Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No nevim hraju nekde 15 let a nehodu jsem mel jen jednu a za ni jsem nemohl naopak dneska mi jedna zena urvala zrcatko kdyz se vyhejbala protijedoucimu autu a rozhodne nevypadala ze by byla agresivni hracka a ti borci co jezdi v tuning autech tak ty na hry moc nejsou ... nechapu ty testy navic 1000 lidi je na nejakou statistyku docela malo *5*
  • Strašnej nesmysl, nedá se nic jiného než smát *4*
  • Co dodat ? Este stastie, ze existuju hry alias automaticky vinnik vsetkeho zleho.
    Aku vypovedaciu hodnotu ma test s 2000 ludmi ? Zo statistickeho hladiska ide o cisty nezmysel, aj keby som zobral do uvahy "len" 1 milion alebo 500 tisic ludi.
    Na prechodoch ludom zastavim, na dialnici si drzim bezpecny odstup od auta predo mnou a ked je vonku pekne nasnezene a cesty su prazdne, tak si dam zakrutu smykom. Nepoznam vela normalnych vodicov, ktori by nerobili to iste.
    Aky test bude nabuduce ? Povedali sme 13 zivym a 4 mrtvym hracov, nech ostanu ticho, ak su proti studiam o zlom vplyve hier na ludi. Vysledok ? Nezaujimavy, iba sme zistili, ze vsetci hraci neskutocne smrdeli. Bingo, hry su dovodom slabej hygieny ludi. Wau.
  • Co dodat ? Este stastie, ze existuju hry alias automaticky vinnik vsetkeho zleho.
    Aku vypovedaciu hodnotu ma test s 2000 ludmi ? Zo statistickeho hladiska ide o cisty nezmysel, aj keby som zobral do uvahy "len" 1 milion alebo 500 tisic ludi.
    Na prechodoch ludom zastavim, na dialnici si drzim bezpecny odstup od auta predo mnou a ked je vonku pekne nasnezene a cesty su prazdne, tak si dam zakrutu smykom. Nepoznam vela normalnych vodicov, ktory by nerobili to iste.
    Aky test bude nabuduce ? Povedali sme 13 zivym a 4 mrtvym hracov, nech ostanu ticho, ak su proti studiam o zlom vplyve hier na ludi. Vysledok ? Nezaujimavy, iba sme zistili, ze vsetci hraci neskutocne smrdeli. Bingo, hry su dovodom slabej hygieny ludi. Wau.
  • Neco na tom bude. Ale nemyslim ze ohledem agresivity. Spise naivita a nezkusenost. Paran arkadovych racingovek si muze napriklad vypestovat navyk ze kdyz dupne v zatacce na brzdu nic se nedeje. Ze auto zvladne ve skutecnosti to co v NFS. Oblbovakem je rovnez vysoka hodnota FOV kerou arkady pouzivaji. Po hrani takove hry sednete do skutecneho auta a pri stovce mate pocit ze stojite. Dalsi veci je pocit nezranitelnosti.
    Hraci dobrych simulatoru jsou na tom podstatne lepe. Ziskaji dobre navyky i kdyz i tady je problem protoze civilni vuz nedosahuje kvalit zavodniho.
  • USER47
    Člověk by čekal, že lidi, co se statistikou živí, budou chápat rozdíl mezi korelací a kauzalitou, ale tyhle pochybný výzkumy mě pořád přesvědčujou o opaku.
  • fixcz
    Minulý rok udělali kucí z iRacingu, Top Gearu atd. takový pokus. Vybrali podle nich nejlepšího virtuálního závodníka a posadili ho do reálného závodního vozu. Na to, že nikdy v závodním voze neseděl a nemá dokonce ani řidičák, si nevedl vůbec špatně:
    http://www.youtube.com/watch?v=0p_sCrM1CcI
    • Gregger Huttu je fakt iny. Ale lubi sa mi, ze ukazal ako to ide aj amaterovi. Ked na to clovek ma nejake predpoklady... Pokial by mal peniaze a zacal jazdit sutazne ked bol mlady, tak by bol urcite dobry pilot.
  • Je to pravda. Když jsem jedu dobu hrál GTA IV a přejížděl lidi, tak jsem měl takovej divnej pocit, když jsem jel v reálu. Ale nedá se to moc srovnat. Ve hrách se ta vozidla chovají naprosto jinak, vidíme to z jiných úhlů a normální člověk si to nelajzne. Ale prostě chodec na přechodu je výzva :D :D :D
    • Hral som kazde gta chodcov som moc nemasakroval iba ked som sa ponahlal, ale ako nahle som sadol do auta v reale na gta som snad v zivote ani nepomyslel nevim no
    • Ja ked som hral Carmageddon 1, 2 a isiel som pre otca autom, mal som tiez taky divny pocit. Pred par minutami uplne podvedome zoberes autom chodca, lebo to treba *1* a zrazu sa v realite citis nesvoj. Ale po par minutach v pohode.
      • o teprve takovej lákavej oberlenej důchodce na přechodu...ještě na něj těsně předtím zatroubit, aby leknutím ztuhnul a náhodou neuhnul. :) ....Carmageddon 1,2,Quarantine a tak...
  • Pařím hry od 6 let, řidičák mám 6 let a ještě jsem nikoho nezabil, i když jsem udělal pár blbostí za volantem. Nemá to co dělat s hraním, jenom se zkušenostma.
  • Pařím hry od 6 let, řidičák mám 6 let a ještě jsem nikoho nezabil, i když jsem udělal pár blbostí za volantem. Nemá to co dělat s hraním, jenom se zkušenostma za volantem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit