Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak o Great Giana Sisters slyším poprvé. Ale těším se i tak. Klasická plošinovka s hudbou od Machinae Supremacy, to zní dobře.
  • Shut up and take my money
  • Super, Giagana na C64 je nejzásadnější hra mého dětství. Prošli jste jí až do konce? Já teda ne... skoky v pozdějších levelech byly pekelně těžké. ¨
    PS: Jsem zvědavej, jestli tam bude ta hudba, co hrála např. v levelu 8, takové to tum-tu-du-dum, tu-du-dum, tu-du-dum... jestli víte, co myslím.

    Giana forever!
  • Tak tohle mi v hlave spustilo hudbu z puvodni Giany. Ta smycka je nesmrtelna :-d
  • Giana ? ... to mluvíte o nástupci hry u které opravdu blbnula celá naše rodina ? :D ... paráda
  • Jak uz tu bylo receno, Gianna Sisters byly hlavne na C64, a hudba co hraje ve videu, a pravdepodobne i bude ve hre, je od Machinae Supremacy, hadam ze se autori hry s nima dohodli a 'zakoupili' prava na pouziti tohodle coveru - a mozna jim to i vnuklo myslenku, udelat z Gianny 'metal/punk'.

    Opravdu uprimne premejslim o zaslani par eur... prvni hra ktera se dostala na Kickstarter, a zaujala me...
    • Bude to jeste lepsi, podle infa ze stranek na Kickstartu se ta hudba bude plynule menit podle toho jestli zrovna bude Giana v modu snu nebo nocni mury. Hudbu ve snovem modu ma na starosti Chris Hülsbeck, autor originalni hudby z The Great Giana Sisters, nocni muru nam privodi Machinae Supremacy...
  • MickeyMutant
    Trineiana
  • Odulin
    Jj vzpomínáme. Na C128 sme "Gajánu" pařili. Byla to super plošinovka, které u nás doma tenkrát konkuroval hlavně Turriccane a HawkEye.:)
  • Nemuzu si pomoct, ale na tuhle hru nevzpominaji ani tak Amigisti jako spis majitele C64, kde byla The Great Giana Sisters jednou z nejlepsich skakacek. Konverze na Amigu zas az tak super nebyla, tam byla spousta lepsich (jedna za vsechny SuperFrog)...
    • Přesně tak, jedna z nej her na C64, kterou sem hrál. Ve své době perfektní hudba, grafika a hratelnost a nemohl sem se odtrhnout. Jó ta nostalgie..
  • YES! Moje láska z dětských let Giana! Tak jen ať je to opravdu plošinovka a ne další fyzikálně-logická rádobyplošinovka - a teď si jdu dát pauzu a dohrát Gianu (už mě to zabírá jen pár desítek minut .) )

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit