Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Firingo
    Vypadá to super *1* Mít nadbytek volného času tak to určitě vyzkouším *1*
  • Hanzales
    Obvykle už bych čekal reakci "a proč nemáte ty 8 rádi?" :) Jsem rád, že nejsem sám, kdo to bere ob-verzi :)
    • Kedaro
      Co teď když nebude win9 a jdou rovnou na další špatné win10?
      • Hanzales
        No minimálně mně tím teda docela dostali :) Já už jen čekám, co z toho nového OS vyleze, ale zase přijde den, kdy ten OS člověk prostě upgradnout bude muset. Ale já počítám, že se 7kama si člověk ještě tak 2 roky minimálně vystačí. Osobně můj zatím vůbec nejoblíbenější šystém a to jsem ho jel už od RC. Nejvíce negativních vzpomínek je na Millenium edition a pak jsou hned "wow" Visty a.k.a. W7 pre-pre RC :)
  • Vyžaduje to win 8 jelikož to patří do rodiny tzv "Metro style apps". Jinými slovy, dá se nainstalovat akorát za windows marketu. Ještě jinými slovy píč*vina.
    • 8čky ještě pohoda, ale 8.1, za ty bych snad i střílel. Hned několik her pod tím vůbec nefunguje - např. Skyrim. Přitom jsou 8.1 dost slabota a přizpůsobení si systému je ubohé.
      • Skyrim že nefunguje na 8.1? Od kdy :-D Uplně normálně Skyrim hraju (resp, už ne ale to je jedno), a bez problému jede. Jestli ono to nebude spíš tím že ti přestal fungovat crack. Každopádně Skyrim koupenej ze Steamu funguje uplně stejně hezky jako plně aktualizovaná krabicovka.
  • kdyz nemate ovladac tak si to na klavesnici a mysi nezahraje protze 90% her je delanej na ovladac z xboxu
    • Tak to je blbost. Project Spark se dá ovládat klávesnicí+myší, X360/XOne ovladačem, na tabletech pomocí dotyků. Při spuštění dává na výběr, ale i přes to se dají způsoby ovládání i kombinovat, a podle toho co zrovna používáte se ovládací prvky upravují za běhu v reálném čase.
  • az to bude na win7 tak to mozna zkusim,takhle s osmickama to nechci ani zadarmo *1*
  • Kinet1c
    momentalne windows 8.1 + project spark = velke H
    • ta hra je vykrik do tmy kterou spusti presne 0,1% uzivatelu PC
  • axis game factory je mnohem lepší i bez vyhypovaného traileru, kdo to ale myslí vážně, tak začne tvořit v UE, nevím jak to je s unreal 4kou ale ve trojce se platilo za engine až podle určitého prodeje her, jestli k tomu někdo ví víc, klidně mě opravte, tvorba her není můj šálek kávy, ale z laického pohledu bych řekl, že AGF je pokročilejší nástroj pro tvorbu než toto
    • lol ...tohle je hra s editorem a ty to porovnavas s hernim enginem *15* *15*
      • AGF je taky hra s editorem, akorát v ní není naskriptovaný příběh, ale dá se hned zkoušet i během editace, ale hlavně je to pro PC takže sorry ale něco dělané na gamepad *8* nevím co si mám myslet za chvíli udělají programovací prostředí pro volant *1*

        http://www.youtube.com/watch?v=12AkA_FRwqg

        jako fakt že to ovládá dobře, ale tohle arkádové ovládání prostě nenahradí počítač, a jakmile je to totožné s pc verzí, tak až na lepší ovládání je to úplně stejně nanic, jako tahle hračka, dobrá možná tak na tvorbu jednoduchých MOBA her přinejlepším, tenhle projekt moc nechápu, zvlášť jak tohle se ukáže v konkurenci daleko lepších projektů jako je třeba minecraft, který má přes omezení enginu téměř nekonečné možnosti, uvidíme co se s ním bude dít teď když ho koupil MS ale nevidím to nutně jako zlo
  • Ja se kdysi prihlasil do bety, jenze kdys prisel key, tak to chtelo Win8 *1* . Takze dekuji nechci *2*
  • Zdarec
    Mě osobně na téhle hře vubec nic nezaujalo. To se mám jako udělat z toho že je tam jakýsi editor ? CO vás ? *1*
    • Firingo
      Mě to zaujalo. Vývojáři chtějí takhle dát možnost vytvářet hry i lidem co nerozumí programování, grafice nebo ani různým komplexním programům na tvorbu her což si myslím že je velmi zajímavý nápad *3* A vypadá to moc pěkně *1*
      • Po tom co už to chvíli zkouším, tak můžu říct, že lidi co nerozumí programování alespoň na základní teoretické úrovni (tedy aby si uvědomovali alespoň ty nejzákladnější principy), tak samotný editor asi ani nemusí otvírat a nejspíš zůstanou jen u těch herních módů.
        Včera jsem dával dohromady jednoduchej inventář a po chvíli jsem byl docela překvapenej kolik toho musí člověk domyslet než se to rozběhne. Se skriptováním v nějakým plnohodnotným engine si to nemá moc co vyčítat. Když pomineme škálu možností, tak zásadní rozdíl je spíš jen psanej skript vs obrázky, který neprogramátorům nepřipadají jako takovej chaos jako zroják.
  • Pouze pro Win8.1!!??
    • Firingo
      No já mám Windows 8.1 takže mě to zas tak netrápí ale je to samozřejmě nefér když většina lidí má ještě sedmičky. Ta osmička mě naopak zase nasrala že hry starší jak rok 2004 nebo 2005 už často vůbec nerozjede *10*
      • Na 8.1 hlavně nefunguje řada her. *3*
        • muzes byt prosim konkretnejsi? PC s W8 mam uz skoro dva roky, je pouze na hry, a vlastne jen diky me lenosti ci nedostatku casu jsem doposud neupdatoval na 8,1. Chce to totiz vytvorit nejakej windows ucet a ja uz tech ruznych uctu a hesel na kazdou blbost mam plny zuby. Kvuli teto hre jsem se ale doho chtel pustit. Diyk za odpoved
          • Firingo
            No zkoušel jsem na tom starší kousky jako: Castle Strike, American Conquest, Empire Earth II, Original War - měl jsem zkrátka chuť zahrát si dobré RTS *1* Ale nic z toho nefungovalo! A vzhledem k tomu že jsem si teď chtěl nainstalovat Skyrim a tady čtu že to na tom nejde tak začínám zuřit *16* Asi se budu muset podívat jak se to dá změnit na klasickou osmičku
            • Klid, Skyrim normálně jede. Na win 8.1 hraju uplně běžně a zatím jsem nenarazil na nic co by nejelo. A to nehraju nový hry.
              Bez problému odzkoušeno: Microsoft Flight, Fallout 3, Fallout New Vegas, Oblivion, Skyrim, Gothic III, Mafia, Mafia 2, Assassins Creed 1 + 2, Sims 2, Sims 3, TDU, Jericho, Mass Effect 1 + 2, Gears of War, a hromada dalších na který si už nevzpomenu. Ale s hraním na Win8/8.1 není problém
          • Já updatoval asi tak před týdnem. Naštěstí jen na záložním PC, který jen občas slouží na hry. PC mám rok a něco a updatoval jsem až teď spíše ze zvědavosti. Z důvodu lenosti jsem to odkládal, asi jako ty.

            Po instalaci 8.1 (docela snadný, není nutný mít účet u MS) mi vůbec nefungoval Skyrim. Tak jsem začal hledat a zjistil jsem, že 8.1 není kompatibilní s Skyrimem a že je to tak u více her. Prošel jsem si různá fóra atd. a lidé měli problémy s vécero hrami. Ovšem neplatí to obecně a někteří lidé popisovali, že jim Skyrim fungoval dobře. Šel jsem zpět na Win 8 - upřímně, výhoda win 8.1 je příliš malá na tu snahu. Možná později.
    • Taky jsem to právě zjistil... to je hrozná demence... proč jen w8... jsem naštvaný, zklamaný a vůbec plný negativních dojmů... ne ze hry samotné *16*
      • Aby dali lidem záminku si ten systém pořídit :)
    • Kedaro
      Takhle Microsoft podporuje PC hraní. To bylo slibů zase.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit