Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Konečně to někdo nazval pravým jménem a ne jako ostatní stránky, kde se nadšeně píše, jak první level vyšel zdarma/free, ale že ještě před pár lety to nebylo nic zvláštního, jen se tomu říkalo demoverze, jim nějak uniklo.
  • Uvazoval som o kupe, tak som pozrel nejake videa a precital staru Honzovu recenziu na prvu epizodu. Co ma odradilo je, ze mate v menu vypisane vsetky sposoby ako splnit misiu. Ved Hitman bol vzdy hlavne o hladani roznych rieseni.
    • Jde to skrýt.
      • že by som to kúpil? aj tak nemám teraz čo hrať...
    • To se jen podřizují mase. Kdo má neustále přepínat okna mezi hrou a návodem na internetu/walkthrough videem. Snad to půjde skrýt.
  • Demo po 10 minutách smazáno. Jsem rád, že jsem to nekoupil. Po technické stránce naprostá tragédie, nic horšího jsem dlouho nehrál.
    • co presne se ti nelíbilo? je to jen tutoriál, težko z toho posuzovat celou hru. v blood money byl taky nudnej tutoriál a hra pak vypadala uplne jinak. Na me ne uplne nejnovejší mašine to jelo dobre a vypadalo taky tak.
    • musím nesouhlasit, osobně mě hra velice chytla, tento díl patří k těm nejlepším, baví i po dohrání, kdy vás láká vyzkoušet jiné způsoby, zkrátka starý hitman v novém kabátu
    • Jack1947
      Máš stlej procák a stěžuješ si ? bych nekoupil spíš z důvodu podpory epizodního nevydání, když už.
  • TheGGG
    jedinej hitman kterýho jsem kdy hrál byl absolution... dobrá TPS, prošel jsem to jak john wick, peněz nelituji...
    • zasadni nedostatky v herním vzdelani
    • Doporučuju Blood Money, hodně mě to bavilo.
      • Jack1947
        Tam by se nemohl prostřílet takže nic pro něho *3*
  • s tím zdarma je něco divně, háže mě to jenom na stránku Steama a tam neni nikde nic o demu.
    • Ještě to tam nedali, musíš počkat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit