Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Kemping v MMO vesmírném roguelike hard core rpg WTF tfff?? 😯

    Ne fakt je to dost o taktice tak jak se tam nedá kempovat:!?

  • Duncan66

    Skoda, ze ta hra nefunguje takto i v realu. To zpomaleni jedna ku tisici ci dokonce jeste vice musi tu hratelnost a epicnost bitvy totalne srazet. To nejde vymyslet nejak jinak?

  • triptich

    ako vždy, super článok. vďaka.

  • TheGGG

    v popisu epický příběh v reálu lag fest 3 frame per hodina a tisíce utracených dolarů...

  • Nevím kdo psal ten článek, ale v článku je hodně nepřesností a kravin. Test žádnou příležitost nevycítil a nepřidal se k Imperiu, opak je pravdou.  Na začátek všeho úplně skákat nebudu. Legacy expandoval a udělal si různýma konfliktama hodně nepřátel včetně Fraternity, která testu vyhlásila válku. Po týdnech se k fraternity přidalo pár aliancí včetně Panfamu. Legacy s přehledem vyhrálo důležité strat op. Frustrace byla tak veliká, že se Panfam + spojenci, rozhodli přesunout přes celý eve svět svojí supercapitální fleetu včetně 250 titánů. Tam už Legacy začalo téct do bot, protože Legacy disponuje cca 250 supercap, + 150 titánů. A samo proti 5-6 aliancím by němělo šanci.  A až právě tu vstupuje do hry Impérium, které vycítilo příležitost srovnat sever se zemí a vstoupilo do války. 

    • SixThe9th

      Diky za korekci!

    • RaketovyZid

      Ajaj, zrovna jsem chtěl napsat jak je dobře, že tu s autorem nikdo nemůže nesouhlasit (když tu nikdo EVE nehraje), takže Mars ani nebude mít potřebu nadávat tady někomu do trollů. A teď tohle. 😀😀

  • MeliUSA
    EVE jsem pokoušel zhruba hodinu a nedostal jsem se ani z tutorialu tím pro mě hra skončila a bez češtiny nehratelné aspoň pro mě :-)
    • i kdyby to mělo češtinu, bez komunikace s ostatními hrači se tam stejně neobejdeš

      • Nejhorší jsou onlinovky s lokalizovaným klientem, ale globálním světem. To je pak hodně těžká domluva s kýmkoliv, kdo ovládá jen svůj jazyk.

  • Kallessin183

    EVE asi nikdy hrát nebudu, ale tyhle příběhy miluju 🙂

  • dworkin

    Pro někoho, kdo má na hru spoustu času a chuti učit se nové věci, to musí být úžasný zážitek hrát. Mně vždycky namlsají příběhy jako je tenhle, ale pak se podívám na YouTube, jak ty bitvy reálně probíhaly, a zase mě přejde chuť. :)

    P.S. Autor informoval o hře a neudělal si z toho osobní blog. Takže to přeci jen jde, hmm.


    • drasta

      Ja nevim co ty mas porad za problem s tim kdyz si nekdo napise nejakou mensi uvahu a da do ni vlastni nazor.

      • dworkin

        Já s tím nemám žádnej problém, ale ať si to píše na Facebook nebo na svůj osobní blog. Autor by měl sám pochopit, že je tady proto, aby nám prezentoval fakta. Ne proto, aby zneužíval Games.cz pro propagaci vlastního herního vkusu, tedy co se JEMU líbí, co se JEMU nelíbí, co si ON o tom všem myslí, protože pak to není článek o videohrách, ale o autorovi.

        • Duncan66

          To je ale kravsky nesmysl. Ikdyz autor pise, co si mysli, tak pise o hre a tudiz to neni o atuorovi, ale je to clanek o hre.

        • RaketovyZid

          Ani by mi podobné články na Games nevadily, mohl by tu být třeba nějaký pravidelný sloupek. Ale u oznámení osobní názory autora prostě číst nechci.

          • Duncan66

            Nikdo te nenuti, staci ti tedy precist si nadpis a vice necti. Nebo ti snad nekdo drzi pistoli u hlavy a nuti te to cele cist?

            • RaketovyZid

              Víc debilnější retardovanější  věc si napsat nemohl? Nebo je tohle tvoje odpověď na VŠECHNU kritiku?

              • RaketovyZid

                Reakce na příspěvek:

                Nemluvě o tom, že 1) osobní názor lze propašovat i do nadpisu, a 2) co to nadpisu často propašovat nelze jsou všechny faktické informace o hře (kdyby to šlo, byly by tu jenom bleskovky).


                Zkus taky občas použít to co máš v hlavě, pokud tedy nejsi nějaký mutant co má místo mozku něčí průjem.

          • triptich

            to ja si na games cením najmä to, že aj z obyčajného oznámenia vedia spraviť zaujímavý článok, ktorý si rád prečítam. už som to tu písal, ak chcem surové oznámenie, mám na to soc. siete a weby, ktoré sa špecializujú na bleskovky o jednej vete.

            uvítal by som takých článkov viac, kľudne aj v samostatnom stĺpčeku/rubrike.

        • drasta

          No vidis a me to treba prislo jako vcelku zajimava uvaha a preju si takovejch clanku vic :D

          Jinak uvaha jako clanek je neco co je zcela bezny a napsat clanek kde prezentujes svuj nazor neni rozodne nic proti novinarsky etice a patri to k praci novinare a samozrejme se to deje se prakticky ve vsech casopisech i novinach at chces nebo nechces.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit