Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda Storme, jsem dost rád, žes prubnul i ten Project Xenome v původní verzi :) A gratuluji ti k tomu, že jsi opět herní redaktor.
  • Na tenhle clanek nemohu reagovat .Takze i ja napisi par radek .UT 99 je jako pro mnoha z vas srdcovka na celej zivot. Roky jsem to hraval offline ,poe internet v te dobe ( 98-2000 ) byl solidne drahej ,porad dokola jsem se nemohl nabazit MP s botama,cca po 4 letech se koupil net a ta neskutecna zabava na serverech ,hafec hodin (jen tak mimochodem muj nick N4pst3r_cz ,treba si mne nekdo pamatuje .casto jsem hral na Mr.HinkyDink . zaklad boti ,k veceru treba pulka hracu.Daval jsem dobre skilly *5* a to byl ping kolem 120 ms .takze jatka .hej. To byly casy,skoda ze ofico servery uz hodne upadaj .
    A tyto mody mne uplne osvitily.takze instaluji Unreal a jdu si dat klasickej SP a pak si dam nejakej ten mod . A jinak UT 3 mne docela chytlo a casto si to ted zahraju, remaky klasik jako Liandri,curse,morbias,phobos nebo deck. Fraglimit si davam 150 a ne a ne se nabazit.Ted je mi 24 a vzdy si ji rad zahraju *14*
  • Jo, starej dobrej Unreal. Tahle hra me hrozne dostala svoji uzasnou atmosferou a hudbou. Poprve jsem to hral este na Pentiu1 @200, kteremu vydatne pomahala 3DFx Voodoo1, tak ze se to dalo hrat, grafika na tehdejsi dobu bomba. Pak sem si ho dycky znova zahral kdyz sem upgradnul na lepsi zelezo, TNT, TNT2, GF4...
    Ta hra je docela narocna na cas, nez clovek projde vsema tema lokacema, to neni jako dneska dohrano za den ci dva...
    Koukam, ze k tomu je k dispozici nejakej Texture Pack, uz to sosam, mozna si ho zase znova zahraju, diky za pripomenuti tehle hry. :)
  • Na některé komentáře, jako grafika o ničem, apod... můžu říct jediné: http://www.youtube.com/watch?v=W1ZtBCpo0eU

    Díky za tyhle skvělé léta, protože to co se dělá teď stojí za starou bačkoru a bez hintů si už pomalu ani neutřete zadek. Jó tohle byly časy, Unreal Gold mám na Steamu dohraný už několikrát, ale to prostě nikdy nestárne a rád si jej zahraju zase znovu. Skvělý článek
    • dekujeme :)
      • Mě spíš zaujalo jméno autora u článku než jeho obsah. Sakra Storme, ty kluku jedna ušatá Scorácká, ještě jsi stále v Anglii? Nebo se ti stýská po staré dobré novinařině, a tak se vracíš pravidelně psát? *1*
        • lol, to je davna historie :) no jo, zastesklo se mi po starejch dobrejch psacich casech a games.cz ma super setup, tak sme se domluvili na clanku. do cr psat nejezdim, to se da delat i odjinud (v anglii uz ale nejsem, koukni na blog, kdyztak pokecame tam at tu nedelame offtopic).
  • Právě jsem znovu dohrál Doom 2 (jDoom). Luxusní hra. Bavil jsem se více, než u Crysis 2. Starší dobré hry si vždy rád zahraju, na ty dnešní nějak ale už nějak nemám chuť.
    • Hanzales
      Mně pak chytl ještě Quake1 (google: DarkPlaces), dal jsem si to frajer rovnou na hard a pak u toho nadával (no jako tehdá) :D Ale v pozdějších fázích jsem si říkal, že dneska je to fakt většinou brnkačka. Možná ještě tak CoD1 na nejtěžší v tom obléhaném baráku byl docela peklo. No a první AVP bez savu taky. Ono by se toho našlo více, sypte tipy, sypte sypte ;o)
      • Mechwarrior_bw
        heh, tiež som pred nedávnom hral Q1 na DP engine a takisto si z COD1 spomýnam hlavne na ten prekliaty barák :) a o AvP1 na DC bez save netreba ani písať...

        mohol by som niečo nasypať ale to by som sa nezastavil, stačí vybrať čokolvek lepšie z obdobia 98-99-00 (imho zlaté obdobie PC hier). Ale keby som mal napísať jednu akčnú a ťažkú hru z toho obdobia na ktorú sa často zabúda tak by to bol Kingpin...

        i keď Blood na Extra Crispy zatial imho nič neprekonalo (a keby v nej nebol save/load tak by to vtedy na EC dohrali možno 5zo100 :) .. dnes 1/100, na konzolách -10/100 *1* )
        • To mi povídej, jak já rád listuju starejma časopisama (v přestávkách od skript) a nostalgicky vzpomínám. Ještě, že dneska máme GOG a můžem si to zahrát na novejch OS. Jednu chvíli jsem laboroval s VritualBoxem a na nich Win98, ale pořád byly problémy se zvukem, grafikou...

          Já se ted chystám na Thiefa :-)

          P.S.: je zajímavý, že všechny tyhle starý legendy, co se nám zaryly do srdcí, dostávali hodnocení 7/10,8/10 jen výjmečně 9/10. A dneska se to hodnocenim 95% a víc jenom hemží
        • Blood na Extra Crispy byl vydatnej, AVP na DC taky slusny maso, ale co teprv Doom a Doom II na Nightmare, nebo jen s motorovkou? http://www.storm.bloguje.cz/269945-herni-denik-od-pismene-d.php
          • Mechwarrior_bw
            pozerám že ty si riadny masér, klobúk dolu ... máš pravdu, Doom na nightmare je predsalen asi z tých kultových FPS najtažší. Ten zoznam odohraných hier je výživný :) ja mám odohranú možno každú tretiu z nich, i keď aj tebe tam chýbajú niektoré kvalitné tituly. Inak DD (Haunted Mansion) je super, mohol by to niekto pretaviť do FPSky.
            • urcite mi neco uniklo, zvlast v poslednich letech je tech her proste moc. pokud mas naky doporuceni co bych nemel vynechat, sem s nim :) ale kdyztak pls pis na blog (na ten novej) at tu nedelame moc offtopic. z toho co vyslo za posledni rok sem nehral nic... zatim, ale samozrejme se chystam.
    • Mechwarrior_bw
      jdoom bol super pokia tam nena*rali 3D modely zbraní a postáv. Tie staré dobré kreslené sprity sú 100x lepšie ako to čím ich nahradili...
  • i přes to že UT je 13 let stará hra, tak multiplayers se hraje do dneska. Je několik lig kam se dá přihlásit a zahrát si starý UTčko. Na FB je komunita která doufá že někdo předělá UT do flashe protože to by byla bomba. Víc info na icq 151667812 :)
  • takova hovadina omg ta grafika to co je fuuuuuj to pro socki co maj levni compi ze zastavarni hahaha JA JDU HRAT BATLFILD 3 *5*
    • jak ti to všichni baští.... To maj dneska lidi tak malý IQ že nepoznají recesy?
      • Že recesia, sa z teba poseriem *7*
      • To nie je recesia, to je obyčajný primitívny trolling. Nazývajme veci pravými menami *5*
    • ty si taky myslim ultamegakiller
  • Me se libi, ze skoro vsecno je na youtbe. Historicke, stare, nove hry, mody. Takze kdyz chci zavzpominat jdu prvni tam. Jo ted nam doba preje. Mame se.
  • K tým módom by hádam bolo dobré zmieniť aj Unreal DX10 renderer ( http://kentie.net/article/d3d10drv/ ), ktorý o čosi vylepší grafiku a takisto tie spomenuté nové textúry: http://www.unrealtexture.com/Unreal/Website/Downloads/Textures/Textures.htm
    • Hanzales
      Jo, teď jsem dotáhnul asi 3GB Textur :D s GOGem se vyrovnám hold až v úterý, nějak se mi podařilo vyždímat si kartu :D
      PS: Málem bych zapomněl poděkovat redakci, která tuhle "vzpomínkovou akci" inicializovala ;o)
  • yuri.sidius
    hmm některé mody mi unikly, tak to musím napravit *1* . Díky redakci za připomenutí, unreal je nesmrtelný tak jako doom a HL.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit