Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stellaris me velmi zaujal ale take velmi rychle omrzel. Dnes uz je davno smazan, skoda penez za nej.
  • jamar28
    Já bych si raději počkal na DLC, které by řešilo tyhle pro mě zásadní věci:

    1) Technologický strom není unikátní ani tak zajímavý, jak se slibovalo. Stejně všichni nakonec dojdou k těm nejlepším technologiím. A to nejlepší má navíc člověk po blbých 200 letech.

    2) Eventy, artefakty a vesmírné potvory byly zajímavé. Asi tak hodinu. Protože můžete klidně vymyslet sebezajímavější věci, ale když jich na hráče hodíte během hodiny hraní 10, tak se z toho po chvíli stane všední záležitost, jen otravné vyskakovací okno, které si pak člověk už ani nemá zájem pořádně přečíst. Vesmír ve Stellaris překypuje aktivitou a akcí. To ten průzkum trochu kazí.

    3) Co mám dělat uprostřed hry? Stellaris v téhle části (po nějakých 150-200 letech) poskytuje zábavu vlastně jen těm, kteří chtějí dobývat ostatní. Co když ale agresivně hrát nechci? Pak nemám co dělat. A to jako doslova. Leda jednou za půl hodiny dát zkoumat novou tuctovou technologii.

    4) Chci něco, co mi umožní si vytvářet vlastní formace lodí a určovat rozložení jednotlivých lodí ve formaci. A taky zlepšit bojovou AI, aby moje lodě neubraly bitevní lodi 90 % života a místo toho, aby ji dorazily, tak začnou střílet na jinou. A tady to radši utnu, protože bych našel x dalších věcí, co mi vadí. *9*
  • No upřímně dost jsem se na to tenkrát těšil, ale po vydání mě to rychle omrzelo...
    Nicméně asi se na to zase kouknu jak to ted vypadá
  • Magister_Peditum
    Stellaris je asi jediný strategie od Paradoxu z poslední doby, kterou jsem pořádně nehrál. Asi tomu ještě teda dám šanci.
  • Veny
    Skvělá hra, ale nějak mi tam chybí titánský lodě... ještě že jsou mody (těším se obvzlášť na Stargate mod :D )
  • Btw o psaní eventů se stará týpek co dělal příběh k Fallen London a Sunless Sea
    • Blue.Shark
      Tak tohle je pro mě záruka kvality. Sunless Sea dokázala něco, o co se snažila marně spousta her - upoutat pouhým textem. A povedlo se.
  • Čím dál víc mi Stellaris připomíná Distant Worlds, akorát v jiném enginu. Ještě dodělat soukromý sektor, hvězdy smrti a je to jak DW2. *15*
    • diky modum tam uz soukromej sektor je :)
      • povedu vesmír jako firmu *1*
    • eStar
      Což není vůbec špatná věc mimochodem. DW2 je skvělá hra, jen je díky nepřehlednému UI a jednoduché grafice né zrovna dobře přístupná masám.
  • Tahle hra by byla fajn, ale mám pocit, že AI dost podvádí. Ať dělám co chci, tak se vždy objeví konkurence, která mě ve všem převálcuje a to dost výrazně.
  • Stellaris neni 4x strategie. Cekal bych, ze autor na hernim portalu to bude vedet. *facepalm*
    • A ktery x ti tam chybí?
  • ještě tak rok dva než to dodělají a bude to hratelné a pak bude čas si to konečně pořídit a zahrát
    • To te budou dojit porad. Se podivej na crusader kings jak stara hra to je a porad neni hotova, furt doji dlc
      • Inquisitor
        CK II i EU IV se v pohodě dají hrát i bez dlc, minimálně je určitě nemusíš mít všechny. Stačí ty největší a ty se dají celkem v klidu pořídit. Navíc dost změn který nový dlc přinese je pro všechny zdarma ve formě updatu.
        • Kecy v klecy...žádná Paradoxí hra nikdy nešla hrát bez patchů(minimum = 5), což v současné době znamená, že žádná Paradoxí hra nejde hrát bez min. 2 DLC, protože dřív se 5 patchů už nedočkáš(EU II = tuším 9 patchů a ani po posledním to nebylo ideální). Stellaris je v současné podobě jedna obří nuda. EU IV bylo po uvedení to samý(na druhou stranu se směrem, jakým se její současný vývoj ubírá je lepší s patchi a DLC skončit tak po 2-3, protože pak se z toho stává jeden velký otravný xindl, co nemá nic lepšího na práci než nasrávat hráče(a podvádět). S Hearts of Iron IV sem uděla tu chybu, že sem nepočkal s nákupem 2 roky, jako v případě III. Protože u toho už doslava přešli do stavu "zlodějina". V té hře není nic. Se divím, že se vůbec zmohli načmárat mapu celýho světa!! Sama o sobě obsahuje tak 1/10 obsahu, co byla od základu ve všech předchozích Herts of Iron. Především názvy zbraní, rozsáhlý historický popisy všeho, prostě vše, co tu hru dělalo tou správnou pravověrnou WW2 válečnou strategií. A to říkám jako člověk, co má splněno 28 ze 30 achievementů a odehráno asi 300 hodin, takže můžu zaručit, že vím opravdu naprosto o všem, co v té hře je a srovnat, protože v předchozích dílech mám stovky hodin odehrány taky.
          • Inquisitor
            Nesouhlasim, já mám v EU IV nahráno asi 300 hodin a mám 3 dlc, poslední Art of War a od tý doby nic. A že bych se nedočkal patchů o tom nic nevim, protože s každym vydanym dlc dostanu i patch. A na to, že už žádný dlc nepřikupuju, tak po každym patchi mám změn dost. Takže se nedá říct, že by bez dlc hra stagnovala. A hratelný je to úplně v pohodě, nemám problém. O Stellaris ani HoI nevim, ty nevlastnim, taky jsem o nich nepsal.
        • up_er
          Přesně tak...nechápu takovýhle komenty. Pravidelně je to v nějaké akci za minimální prachy. Navíc na CK2 jde nahrát plno módů který jsou fakt suprový, např. AGOT, kterej se tady taky ukazoval je skvělej.
          Lidi nebrečte pořád přece... *8*
      • up_er
        CK2 je hotova hra. To už je špatně i to, že se o tu hru ti vývojáří starají a vymýšlí nový a nový obsah??? Kde to jsme proboha? *7*
        • JamesFaith
          Ve světě, kde DLC je automatická záminka ke snadné kritice.
      • Dva místní chytráci se potkali... Mám to od vydání, zatím 75 hodin a užívám si to. Stačí si najít nějaký mody.
        • jj...hra je hotová...akorát na ní stačí najít nějaký (neoficiální) mody... *1* *1* *1* logika

          asi jako si koupit auto za plnou pálku a pak si v bazáči dokoupit motor...no což, je přece hotový...stačí jen ten motor

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit