Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si ještě nikdo z vás "HRÁČŮ" nevšimnul, že s tou válkou mezi PC a konzolemi je to tak, že PC válcuje konzole pokud jde o FPS a hry, kde vítězí díky ovládání myší, ale hrát závodní hry, Mortal kombat nebo Soul calibur na šipkách je naprosto ubohé a zoufalé. Stejně jako third- person akce typu Dantes inferno, God of war, nebo Devil may cry. A pokud používáte gamepady, tak kážete vodu a pijete vínoa si rovnou kupte X-box. Logicky, CODT budu hrát taky na PC, nejsem magor, ale když si mám vybrat mezi Residentem 5 na X-box na 127cm TV s gamepadem v ruce a v pohodlným křesle, nebo tu slátanou konverzi pro myš,není co řešit.
  • to je zas debata *1* *1* zase se to zvrhlo jen v platfomově rasistickou hádku, já jsem xboxař a nestěžuju si, pc mám na ostatní neherní činnosti, čím podle vás konzole brzdí vývoj? já bych řekl,že to je jen rozežraností hráčů, ať si každej hraje ,na čem mu to vyhovuje,ne? ale když vás to baví...
  • Á, zase tady máme tu nekonečnou diskuzní válku zaslepených konzolových fanboyů a omezených rádoby dospělých pcčkářů. Konzole brzdí vývoj a tak to prostě je, říkají to všichni, tak proč bych to netvrdil i já, že? Stačí, když se všichni ti ukřivdění pc hráči dohodnou, že odteď budou za hry poctivě platit, překonají prodejnost konzolí a hned budou vývojáři dělat pouze pro pc scénu. Bude jediná herní platforma, hry budou propracované a kvalitní a pravda a láska zvítězí...
    Ale do té doby budou táhnout konzole a ubohému pcčkáři, který za svůj uber nadupaný komp vysolil několik táců, prostě hry vycházet nebudou *3*
    • sem PCckar a zaplatit za hru nemam problem, problem je v tom ze vyvojari naslibujou a skutek utek...
    • Kvalitni hry si na sebe vydelaji, povidacka s piraty neni uplne koser. A uz je docela ohrana.
      Dokonce i copypasty bez inovace si na sebe vydelaji, kdyz jsou spravne vyhypovany a jsou to co lidi chteji.
      • Jistě že si na sebe kvalitní hry vydělají. A povídačka s piráty je vskutku ohraná, ale bohužel pravdivá. O to ale nejde. Jde o to, že konzole zde byli od nepaměti (od té doby co začal člověk hrát) a nijak odstranit se nedají. A to prostě ta banda omezenců a trolů nezmění a tak jim nezbude nic jiného, než dál prznit zdejší diskuse *7*
        • máš recht konzole tu budou stále, pořád tu bude ta jak říkáš banda omezenců a ti ovládat PC nikdy nezvládnou *3*
  • Joey: Uznávám, že MP je skvělý (chvílemi možná lepší než v trojce) a Firefight s více lidmi návykový, moje výtky směřují spíše směrem k singlu, kde se nemůžu zbavit dojmu, že to celé mohlo být daleko lepší. Nevadí mi ani, že se od minule v podstatě nic moc nezměnilo (proč také vylepšovat nebo měnit něco, co funguje bezvadně), ale kampaň jako taková mi zkrátka nesedla. Žádná z postav mi nebyla příliš sympatická a celou dobu jsem měl pocit, že většinu času sleduji celý konflikt jen zpovzdálí a dělám jen různé záškodnické mise. Zkrátka jsem očekával, že mi hra dovolí se zúčastnit nějaké velké bitvy na otevřené mapě, kde budu likvidovat Scaraby atd (mám na mysli hlavně podle mě nevyužitý potenciál Tip of Spear). Jedná se samozřejmě jen o můj pohled a mám známé, kteří SP vynáší do nebes, ale oproti fantastickým původním třem dílům mi tohle přijde trochu jako krok zpět.
  • Alex81
    O co to máme mi, jimž nevadí konzole, PC ani jakékoliv jiné herní zařízení, jednodušší:-)
    • Všechno je to o toleranci a respektu, jak chceš nějaké puberťáky tomuhle naučit?
      • Alex81
        Nechci, buď se to naučí sami nebo na ně sere pes.
        • Souhlas
  • ty kravo trole co delas?? se ti tu do toho sere nejaky totalni noob a vsichni mu to zerou, snaz se vic!!
  • sankuri ty si ale troll *12*
  • No jo moje chyba nezjístil jsem si jednu hru jinač Half Life 2 je na konzole, Doom taky. Co takhle celá série Halo obsahující i jednu strategii, série Killzone, to jsou hry které kvalitou přesahují akční hry na PC.
    • Jako vtip dobré...
      Na konzole jsou hromady kvalitních her, ale ty tebou vyjmenované se mezi ně opravdu neřadí.
      A vůbec, ty jsi hrál všechny akční hry na pc, že můžeš něco takového psát?
    • Sry to mělo přijít jinam...
    • Konzoloidní FPS to mluví za vše :D
    • Cim predci Killzone fps na PC. Killzone je tupa fpska, kterych je vsude (i na pc) tuny. Na PS3 jsou mnohem zajimavejsi vyjimecnejsi hry.
      • Psychotic
        Souhlasím. Co ale Killzone přinesla, byl pocit "tíhy". Je to snad jediná střílečka, kde to vypadalo, že dusá hlínu voják s 20kg výbavy a ne hadrová panenka kývající se na skateboardu. Ale to opravdu na označení mástrpís nestačí.
        • Whoossain
          Myslim, že podobnej pocit nabízí i BF3.
          • Psychotic
            Ve velice omezeném měřítku ano. Zrovna ho hraju.
            • Whoossain
              Rozhodně mnohem líp, než ve většině ostatních FPS, kde je hmotnost výbavy naznačená maximálně tím, že když máš třeba LMG, tak uběhneš míň nebo běžíš pomalejc. Mimochodem - třeba takový vstávání z lehu mě u BF3 v MP mnohdy přímo vytáčí. Protože je právě takový neohrabaný a pomalý. Myslim, že to působí celkem "realisticky" na rozdíl od jinejch FPS, kde vojáček z lehu vyskočí jak čertík z krabičky. Ale s Killzone jsem tu čest neměl, takže s tím to porovnat fakt nemůžu.
    • Whoossain
      Říká kdo?
      • Říká kopyj, nevidíš? :)
  • Abychom se vrátili k tématu *4* : podle mě tričko, džíny a kratší sestřih odpovídá 80% mužské populace, bez ohledu na to jestli hrají nebo ne *1* Jediný ukazatel, který vybočuje z průměru je asi ten vztah *1*
  • Umaroth
    Tato diskuze by měla být celá smazána, je mimo téma a připadám si že do ní píší jenom pubertální fanboyové. Stydím se za to co místní komunita předvádí *16*
    • Trol.diskuzni
      Napsal člověk, který má v avataru XBOX... Fanboy haní fanboye! *15*
      • ja tam vidim playstation :DDDD
        • Trol.diskuzni
          To proto, že si to ten chytrolín změnil okamžitě poté, co jsem to napsal... Asi si myslel, že tím na někoho vyzraje. *7*
      • No moc bych si nevyskakoval, za omezenou profilovku, jako mšá ty, bys neměl mít ani volební právo :)
        • Trol.diskuzni
          Mé volební právo rozhodně není tvou starostí. *3* Profilová stránka mého nicku na zdejším webu je designována přesně pro lidi jako jsi ty - aby se podívali a poté konstantně vypsávali do diskuzí, jaká jsem nula, která nikoho nezajímá (paradoxně). *4*
          • Chlapče, ty potřebuješ psychiatra *1*
          • Ale tak se mi tu nevyplakávej, mně je to uplně jedno, ať si k tomu napíšeš jakýkoliv důvody, furt to bude omezený stejně. :)
            • Trol.diskuzni
              Jsem rád, že jsi se svojí pravdou spokojený... Já taktéž. *4*
    • skaven123
      no potes buh, keby niekto z games dal na radu radoby urcovacov vkusu ..ale neboj sa, trendy v eu su naslapnute spravnym smerom, tj. jediny spravny nazor - ostatne budu extremisticke .)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit