Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan_Klobouk
    Mam tady vysledky souteze "do ceho se mlatilo a jak ti italsti matlaci nahravali zvuky". Ale mistni decka budou smutna, zadne z nich nevyhralo. ;D

    http://www.youtube.com/watch?v=3qdDF4aTYmA
    • to je potom o to smutnejšie pretože si mohli kludne ušetriť čas a peniaze a fakt si buchnút do úlu sršňov, vyšlo by to na rovnako. Ono tie zvuky nestačí iba nahrať ale treba ich vedieť spracovať, k čomu títo ľudia evidentne nemajú žiaden cit. To je ako keď sa nahrávajú výstrely rôznych zbraní do akčnej hry, ktoré v hre samotnej napokon znejú ako prdy pod perinou.
    • Když vidím, jakou měli profi techniku, o to smutnější je výsledek.
  • dobrej clanek a videjko. pripomelo mi to, ze bych si mel znova nainstalovat RBR + CZ plugin + nove trate :)
  • to vyzera tak na 2002 rok po vsetkych strankach *1*
  • Vyhlašuju soutěž o nejlepší přirovnání zvuku motoru. Začínám:
    Zvuk příklepový vrtačky v paneláku o dvě patra výš *1*
    • ...pardon, nevyhlašuju, ale přidávám se *7*
  • Jack1947
    ...
  • Kingo1983
    Vyzerá to , že nahrávanie zvuku prebiehalo tak že mikrofón dali pod úl srsňov a poriadne po ňom buchli palicou.
    • you sir made my day :)
    • zdeeneek
      jj, zni to jak kdyby myslivec strilel na roj vcel *1*
    • přesně tak a zvuk ALS udělali bouchnutím klacku do petky
  • Už jen z toho, že blbec jede na šipkách, lze usuzovat, že to bude "simulace" asi jako čučení na péčko š*kání...

    PS: Ono je tu ve filtru slovo p*rn*? Tragédi...
  • Ten kdo delal zvuk auta nevidel Polo WRC ani z jedouciho vlaku. *2*
  • Měli by jim tu licenci sebrat a dát ji někomu, kdo aspoň trochu umí, tohle je fakt zoufalost.
  • Větší pjůser jsem neviděl... Trať - Úplně mimo mísu, z půlky lemovaná zídkou čínksého kláštera, pro mě absolutně neatraktivní... Jízdní model - Cože? To má být jízdní model?Proboha čeho? Daytona USA? Zvuky - Stačilo snad zkopírovat zvuky z xy let starého prvního ColinaMcRaye a bylo by to lepší :-D Jeeeje.. A já blázen naivní už před rokem myslel, že to s touhle sérií myslejí vážně, jenom jim dlouho trvá rozjezd...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit