Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • San Andreas bylo velký a podle mě zbytečně. Není to o velikosti mapy, podívejte na vice-city, to bylo oproti SA (potažmo GTA5) titěrný, ale dokázalo to tak úžasně strhnout, že to bylo luxusní. + člověk netrávil 20 minut přesunem k jedný misi.
    Oproti tomu Just Cause 2 je velká hra, ale zase to uměla skvěle prodat a mapu zaplnit. Byla krásná, různorodá, zábavná... Ne jako v SA...
  • No, kdyby skombinovali vedlejší činnosti ze San andreas a graf. engine ze čtyřky, tak se ke hře přicucnu a tak půl roku nepustím. *1*
  • Nejlepší GTA bylo stejně Vice city bylo tam skvělý prostředí stovky hodin zábavy zasazený do 80 let a hlavně ten boží soundtrack... *4*
  • Tak GTA mě nechává tenhle rok chladným:-) Já se osobně nejvíc těším na Sleeping Dogs
  • Tak podle mě to zní docela reálně :-) Jenom abych se toho dočkal a aby mě v tý době hry neomrzely :-)
  • Mě by celkem potěšilo kdyby čovek nemusel mít až to vyjde počítač z NASA, aby to spustil plynule :))
    • Na pocitaci z NASA bys toho moc nespustil. Maj tam pekny sunky ;)
      • Mechwarrior_bw
        to je ako napísať, že väčšina hráčov hrá na šunkách a preto majú hráči šunky... v každej podobnej inštitúcii majú pracovné skupiny počítače profilované na činnusť ktorú vykonávajú, takže i v NASA je možné nájsť počítače 10 rokov staré, tak i tie najmodernejšie až po superpočítače typu Pleiades ktorý si udržiava siedmu priečku medzi TOP500 superpočítačmi sveta a v tomto roku poskočí ešte vyššie...
        • No to máte sice nejspíš pravdu, ale řešíte něco úplně jinýho, než co chtěl autor říci =)
          A já s ním souhlasim, když vyšly gta IV tak to byla na pc pohroma
      • Mno já v NASA nikdy nebyl tak nevim jaký maj kompy, ale tak řiká se to vid...každej určo ví jak to myslim :)
        • Ja jen, ze se to rika prave blbe, protoze nikde jinde snad nepouzivaji zastaralejsi pocitace nez v Nasa. Nasa si totiz zaklada na tom, ze vsechno musi stopro fungovat, takze tam u jejich pocitacu nejde o vykon, ale aby pocitace presne delali to co delat maji. A k tomu vykon navic netreba :).
          • Nechci tě urazit, ale napsal si tu solidní blbosti. Uvědom si, že NASA není jen řídící středisko, ale jde o obrovskou organizaci, která se podílí na různých výzkumech - mimojiné např. výzkumy počasí. Některé výzkumy pak vyžadují opravdové superpočítače (na kterých bychom si samozřejmě GTA V asi nezahráli) - viz třeba zase ten výzkum počasí, který pro výpočty základních modelů vyžaduje opravdu výkonné počítače a ne žádné šunky.
          • Taktiez notebook urceny na vesmirnu stanicu je dost pomala ale spolahliva masina, pomala preto lebo bez gravitacie a spravneho prudenia tepleho a studeneho vzduchu je trochu problem s chladenim.
  • No me by zajimalo, jestli tam budou opravdu takove herni vymozenosti jako simulator turistiky, nebo zda je to jen z animacek :)
  • TDUmaniak
    Kdyby hra fungovala jako GTA 4, mám na mysli celkový život města, fyzika, atp. tak by to byla bomba.
    • hlavně ale ať to lip optimalizujou!!:D
      • A na co? Ludia po GTAIV poupgradovali :D
  • Je teda fakt ze me taky GTA IV nebavilo tolik jak SA jak tu bylo receno bylo to takovi sedivi a datadisky ty uz staly za to ale zase to melo nejaka + strasne se mi libila fyzika a pohyby chodcu kdyz ste je srazily nebo model zniceni aut a jejich naklaneni stacilo se nekde skrtnout o lampu a hned sem mel ten skrabanec videt na laku to byla bomba.
  • uz se tesim :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit