Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maj to dobře načasovaný. Po novém filmu bude hlad po Star Wars hrách.
  • no uz se tesim na kampan =)
  • SW milujem, Battlefront od Pandemicu bol absolutne super, ale v tomto pripade sa bojim o ten fasa engine Frostbite3 ktory vobec nie je taky skvely ako je prezentovane. Obmedzenia na relativne male mapy, destrukcia budov nula bodov, snad to Battlefrontu sadne viac ako BF serii...
    • Já si tak trochu říkám, jak to asi bude z penetrací jednotlivých materiálů a s destrukcí vůbec. Mám takový neblahý pocit, že svou lenost vývojáří skryjí za to, že se ve hře objeví pouze energetické zbraně.
  • Tohle konzole rozjedou,konecne zacnou vyuzivat,to naco byli vyvinuty,na novi engine s plnou podporou.A zachvili s podporou dorect x 12.
    • Konzole byly vyvinuty na to, abys zaplatil 10 tisic za hw ktery se valel ve skladu a nikdo ho nechtel. *3*
    • Teda direct x12
  • Ať už to vyjde a hlavně ať to nedoserou jako s BF Hardline :-)
  • Doufam, že se nevykašlou na singleplayer o kterem se psalo že nemá bejt jenom do počtu..
  • Damarus
    Věřím že DICE udělají dobrou hru.... ovšem zase to padne na DLC politice EA
  • Morraw
    Jako jo, co bych se netěšil na SW v nové grafice. Ale ze strany EA to zas bude ojebávka. Málo obsahu na začátku, bugy atd. ptže to musí stihnout do premiéry filmu. A pak klasika v podobě milionu DLC.
    • Presne tak, rad bych se na tu hru tesil ale jak se nekdo muze tesit na cokoliv od EA ? Ta firma uz v zivote nevypusti kvalitni hru.
  • Rád slyším, že bude konečně možnost si poskládat třídu podle sebe. Tohle jsem doufal, že bude už v Battlefieldu 3. No tak se dočkám s pětiletým zpožděním. *4*
    • No, třeba v call of duty 5 to už bylo že sis navolil jen výzbroj bez třid
      • To je pravda, snad už i čtverka to měla. Jenže CoD nenabídne velká bojiště s vozidly, tudíž nemám zájem.
  • yuri.sidius
    Jo tak na tohle se opravdu těším víc než na cokoliv od Jar Jar Abramse *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit