Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jak moc rad bych aby to fungovalo tak mam obavy aby to nebylo spis na savli, stejne jak morska nemoc kdy clovek vidi a citi neco jineho vede prave k savli, tak predstava ze vidim jak zrychluju z nuly na sto za tri vteriny ale na tele necitim zadne zrychleni...nevim no, ale snad se to nejak vychyta
  • Jazz
    Jasně a teď ještě, aby ta hra šla koupit, co... *16*
    • Vydrz do vanoc ... November 2014 je release *3*
  • Naprosto souhlasím se závěrem Aleše (já za podobný závěr v příspěvcích v jiném tématu sklidil mnoho obdivu v podobě mínusek a nadávek od intelektuálních veličin tohoto fora).

    Je na místě se držet při zemi a počkat si, jak to dopadne. Je zároveň bláhové předpokládat, že se VR stane běžnou součástí domácností. Všechno zatím říká, že to tak nebude. Jen hodně dobrý marketing to dokáže částečně zvrátit a říci lidem, že potřebují něco, co vlastně nepotřebují (což znamená, že je dobře, že OR VR koupil Facebook, protože ten má sílu VR prosadit).

    Samotný Morpheus mi připomíná velmi předchozí pokusy o VR a zrovna u něj jsem přesvědčen, že nebude úspěšný. OR VR za jistých podmínek by úspěšný být mohl - tedy už vlastně je, protože si ho koupili za 2 miliardy dolarů a to je slušná cena vlastně ještě za nic.
    • Neznám nikoho, kdo by měl o VR zájem. Klidně vsadím bačkory, že to moc velký úspěch mít nebude a za 2 roky si na to už nikdo ani nevzpomene.
      • Chim
        Ono to imo mít úspěch bude, ale bude to ještě nějakou dobu trvat. A ten úspěch nebude ani tak v herním průmyslu, ale někde trochu jinde. Drobnou ukázku je možno vidět ve filmu Demolition Man.
      • A já bych se zase vsadil, že to bude naprostá bomba a jedinej, kdo si to nepořídí, bude ten, kdo na to nebude mít HW/peníze.
        • Kozy
          Anebo zájem, já třeba nevím k čemu bych to měl a na jedno použití je to drahá sranda. Uvidíme jaký hry na to v budoucnu budou.
          • C-BEAM
            " já třeba nevím k čemu bych to měl"

            ja tiež neviem k čomu by ti to bolo, zrejme by si to nevedel ani len zapojiť.
        • Pockej az k tomu bude triselna pripojka;)
          • walltar
            *14*

            Už je na cestě ... http://hugelolcdn.com/i700/203078.jpg
            • U RD jsem usínal snad tisícekrát :)
            • Listere, ta připojka měla mít doživotní zaruku, ty jsi ji odrovnal za tři týdny
  • my mame p.cars.pc maji pro occulus p.tesco
  • Prý už něco kolem 20ti indie her původně pro OVR zrušilo vývoj svých projektů a jede se dál..
    • GlaDOS
      Které konkrétně?
      • To
        ja nevim,zeptej se na games.cz
        Ktere tesco to bude.
  • Kuciiiiii .. neslo by prosim vymenit ten obrazek? On je drobet zavadejici ... stejne jako jiz nekolik svetovych webu jste si nevsimli, ze to neni screenshot, ale fotka opravdoveho Audi, ktera byla prilozena k oznameni o ziskani Audi licence. Tesi nas, ze uz lidi nepoznaji rozdil mezi screenem a fotkou, ale prece jenom ......
    • samuel.polak
      kamo ked nevidis ze to nie je real tak si asi nezarabas grafikou
      • kamo ked si nevies precitat, ze Ales bol taky dobry a povodny obrazok uz vymenil, radsej nekomentuj *15*
    • ales.smutny
      "Ale ovšem," ozvalo se sluchátko :)
      • tak ty novinky o Oculusu se šíří rychlostí MACH 6
      • To je hnus velebnosti! já chci zpátky tu Audinu :)
        • Kluci asi nemohli najit zadnej screenshot Audiny *3* Kdyz ony holt prestaly vychazet novy screenshot galerie kazdej tyden ... a media jsou z toho zmateny *2*
      • Skaredejsi screen sel najit sice uz jen tezko, ale i presto diky *3*
        • Souhlasím, najdu se i lepší, zkuste to znovu *3*
          • Mart9
            Rozmázlé h o v n o aby vám tam dal.
  • walltar
    K tomu závěru ... osobně si nemyslím, že z VR bude ještě dlouho široce rozšířený systém. Podobně jako takový Track IR není široce rozšířený.
    • Coffin.Corner
      Souhlasím, dokonce si myslím, že pro spoustu lidí bude zážitek s VR až příliš intenzivní na to, aby ho takhle dokázali konzumovat denně. Je to prostě dané už předem, samotným rozložením hráčské veřejnosti. Casual většina nepotřebuje pro hraní jednoduchých hříček na odreagování, žádnou virtuální realitu.
    • Track IR a VR se neda srovnavat. To je jak srovnavat kalkulacku a pocitac.
      • walltar
        No obojí je to celkem specifické zařízení. Třeba taky jako joystick. Prostě normálního casuala si myslím to nezajímá. A Hardcore hráčů není tolik aby se to široce rozšířilo.
        • No tak myslim si ze VR pokud to bude stylem nasad a hraj bude zajimat i casualy... Zkousel jsem prvni verzi occulu a ma to obrovsky potencional obzvlaste pokud to bude dostupne i ke konzolim(ja jsem PC hrac, konzole vsak nezavrhuji). Kazdopadne ukaze cas, ale myslim si ze VR ma sanci na to byt casual vic nez joysticky nebo track IR (oboje vlastnim). Ja mam jasno az bude hotova verze OR tak kupuju ;) PS: toho ze by to FB nejak sabotoval se nebojim, byla by to blbost.
          • walltar
            Tak já už mám objednanou DK2 ... a kvůli FB ji taky rušit nebudu. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit