Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na pohled ta hra vypadá skvěle, líbí se mi grafická stylizace, ty efekty, kupa částic, řetěz je taky fajn (trochu mi to připomnělo DMC). Ale nějak mě to - podobně jako třeba Killzone - nechytá, ale - podobně jako někteří jiní - neumím říct proč.

    Hrál jsem to (a viděl to hrát) i na CESu, ale z nějakého důvodu se do té hry nemůžu dostat; jako by to, co se děje na obrazovce, nesouviselo se mnou. Ale možná to je jen pocit z tohohle jediného levelu.
  • frag.ment
    Vypadá to po grafické stránce dost dobře, teda z mého laického pohledu.. Jestli vydají nějakej bundle s celou trilogií za rozumnej peníz, pak beru, protože čekat s nákupem PS4 na The Division by bylo asi na dlouho. Už jen, aby pořešili to přehrávání MP3 a filmů, protože jestli je to stále v nefunkčním stavu, tak jim na to prdím.
    • Lawliet
      Chmm nejdou na tom přehrávat filmy a mp3?(!)
  • Seattle, další nudná šedá králíkárna z království hamburgerožroutů, zív
    • Jako by hlupáků s hlavou plnou předsudků nebylo dost. Shut up and go fuck a tree or something.
    • Malleth
      http://www.youtube.com/watch?v=MlNfJvFnzc8
      Šeď kam oko dohlédne.
  • montatatana
    Doufám v grungovej soundtrack!
    • ringmancz
      to co hraje v traileru je originální hudba nebo něco licencovanýho?
    • Malleth
      Jestli bude jen z poloviny tak dobrej jak u dvojky, máme se na co těšit.
  • No, Březen bude náročnej *1*
    • God-of-War
      To mi rikej:-D. V Breznu vyjde i MGS. A jeste bych dodal, ze na InFamous se opravdu nezapomina. Jedna z nejocekavanejsich her a podle lidi, co to uz hrali, to bude opravdu palba.
      • God-of-War
        Ocekavam 3 mil. prodanych kopii. Sorry, trochu sem se prekliknul.
        Edit: Nejakej somrak zase minusuje:-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit