy. To by mel stat podporovat. Vsichni neziji v Praze a i Prazak nemuze byt vsude. Vidim v tom davno velkej potencial. Napriklad natocene VS prednasky ruznych predmetu. Kazdej by si poslechl to co se chce dozvedet, v cem se chce rozvijet. META online education platform - tam je neco malo, ale melo by se do tohoto projektu zapojovat vic vzdelavacich institituci. Internet je krasna vec, ale to na co by se mohl pouzivat, tak to se nedeje- nejsou prachy. Jak to nesmrdi reklamou, tak to nikoho nezajima. Podivejte jak dopadla televize- skvelej vynalez, ale ja ji nemam. Navysujeme rychlost navysujeme, ale jeste by to chtelo projekty, ktere toho dokazi skysluplne vyuzit.
    • VonHayek
      Jděte s tou státní podporou pane kolego do hajzlu... Na co šáhne ta bestie, tam už pak nikdy nic neroste.

      Že radši to samovzdělávání skrze "courseru" apod., ostatní vzdělávání online nebo fyzické návštěvy přednášek nenecháte na pokoji - tedy nenecháte ho lidem bez jakýchkoliv vyšších zásahů a regulí. *13*
  • Malleth
    Bude losos?
    • a pak bys sel?
      • Malleth
        Já už sem se přihlásil
  • Chybka. Ne Martin, ale Roman Zawada.
  • mirekdusinojc
    Letošní ročník bude fakt super. Ten line-up je úžasnej.
    • ja se vzdycky leknu, kdyz slysim neco jako fokusnout a lajnap atd. Na to si nezvyknu
  • Cosi
    Bude na Danově přednášce možno i jakkoliv diskutovat nebo budu přehlušněn jeho uctívači případně božstvem samotným?
    • tam budou lidi z branže a jestli tak par hracu co se nudi a chteji to videt ze zajimavosti. Ja bych si to treba rad pustil jako STREAM. Takze tam nejaci zboznovaci s propiskama nebudou.
  • Ahoj bude video z prednasek? 500km do prahy se mi fakt nechce.
  • Kein
    "...a Zuzana Kostićová rozebere roli žen v počítačových hrách."

    nechci působit jako šovinista, ale...omg...
    • nechapu co chteji rozebirat. Je to jako vsude jinde. Umis neumis. Je malo lidi co umi a kdyby umely a chtely jsou tam. Nevim co se resi. Proc jsou na uradech samy zensky proc proc proc??? At jdou s podobnyma tematama k sipku. Ty kozy ukazat muze
    • prvni co me napadlo ... poradny kozy *1*
      • mirekdusinojc
        Omg... 7 plusek ...
  • Me moc nelaka to vstupny *13*
    • mirekdusinojc
      Jo, je to strašně vysoké vstupné, když musí zajistit oba dva sály, ubytování a cestu zahraničním přednášejícím, další odměnu pro ostatní přednášející, občerstvení na celý den zdarma, večerní party, která je letos taky pro všechny zadarmo, nemluvě o dalších záležitostech, jako je tisk visaček atd.
      • No pro mě je to prostě moc...500 vstupny, dalsich par stovek dam za parkovny + benzin a znam kvalitu toho celodenniho obcerstveni a piti...
        • mirekdusinojc
          No nevim, jestli jsou tvým standardem lanýžové chlebíčky a kaviárové jednohubky, tak ok. Každopádně platí, že je to akce konaná pro odbornou veřejnost, takže pokud hry nevytváříš, tak je asi zbytečné do toho investovat kvůli pár více či méně obecným přednáškám. Na druhou stranu pro tvůrce her má podobná akce hodnotu, která se jim rozhodně vrátí. Není to jen o zajímavých přednáškách, ale zároveň o získávání kontaktů a navazování známostí.
        • A kvalita získaných informací a tak? *4*
    • MickTheMage
      Standardna cena za konferencny poplatok :) (co som bol na jednej tento tyzden, stal 20 euro, co je myslim cca podobna suma na ceske koruny)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit