Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele nevíte kdy to bude na PC ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? *10*
  • Ponechávám zde velký otazník, protože netuším, jestli se dá některý případ vlastně pokazit, aniž by vám hra napsala ostentativně game over (což jsem viděl jen jednou po nezdařené honičce v autě) a donutila vás všechno opakovat.

    ------------------------------

    dockame sa konecne hry,ktora by sa dala prejst bez toho,aby hrac nieco musel opakovat?
    nezvladnem nahanacku aut,tak hra by mala ponuknut system,ako to vyriesit bez opakovania nahanacky...napriklad hladanie nahananeho po baroch,ziskavanim informacii od donasacov a podobne... jednoducho system,ktory stale ponukne alternativu bez toho,aby hrac musel nieco opakovat.
    chcelo by to potom menej krizovatiek-miesto 5 koncov konce 2,ale ta cesta k nim aby bola plynula,a hlavne bez neustaleho opakovania sekvencii,pokial ich hrac nesplni...
    • xMort
      Heavy Rain lze takhle hrát.
  • to je vtipny jak tu vsichni brecite ze to nebude na pc....cim to asi bude?nedavno jsem na nakym hernim webu cetl informaci ze take 2 za minulej rok mela vydelky v procentech - x360 41 procent,ps3 38 procent a pc 9 procent... zbytek procent jsou ostatni platformy.
    tak proc by vydavali napr RDR na pc kdyz na konzolich se ho prodalo 8 mil. kopii a na pc by se tedy neprodal zrejme ani milion?
    • Všichni nebrečí. Já mám třeba radost. Zatím můžeme hru posuzovat pouze podle grafiky a videí. Nechci být prorok, ale moc nevěřím na ty dialogy a adventurní prvky. Podle mě to bude muset být hodně nalinkované kvůli provázanosti příběhu a to bude tak na jedno zahrání. Ty výsledky prodejnosti, které uvádíš nemají příliš vypovídající hodnotu, hlavně pokud jde o PC trh. Povětšinou jde o prodejnost v kamenných obchodech a ty v dnešní době elektronického prodeje opravdu nemají dobré výsledky. Ale objektivní člověk, který to trošku sleduje, se tu tou prodejností neohání. Není to pádný argument. To, že teď vývojáři odcházejí na konzole je kvůli ulehčení si práce. Navíc, konzole teď frčí. Ono vše má své hranice a všechno je kolotoč, věřím že se vývojáři opět budou na PC vracet. Nemusí teď řešit kompatilbilitu HW, grafiku ( DX atd. ) hráči na konzolých jsou všeobecně méně nároční, proto se teď hodně věcí zjednodušuje a je to trošku škoda, že to zasáhlo i PC scénu, která tím dost trpí.
      • mno ja nevim ale predpokladam ze kdyz napisou celkovej zisk tak ze tam zapocitaj i ten steam.....z jakeho duvodu teda RDR na pc jeste nevyslo a nebylo zatim ani ohlaseno kdyz na konzole uz tu mame undeath nightmare a za chvilku LA noire?muzou za to snad erupce na slunci nebo nejaka prirodni katastrofa?:) jinak tady je link na ten clanek
        http://www.sector.sk/novinka/57848/take_2_v_zisku_planuje_buduci_rok.htm
        myslim si ze pc scena spise trpi vysoku mirou piratstvi tim nechci rict ze na konzolich se nepirati ale kdyz vezmu v potaz to ze pc je mezi hraci nejrozsirenejsi a pritom ma nejnizsi zisky a je to velikej rozil tak se me zda ze je neco shnileho ve state danskem....bohuzel:(
        • Tak z článku z Rickstarwatch je poměrně jasný, že studia Rockstar dělají na vedle maxe Payna na dvou PC hrách, co jiného než port RDR, či L.A. Noire by to mohlo asi být? *3*
          • L.A. Noire a Agent, takze port RDR by byl 3. *2*
  • hm...kdyz uz se tak chlubi s modelem osob a jejich mimikou, tak by me zajimalo, proc ma naprosta vetsina postav tak velkou hlavu, na me to teda pusobi dost rusive
    • Vždyť nemají velkou hlavu.Vypadají úplně normálně a dost dobře...
      • splash
        Zeby PC gamer? :-P 32HD kamer skenuje obličej. Nemyslím si že by to zahodili tak že daj velký hlavy :-D...
        • splash
          Reakce byla na sk... *7*
  • Ale zas musím přiznat že nevím jestli bych to na Pc chtěl vidět.Potom co udělali s portem Gta IV *1*
  • PC verze teto hry *pravdepodobne* bude. Rockstar Ontario a Rockstar Liverpool delaji kazde na PC hre. (netyka se tvroby Maxe 3 PC!! Na tom dela R Vancouver!!!) Na podzim a v zime 2010 shaneli programatory schopny pracovat s DX11, to je dost presvedivy neprimy dukaz. (podobne se prolaklo Fable III pro PC)

    Takze mili PCckari Rockstar pro nas chysta minimalne 1 PC verzi sve hry. Hell Yeah! *1*
    • no moc s naraduj :)
      • Můžu se radovat konzolisto, jsou tu hned tři možnosti!

        V nejlepsim pripade outsorcoval R* San Diego PC verzi treba Torontu a Team Bondi Leedsu PC verzi od L.A...*1*

        V o neco horsi ale stale dobre variante. Vancouver sveril jednomu z vyse jmenovanych studii tvorbu Maxe Payna 3 pro PC, ale jedno z nich dela bud na portu RDR, ci LA.*4*

        A v nejhorsim se obe studia podelila o PC verzi Maxe Payna. *10* jediná špatná
        • Spíš je z podivem proč ještě neoznámily pc verzi RDR když některé obchody už je mají dané v nabídce
          EFLC bylo to samé ....
    • posila
      Podobný příspěvek jsem četl v diskuzi o L.A. Noire na jiném herním webu. Kazdy se obcas utne (se mi to docela casto taky stava :) ), ale protoze znova opakujes stejnou chybu, budu tentokrat reagovat:

      Rockstar Ontario a Rockstar Liverpool neexistuji. Nejspis jsi myslel Rockstar Toronto a Rockstar Leeds. To ze na MP3 pracuje R* Vancouver nemusi nutne znamenat, ze delaji i PC verzi. Napriklad v R* Vancouver udelali PS2 verzi Bully, ale PC a X360 verzi delali v R* New England. R* North delal konzolove verze GTA IV, ale PC verzi delali v R* Toronto.

      Sance pro PC verze RDR a L.A. Noire vzdycky existuje, osobne si ale nemyslim, ze je v soucasnosti nejak velka :/
      • Ano máš pravdu Leeds a Toronto :D

        Tu zprávu jsem našel na RockstarWatch a v kazdem pripade jsou tu podle toho clanku 2 studia co takto v posledni dobe nabirala DX11 programatory. Ze by praci na PC verzi MP3 rozdelili mezi 2 studia?? To se mi nezda. Nebud takovy neoptimista *3*
    • Pokud vyjde i RDR tak to bude štědrý rok pro PC scénu
  • Toto je jasný Ultra King zo sectoru.sk. Neviem čo z týchto komentov má, ale je to jasne jeho rukopis.
    • A máme tu detektivku na PC. Proč hned kupovat konzole? Tak schválně, kdo vypátrá Ultra Kinga.
      L.A. Noire si nechám klidně protéct mezi prsty a rozhodně nepoběžím do obchodu pro konzoli, abych si to mohl zahrát. Z toho jsem už vyrostl, mám PC a jsem s ním spokojený. Ten má to a ten zase tohle, důležitější je aby vůbec nějaké dobré hry vznikaly a někam se to sunulo. Ne jako v případě her od EA sports, NfS, CoD. To je furt dokola a lidi to kupujou jak zjednaný, nechápu to. Proč?
      • Tak když někoho baví Fotbal tak si asi nebude kupovat Dooma...tak nevim proč by si neměli kupovat novou Fifu od EA.
        • Nevím jestli si úplně dobře porozumněl tomu o čem jsem psal. *3*
        • Nevidím moc rozdílů mezi FIFA 2008 a 2009 / 2009 a 2010 Prostě pořád je to postavené na tom samém a jediné co se mění jsou drobnosti a prostředí. Stejně jako v již zmíněných COD a NFS, ale těch titulů je více a určitě se takové najdou i na konzolých. Nemám nic proti těmto titulům, jen to vydávat každý rok za úplně nový titul mi přijde hloupost. Ale jak píši, když to baví někoho kupovat / stahovat warez. Proč ne? U hry L.A. Noir se toršku bojím toho nastavení linearity adventurního prvku v řešení dialogů při vyšetřování. Ale netrápí mě to, protože mě tento tilul mine. Co oko nevidí, srdce nebolí.
      • Ano můžeme být rádi že nějaké hry na pc vznikají
        ale mohlo by jich být víc
    • Kdo?
  • R* pěkně zlenivěli...Všechno cpou na konzole přitom kdyby něco udělali primárně na PC jako za starejch časů,mohli by pořádně rozvinout možnosti grafiky a všeho.Na scerenech to vypadá pěkně ale nechci vidět nějaký objekty hodně z blízka.To bude patlanice...Pak že PC brzdí vývoj her *9*
    • jj souhlasím! protože tohle může být TA mafie, kterou jsme chtěli! Už mě to pěkně se*e jak jde všechno primárně na konzole a pak za cca rok se udělá nějaká zprzněn port (a to ještě, když máme štěstí!) aby ti kreténi neremcali! Navíc na zprzněné porty je RockStar hvězda! Škoda že se nějaká podobná hra nedělá na PC! *7* JÁ CHCI HEAVY RAIN KU*VA!
    • Kdyby udelali neco primarne na PC, tak pri soucasnych cenach vyvoje AAA her a rozsirenosti piratstvi na PC, by R* zkrachovali.. *7*
      • mě se líbí jak se všecí ohání pirátsvím na PC na konzolích je pirátsví ještě vetší jak na pC
        • posila
          Podle toho, jak se na to divas ... kdyz porovnas absolutni cisla, tak mas mozna pravdu. Kdyz porovnas pomer upiratenych kusu ku prodanym kusum, tak je piratstvi na PC daleko vetsi nez to konzolove.
      • Kdyby v prdeli byly ryby nemuseli by bejt rybniky.
        • RakeW
          Kdyby byly hovna sladký, srali bychom si do kafe.
    • Primární konzole R* games byla od GTA III konzole *
      ale jinak souhlasím
      • Já s ním nesouhlasím...stačilo GTA 4...většina lidí byla a je ráda za střední detaily...je fakt, že střední detaily jsou na tom tak nějak jako konzolová verze, která je o tom sice o fous lépe, ale když má možnost člověk tam hodit vše na full, tak je tak pak mezi PC verzí a konzolí prakticky rozdíl třídy. Jestli to zrovna brzdí...no nevím. Ta jejich kreslená grafika je taková...kreslená a i kdyby byl engine sebe lepší, bude prostě taková...no prostě taková jaká je.
        Jeden z docela velkých bugů u GTA 4?...při zásahu do hry(možná i systému), pokud se tak stalo, tak hra dokázala hodit o cca 10 - 20 fps méně.
        Při různém nastavení byl rozdíl(klasicky jako většina na střední detaily a něco na high)...od cca 10 fps(nehratelné) až někam k 35 - 40 fps...to samé místo a dokonce i vyšší nastavení.
        Tady to hodně haprovalo, ten patch pro lepší chod?...radši bez komentáře, spíš to hře uškodilo, než pomohlo. Jinak nevím jak teď, ale hru jsem dohrál s ovladačema někdy před rokem...kuriózně s ovladačemě někdy z roku 2008, na těch novějších to na mojí obstarožní 8800 GT řádně haprovalo a počet snímků skákal jak...
        Člověk by se těšil na tu kovbojku, ale registrace na woknows live
        trápení se s tanastavením grafiky(jak ve hře, tak u grafárny) a další opičárny, aby hra fungovala...tak se radši té hry vzdám.
        Jo fyzika vypadala hezky, ale měla být možnost jí vypnout, nebo třeba nějak omezit...jestli by to pomohlo?...možná.
        • GTA4 jelo blbě protže to byl pojebanej a špatnej port zpravil to až patch
  • Hanzales
    Ta mimika postav je jednoduše úžasná! Pokud bude takový i zbytek hry, jako že tomu dost nasvědčuje, tak se máme na co těšit *3*
    • Souhlasím, neskutečná mimika obličejů a celkové animace - skoro bych řekl, že to bude revoluční počin. Doufám, e to vyjde i na PC.
  • Ono to fakt neni na PC?! Sakra sakra sakra sakra jsi do haje rockstare neser mi kua fix!!!! Za co me trestas?
    • Bože tady to některý prožívaj že by mohli dělat z fleku plačky na hřbitově,taksi pořid PS3 či Xbox nebo si řekni že je to jen hra a ne konec světa,mě to taky trochu mrzí ale není to první ani poslední titul co pc oklikou mine ( taky třeba ne).
      • No první to rozhodně nebude a poslední taky ne
        ovšem záleží na R* zdali si nechají upláchnout statisíce $ od PC hráčů
        ale není se čemu divit vždyť RDR taky ještě nevyšlo na pc (i když se prý chystá )
        každopádně nám to jistí Valve a až i oni přestoupí primárně na konzole
        pak o její koupi budu možná uvažovat
        • Pc je druhá největší herní scéna není důvod ji opuštět holt pro některé firmy je výhodnější(podporované Mrkvosoftem) dělat hra na několik měsíců pouze pro Xbox a pak portnout na pc ...ty peníze za Xbox exluzivitu nejsou nijak malé
        • Crook: hlavně že ty neznáš diakritiku a budeš do mě hučet něco o českém pravopise
          btw: co má společného to že píšu špatně stím že bych nemohl být rozumný ?
          jde vidět že je to tu buťto samý náctiletý a nebo dost za vodou , až vám bude přes dvacet a budete hledat bydlení a snažit se uživit vlastní rodinu , pak budete určitě peníze rozhazovat za -* konzole * když stejné funkce máte na PC (mimo spoustu jiných funkcí)
          ale tak dobře abych nebyl zase celý červený od konzolářů XBOX PS 2-3 nejsou k ničemu ale k čistě hraní her a fungují k tomu účelu výborně !
          • Ale h*vno jsou to vyhozené prachy za debilní konzole
      • Ja vim ze reaguju hloupe ale trochu me to zklamalo... koupi konzole jsem se doposud vyhybal protoze jsem od natury dost konzervativni a obecne povazuju konzole spis jako pohromu hry obecne ale co nadelam asi fakt nebude zbyti
    • R* sou ku*vy byly a budou a neřekl bych že už vyjde GTA 5 na pc ať nevychází ať dělají hry dál na posranou konzoli která je k ničemu , a ano 13letí dementi pište nám že mi věrní staří pckáři nemáme na konzole tak na ně nadáváme (ve skutečnosti máme hlavně ROZUM )
      ale tak každému co jeho jest ...
      • Ano - tvuj komentar skutecne nese vsechny znamky rukopisu rozumnyho cloveka : D
      • posila
        "posranou konzoli která je k ničemu" <- Zdá se, že není tak úplně k ničemu. Je na pouštění her, které by sis rád zahrál (protože kdyby ne, neměl bys důvod psát příspěvek tak moc zabarvený negativními emocemi)... just sayin'
        • Na spouštění her je i nintendo ds
          no já mám během pracovního dne 2volné hodiny takže je mi jedno jestli budu hrát deset roků starý tetris a nebo nejnovější datadisky ke GTA ...
          ovšem chápu vás kdo se nudí doma tak by se mu ta konzole hodila - mě už je k ničemu a ze svým plecháčem si vystačím na ty dvě hodinky
          btw. příště píšu bez emocí aby to někomu nepřidalo na pochybách :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit